Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

Bakalım neler olacak valla merakla bekliyorum yeni gelecek buildi , zaten tüm priest camiası nerf gerektiğinin bilincinde ama işte ne şekilde kotaracaklar orası meçhul.

Abi bizim durum biraz sıkıntılı statweight hesaplamalarında sebebi de tahmin edersin ki STM :) düne kadar simcraft APL si zaten düzgün simüle edemiyordu o yüzden kimse bakmıyordu.Discord'da neyse ki kırık adamlar var matematikçi midir nedir bilmem ama adamlar işi gücü bıraktı bu değerlerle uğraşıyorlar her ufak değişiklikte.

Misal bir tane pinned post şu şekilde "All statweights we release aren't based on a single simulation, they are based on a plethora of different scenarios and scaled appropriately afterwards. That is why you shouldn't sim your characters for stats weights unless you're prepared to follow the same methodology, otherwise your results will be skewed and wrong." o yüzden kendi adıma elimi sürmüyorum bizde breakpointler var öncelikli olarak haste ile ilgili onlar değişti şimdi yine birde crit breakpoint geldi fln.
Sosyal ağlarda paylaş

benim tek istediğim Destro Warlock olarak yeterli seviyede bir Single Target damageım olsun. yani 14 dps de 10. olmayayım. Veya single target için illa demoya geçmek zorudna kalmayayım. Eğer gerçekten öle istiyorsa blizzard o zaman gidip de artifact e sonsuz puan koyma şeyi koymasın. O gizli son 4. golden traiti falan koymasın yani. Ben demonology e verebileyim rahat rahat. Bi de tabi bunun legendarysi var. O seviyede o specin legendaryse olmadan da geri kaliosun vs vs.

bir e harbi nerf yedi bazı şeyler warlockda ona da ayrı şaştım.
Sosyal ağlarda paylaş

Bence main charlar üzerinden böyle uzun yollu progress yapacaklarsa nasıl achv account wide ise rep ve class based olmayan suramar chaini gibi questlerinde account wide olması lazım.Ver adama birde max level karakteri varsa altı için yüzde 200 dungeon ici xp buff bak nasıl zevkli alt kasiliyor.

Boş vakitlerde DH levelliyorum resmen eziyet o uzun aynı chainleri yapmak birde mecbursun yani 3. Relic slot vs icin.
Sosyal ağlarda paylaş

Bırak ilk üçü en iyi dps i ele shaman olan bile 7/7 mythic yapar şuanda , 20 sn geç keser yine yapar.Sadece progress race içinde olan ilk 100 içinde yarışan guildler bunlara dikkat edip en iyi class specleri bosstan bossa alıyorlar.

Senin benim en iyi ihtimalle semi hardcore raid yaptığın guildde bu tarz hesaplar sadece ah keşke modunda yapılıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında blizzard akıllıca bir yol izliyor nasıl diye soracak olursanız;
Artifact power'ı ve class silahlarını ekleyerek dungeonlardan düşecek yeni silahları komple kaldırmış oldular. Bu ne demek? Yeni silahlar demek yeni tasarım, modelleme, kod vs. demek bunun gibi zaman ve para değeri olan olgulardan kurtulmuş oldular. Aferin blizzard. Artifact power zaten başlı başına oyuncuyu oyuna bağlayan bir şey. Ha adam top lvl'a ulaşırsa ne olacak? Öyle pek alt falan kasılacağa benzemiyor çünkü bir karakteri adam etmek ciddi emek istiyor artık.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...