Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

sc evreninin bir olayi kalmadiki artik :) yeni expansion ile bitiyor hersey

mengsk gg yerine yetersiz oglu geldi
kerrigan iyi oldu, zerg are the good guys
brotosslari artanis gibi bi softie yonetiyor

hehe butun irklar birlesip maunt hyjalin tepesindeki agaca sarilip galaksiyi yok etmeye calisan zelnagarlari patlaticaklar iste :P

selendir dark side a gecebilir, corrup olucak baska kadin karakter yok sanirim, metzen onu kullabilir ancak asfasdf
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben döndüm, mageim var rogum var earriorum var 100lenecdk onlarla oynayım diye, şimdi üşendim levellamaya salak gibi sp oynuyorum hala, pvpde nasıl sp, hala kötüyse gearlamayayım boşuna mage oynuyorum ulan caster kasmyayaım diyorum ama portal var blink var vs :p warrior oynayasım var level 58 kim kasıcak diyorum, 93 rog var combat oynayasım var kasacak gear bile yok üstünde lan otnadam mı diyorum ahaha ne malım ya
Sosyal ağlarda paylaş

aynen anca kart oyunu yapsınlar, o da face hunter'dan geçilmesin. sonra mail at pre-order diye, nah sana pre-order blizzard

abi kac expansion'dır sen flying mount'lu yaparken bu sefer niye yapmadın? nedir derdin yani? çok iş çıkmasın kafası işte.

shadowmoon valley'i gerizekalılar tasarlarken yanlışlıkla flying mount'a göre tasarlamış sdsf :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...