Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

DarKRideR said:

moblar zaten senin level aralığına göre gözüküyor mu çıkıyor mu bilmiyorum ama bana hep denk geliyor. sıkılırsam kesiyorum 3-4 tane işte mob başına 250 ile 1500xp arası veriyor yine. çok hızlı kasma yöntemi değil ama yatıştan sıkılıyorsan gidebilirsin de böyle.

uçma yok ben de 50lvl karakterim açayım da akarım sonra sıkıldım böyle gitmemekten karşı tarafa falan asfsda

Tek yakalarsan sanırım evet, ama milletin topluca daldığı hp'si adam sayısına göre artan isimli moblara pek birşey yapamıyorsun 20-30xp veriyor :p
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

her stage 30% fln veriyor 45% exp bonus ile

internal cd ne kadar ama onu anlayamadım.

Internal CD diye birşey yok, evenler 4 er saat ara ile yenileniyor. Eğer yaparsan haritanda göremiyorsun ama alt karakterle girip kaç saat kalmış bakabilirsin.

Gerçi hep aynı saatleri izliyorlar.

Bizim saatle 22:00-02:00-06:00-10:00-14:00-18:00 reset vakitleri.
Sosyal ağlarda paylaş

Bi invasion ın her stageinden yalnızca 1 defa xp alabiliyorsun. Atıyorum stage 1i yaptıktan sonra başka bi realme geçip 3ü yapabilirsin, sonra bi daha realm değiştirip 1 - 2 - 3 diye sırasıyla yaptığında sadece 2den xp alıyorsun. Yani 4ü yapana kadar haritanda kaybolmuyor ama xpleri ve chestleri yalnızca 1 defa alıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

illidan kitap, broken island, dh falan

kitabı daha bitirmedim (illidan) ama dh başlangıcı ve broken island girişini izledim/oynadım.

ne salak olmuş ya. trion tam olarak hiç yere öldü. 20 yıllık karakter lan. sırf artifactını alacaz diye niye öldürdüler anlamadım. adam verirdi yani rica etseydik. ne bileyim yaralanırdı falan.

aynı şekilde varian ve voljin geçişleri de ne kadar zorlama ve aceleci olmuş. resmen bir şeyler oluyor gelin bakın diye kasmışlar millet sub açsın diye.

bu kadar major karakterin, bu kadar major olayların oyunun sadece girişindeki 10 dk sığdırılmış olması direkt satış gelsin diye geldi bana.

kitabı okumadan önce tbc'deki illidan'ı çok boş bulmuştum ama kitabı okuyunca BAYA içi doldu. merak ettiğim şey legion ile birlikte mi retcon attılar yoksa gerçekten bu muydu hikayenin gizli bırakıp da bağlanacağı nokta. planlı mıydı yani. eğer planlı değil de zorlama ise varianın ölümü kadar boşmuş illidan ın tbc zamanında var oluşu ve ölümü.

maiev kitaptaki en tek düze, sıkıcı ve okuması bayan karakter. resmen ilkokul çocuğunun elinden çıkmış gibi. ne bir flaw var, ne bir gelişme var. ne ise o karı 10 bin yıldır. kitabın 80% ınde falanın daha sonunu görmedim ama dh girişinde gördüğüm kadarıyla sonunda bir değişime uğruyor. ben kötü yönde olacağını düşünüyordum ama tam tersi oluyor sanırım potadan dönüyor betrayerın iz düşümü olmak yerine.

overall kitap beni baya tatmin etti. bir sürü anlam ifade etmeyen şey yerine oturdu falan. güzel toplayıp bağlamışlar. illidan evrendeki en baba karakterlerden biri haline gelmiş her detayıyla.

spoiler vermiyorum zaten spoil edilecek çok bir şey yok herhalde.

Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:

Eheh

Varyn neysede , Vol'jin çok ucuz gitti. 'they are coming from behind!!! ahhh öldürücü darbe aldım' bu ne ya, 2 expansiondır bu yüzden mi adamı kastınız nedir yani.

voljinin olmesi lazimdi yoksa agliyor allylar FACTION FAVORITSM diye

ha bide broken shoreda sunuda ekliyim tirionun olmesi lazimdi, lich kingin sonunda olmeliydi hatta. blizzard gecmis senelerde coluk cocuk uzulmesin, noblebright oyun bozulmasin diye oldurmek yerine iskartaya cikardi karakterleri.

thrall catadan beri her expansion daha komik bir yere gidiyor iste, sen EARTH SHAMAN gibi sacma bi konsept getirip karakteri allah yapip 2 expansion sonra yerde surunduruyorsun asfdasf

Sosyal ağlarda paylaş

Vol'jin

Ya ben ölmesin demiyorumda feci ucuz getti yani hiç yakışmadı. Koskoca shadow hunter, kitaplarda neler neler yaptı adam, mogularla savaştı, zehirlendi kurtuldu vs ee sonra, kıçı kırıl bir demonun silahı ile yaralan, fel wound diye yavaş yavaş geber. He oldu...Feci heroic bir ölüm sormayın yani.

Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Bi invasion ın her stageinden yalnızca 1 defa xp alabiliyorsun. Atıyorum stage 1i yaptıktan sonra başka bi realme geçip 3ü yapabilirsin, sonra bi daha realm değiştirip 1 - 2 - 3 diye sırasıyla yaptığında sadece 2den xp alıyorsun. Yani 4ü yapana kadar haritanda kaybolmuyor ama xpleri ve chestleri yalnızca 1 defa alıyorsun.

Böyle değildi, Cumartesi günü Northern Barrens'tan 2-3 kere Large Chest ve completion XP alabildim ben.

Dün gece ise 1 kere tamamladıktan sonra haritada Invasion bile görünmüyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:

axedice said:

Böyle değildi, Cumartesi günü Northern Barrens'tan 2-3 kere Large Chest ve completion XP alabildim ben.

Dün gece ise 1 kere tamamladıktan sonra haritada Invasion bile görünmüyordu.
Tam olarak invasion ın bittigi saatte invasiona gittiysen boyle bisey mumkun (bug mı dersiniz exploit mi dersiniz bilemem). Yoksa tek bir sefer alıyorsun odulu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...