Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

abi 890 orda gözüken, zaten atıyorum adama 3 tane legendary düşmüş equiped ilvl 878 ama tribün ilvl yani join request de gözüken 889 890 falan oluyo, normal yani adamın 890 yazması
benim paladinim equiped ilvl 881 millete gözüken 892

suan siz legendarylerinizi upladımız için düşük ilvl kalmıs olabilirsiniz ama uplayınca 940 yani boru deil bi anda artıyo ilvlınız

bu arada aklınızda olsun her hafta weekly chest'e 15 tane essense düşüo,
yani 44/50 48/50 falansa legendary upgradiniz, önce onu 50 ye tamamlayın sonra acın weeklynizi yazık olmasın 15 tane essense
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

Boost yapanın karı ne oluyor APmi sadece yoksa loot da alıyor musunuz?
Benim healerı boostlayın bir de çok güzel olur 847 şu an.

Ve resto druid nasıl yuksel muythic +larda yani 7-8de zorlanıyor mu ve sizce min ilvl kaç olmalı 5+ üzerine heallemesi için druidin.

Boost un karı benim için ap ve legendery farm olması. biz 6-9 boostladık. tankımız kendine çok güvenmediği için 10 yapmadık. scalayı çok geniş tutmadık.eoa/nl/dht/maw yazdık açıklamaya. gerçekten gelen isteklere yetişilmiyor. listede 15-20 key oluyor seçiyorsun keyfine göre.

ilvl 75+ yeter bence bu dediğim farmı yapmak için. yeri geliyor terslik oluyor dc ler falan... adamlar anlayışla karşılıyor +2 chesti. dediğim gibi tek sıkıntı çalışan insanlar olduğu için online sorunu. herkesi bir yakalamak zor oluyor. ama sağlam bir takım kurma peşindeyim devamlı olabilecek. öyle bir şey olduğunda buradan bilgilendiririm
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

Boost yapanın karı ne oluyor APmi sadece yoksa loot da alıyor musunuz?
Benim healerı boostlayın bir de çok güzel olur 847 şu an.

Ve resto druid nasıl yuksel muythic +larda yani 7-8de zorlanıyor mu ve sizce min ilvl kaç olmalı 5+ üzerine heallemesi için druidin.

Ben resto druidle +6 yı 855 ilvl ile heallemiştim. biraz zorlamıştı ama 3 chest ile bitirdik. zaten diğerleri yapacağını biliyorsa healer olarak mananı ayarladığın, onlara uyduğun sürece çok problem olmuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...