Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kirayı ödemeyen kiracı

miyaw33

Öne çıkan mesajlar

Hem zorunlu yatırım olsun hemde ufak tefek bişiler gelsin diye bir daire aldım gecen aylarda ve 3 ay once kıraya verdiö.Kiracı bu ay kirayı yatırmadı,adamın ıkı hattı var ve cevapta vermıyor,telefonunu baska hattan arayınca acıyor ve hemen kapatıyor.Mesaj attım kardesım bu ay veremeyecegım de vs anlarım ama nıye suratıma kapatıyorsun dedım,gene cevap yok.Acaba bu durumda nasıl bir yol izlenıyor bılen varmı?Evin içinde esyada var,agustos 15 e kadar olan kırayı depozito karsılıyor.
Ev baska sehırde oldugu ıcın gıdıp gelemıyorumda.
Sosyal ağlarda paylaş

Noterden gidiyorsun ihtar çektiriyorsun.

20 gün süresi başlıyor o süre içerisinde kirayı yatırırsa hiç birşey yapamazsın.

bir kez daha aynısı olursa direk ihtar çek yine kira günü 1 gün gecikirse bile ihtar çekebiliyorsun.

1 sene içerisinde bu şekilde 3 ihtar çekersen otomatik olarak sözleşme iptal olup polisle birlikte evden çıkarıyorsun. Kalan borcu için icra işlemi başlatıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

hukuk ..

cilgin cevren varsa cilgin sosyetikse..sirketler hukuku marka patent devir sirket birlesmesi internasyonel anlasmalar deniz hukuku..

bok gibi para var zevk icin ceza hukuku..

orta halli buyuk sehir..
tasinmaz anlasmazliklari. icra hukuku..piyango tazminat davalari..

kucuk sehir ne is olsa yaparim medeni hukuk ceza hukuku piyango gayrimenkul sozlesmeleri anlasmazliklari kira sozlesmeleri..

gibi bir sablon var kafamda ama..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...