Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout 4 #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

voice acting var da o var diye bu kadar kısaltmaya gerek yok. mass effect gibi olsaydı keşke, orada gene iyi-kötü anlaşılıyordu genelde söylenecek şey. bu tam alpha protocol olmuş maalesef.

voiced pc'de sıkıntı yok, gayet iyi çalıştı bioware ve telltale oyunlarında. yeter ki insanların okuma bildiğini unutmasın şirket.

bu arada ciddi ciddi anlamayan varsa: yazılı seçenekler kısa ama seçince karakterimiz uzunca konuşuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

abi voice acting varsa misal çok uzun bir cümlenin özetini seçmek sonra elemanımızın ağzından uzunca bir cümleyle duymak daha zevkli. bence boşa tepki veriyosunuz.

adam cevap olarak

im not gonna do that because i dont want to get involved with these bilmemne diyecekse ve ben because'dan sonrasını bilebileceksem seçerken bunun seçeneğinde REFUSE yazmasında ne sorun olabilir ki.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir sürü sorun var. Çünkü agzından çıkacak şeyi tek bir duyguya çivilemek zorunda bırakıyor seni.

Bunu yaşamayan nadir oyunlardan biriydi Fallout.

Planescape en iyidir bu konuda.

Ha bide, "odayı yansıtıyor" dedikleri robot;

Bebek odasında ama hala salonu yansıtıyor. Heryerde kolaya kaçmışlar yani. Alırsanız enable ediyorsunuz böyle stüdyoları.

http://i.imgur.com/Y1UbGw4.png
Sosyal ağlarda paylaş

firmayı sevdiğimden değil ama bunun suçlusu voice acting bence. kabul edelim kimse 3 satır cümleyi bi kere okuyup diğerinde adamın ağzından duymak istemez.

hissiyatı zaten voice acting belirler. voice acting olduğu anda o dediğin direk yalan oluyor.

ben zaten fpslerde bile voice acting istemeyen biriyim. güzel örnekler bioshock, doom 3, hl işte. karaktere daha yakınlaşıyosun böyle olunca. hele ki karakterini kendin yarattığın bir rpgde olmamalı işte voice acting falan. mesela mass effectde olmalıydı ya da witcherda. ama bunda değil.
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:

Bir sürü sorun var. Çünkü agzından çıkacak şeyi tek bir duyguya çivilemek zorunda bırakıyor seni.

Bunu yaşamayan nadir oyunlardan biriydi Fallout.

Planescape en iyidir bu konuda.

Ha bide, "odayı yansıtıyor" dedikleri robot;

Bebek odasında ama hala salonu yansıtıyor. Heryerde kolaya kaçmışlar yani. Alırsanız enable ediyorsunuz böyle stüdyoları.

http://i.imgur.com/Y1UbGw4.png

Arka sayfada kalmasın, şunları görün de almayın. İlla Fallout manyagıysanız korsanlayın yani.
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:

Vingthor said:

şaka dimi bu?

Keşke.

ben gerçekten neyse parası verip alacaktım. en büyük fanı olduğum oyun fallout. mgsden çok seviyorum öyle diyeyim. beklerim bi.

new vegas gibi MUAZZAM bi oyunun üstüne böyle bişey nasıl gelir ya? LAN BÜTÜN OLAY DİALOGLAR NASIL YA

sokayım konsolunuza arkadaş lanet olsun gerçekten FALLOUTTA BU YAPILIR MI ABİ AAAAAAAAAAAAABBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBOOOOOOOOOV YA ALLAH BELANIZI VERSİN
Sosyal ağlarda paylaş

mamc ve femc seslendirenlerle röportaj (42dk ses)

aslında ileride birisi oturup uğraşırsa 110k satırla, konuşmayı seçeneklere ekleyen mod yapılabilir herhalde. ilk çıktığında yapacak birşey yok gerçi maalesef heh.

viçırt vs bütün rpg'lerde aynı sistem oldu da keşke 3-4 kelimeyle daha açıklayıcı yazsalarmış özetimsi.
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

xunn said:

Vingthor said:

şaka dimi bu?

Keşke.

ben gerçekten neyse parası verip alacaktım. en büyük fanı olduğum oyun fallout. mgsden çok seviyorum öyle diyeyim. beklerim bi.

new vegas gibi MUAZZAM bi oyunun üstüne böyle bişey nasıl gelir ya? LAN BÜTÜN OLAY DİALOGLAR NASIL YA

sokayım konsolunuza arkadaş lanet olsun gerçekten FALLOUTTA BU YAPILIR MI ABİ AAAAAAAAAAAAABBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBOOOOOOOOOV YA ALLAH BELANIZI VERSİN

Aynı teknedeyiz abi o konuda. Ayıp yani oyuna yapılan. Grafiklerin korkunclugu yetti bana, Stalker oynıcam yapacak birşey yok.
Sosyal ağlarda paylaş

http://forums.obsidian.net/index.php?s=7e77e1ace8b46d36dbef75a7bdb36984&automodule=blog&blogid=1&showentry=127

ahah birisi şunu hatırlamış:
"Chris Avellone on what he liked in FO3" said:

Seeing Dogmeat on fire, and being so tough that he didn't even care that he was on fire.
Sosyal ağlarda paylaş

cevaplar oyle kisa kisa ama konusuyorlar baya gene izledigim birkac quest icinde, orda tikladigin 1 kelime adamin dedigi birkac cumle oluyor konusunca. genede dandik sistem ama bolca dialog var yani oyunda yok degil.

cha. yuksekse farkli secenekler geliyor konusmalara

birde dialoglarda geri donus yok diger oyunlardaki gibi, ay o olmadi bunu diyim demek istiyorsaniz load istiyor bastan.
Sosyal ağlarda paylaş

norak'ın yazdığı gibi işte, maalesef aşırı kısa yapmışlar seçenekleri ve evet quicksave gerekecek. alpha protocol'deki gibi reload ederim artık. :( "kim milyoner olmak ister" kıvamında süreli değil en azından heh.

o kadar seslendirme ve yazıma emek harcayıp sonra da "skip'e bas" kıvamında insanlara yönelik sistem yapılması cidden üzücü. :/
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...