Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

baba o "bait" dedi

sostizm

Öne çıkan mesajlar

Bizim oğlan 5.5 yaşında okumayı falan da bilmiyor, baktım bi strateji oyunu açmış annesinin tabletinde uğraşıyo, dedim şanslısın baban bu işlerde iyidir. Bakiim dedim bi, bak dinle dedim sonra, shooterı arkaya koyman lazım öne koyarsan yerler onu hemen. Baba o bait dedi, baya da düzgün amerikalı gibi BAIT dedi.

İzledim biraz daha diyecek bişeyim yokmuş velede.
Sosyal ağlarda paylaş

sostizm said:

Bizim oğlan 5.5 yaşında okumayı falan da bilmiyor, baktım bi strateji oyunu açmış annesinin tabletinde uğraşıyo, dedim şanslısın baban bu işlerde iyidir. Bakiim dedim bi, bak dinle dedim sonra, shooterı arkaya koyman lazım öne koyarsan yerler onu hemen. Baba o bait dedi, baya da düzgün amerikalı gibi BAIT dedi.

İzledim biraz daha diyecek bişeyim yokmuş velede.

çok biliyon lan yavşak diyip ağzına vursaydın abi. sen daha portakalda vitaminken biz hilal taktiği yapıyoduk diyip enseye gömçürtmen lazımdı. olmamış. daha journeyman baba title ındasın.
Sosyal ağlarda paylaş

Komodo said:

Yazık çocuklara. Çıksın bi kutu koladan top oynayıversin. Yoklukta yaratıcı olmayı öğrensin :/

çok üzülüyorum çocukları böyle gördükçe. hanımın kuzeninin çocuğu var 4 yaşında anca var, burnundan sümükleri akıyor daha gelip telefonumu alıp subway surf oynuyor nerdeyse benden iyi. benim telefonun şarjı bitiyor annesininkini alıyor benim hanımınkini alıyor bütün gün aralıksız elinde o telefon. başka bir yere gidiyoruz bütün büyükler çocukların ellerine tablet vermiş orda oyun oynattırıyorlar, kimisi zeka oyunları da oynatıyor ama yine de garip geliyor bana ya biz böyle büyümedik ulan :/
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...