Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Survival Bileklik / Zombie Apocalypse Edition

Lord_Argos

Öne çıkan mesajlar

karatan said:

Bir şey sorabilir miyim? Bu testere aslında çakmak taşından kıvılcım çıkarma zımbırtısı değil mi? Yoksa gerçekten testere mi yani bununla bir şey kesilebilir mi?

İkiside.

Gayet keskin. Hatta bu ne lan sadece kıvılcım çıkarma zımbırtısımı diye parmağımda denerken sağolsun baya kan aktı.

Elbette bir bıçak kadar işlevsel olmasada bir acil durum senaryosunda işe yarayabilir.

Bunu en güzel Tracking veya Doğa yürüyüşü sırasında takıcaksın. Bir acil durumda, kaybolduğunda hayat kurtarıcı bir materyel olabilir. Sadece bu bileklikle bile hayatta kalabilirsiniz. Düdüğünü kullanarak ayıları kaçırabilirsin. Bıçakla kendine mızrak yaparsın. Çakmaktaşı ile ateş yakarsın. İpi ile sal yaparsın. Az evvel Bear GRILLS izledim gaza geldim sanırım :)
Sosyal ağlarda paylaş

Lord_Argos said:

Xenocide said:

ahaha karın kaslarımın simetrisi bozuldu yine ölü silkmekten

Xenocide senin bebe arabasında verdiğin pozları unutmadı paticik alemi hatırlatırım. Biz seni spor bölümünde bench press diye kaldırmıyoruz, 60 küsür kilonla tatava yapma bas geç.

ahaha sanki o fotoğraftan utanç duyuyormuşum gibilerinden konuşuyor olman.

gerçekten 60 kilo mu gösteriyorum? bak bunu iltifat olarak alırım.

sol gözümün simetrisi bozuldu bi sn.

http://img4.wikia.nocookie.net/__cb20130729051602/epicrapbattlesofhistory/images/0/07/Facepalm_(1).png
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...