Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

barbu said:

bingildak said:

yanlış bakıyorsun abi. sample size çok düşük heroic helgada ayrıca bu şekilde bakılmaz yüzdelik dilimde yüksek parse olan fightlara, baktığın fighta uygun ilvllarda bakacaksın. helga heroic için 71 çok düşük mesela. guarm a bak mesela melee classlara tıklayarak. ilk sıralarda en ufak cleave avantajı olmaması rağmen fightta. cleave yaptığı fightlarda daha avantajlı falan falan. enhancement çok iyi bir yerde, ağlayacak yeri yok ondan hiç girme bence oraya :)

aç survival hunterın rakamlarına bak. enhancement ın 480 lere zorladığı yerlerde adamların dünya birincisi 380 çıkartıyor das.

abi al. AL. illa kafana mı vurayım.

All bosses. mythic EN. 869-871 ilvl arası.

https://www.warcraftlogs.com/statistics/10/#bracket=15&aggregate=amount

Ne olur artık bak da öyle konuş sdfs.

eee ilk 4 de abi ki aralarındaki fark 3-5k?

en iyi konumda olan melee speclerden biri. gayet op. 10-15% geride olan melee specler var.

tekrar söylüyorum enhancementın ağlayacak bir yeri yok. çok iyi bir yerde spec şu an. exp'in başından beri en iyi konumda olan melee spec havoc nerflerinden beri. frost ve arms oraya bufflarla geldi. enhancement hep oradaydı.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

ya ne kadar iyi olduğunu şuradan anla. adamlar fine tuning yaparken diğer specler için enhancement ı baz alıyorlar. hangi class fine tuning yedi ise değişim sonunda 1-2% farkla enhancement seviyesine geldi.

DK notlarına baktıkça kötü oluyorum ya. resmen blood oyna yada siltir git diyor adamlar.

frost DKda enhancement seviyesinde şu anda?
Sosyal ağlarda paylaş

burada millet warrior seviyor fury o daha basit :) nesini begendiler onuda anlamadim tam, cok keyifsiz geliyor bana.

digerlerinide oynuyorum da iste bundaki efektler ve sanirim op biraz olmuyor giriyor cikiyor ortama.

shaman da guzel ama oluyorum cok onunla ki genel kanida bu gene buralarda.

paladin oh no..

ya kolayi zoruda yok ki hepsi ayni terane 5-6 tus :D
Sosyal ağlarda paylaş

fury armsa göre çok daha zevkli ama fury hiç bir zaman bir skill ile 1.5m vuramaz, arms ise düz ve zor, zordan kastım tek target olsun çok şahane dps yapar ama işin içine az koşmalı, target değiştirmeli girince arms zorlaşıyor. expansion başında fury oynarken parmaklarım ağrıyordu skillere basmaktan, arms ise activitysi daha çok olmasına rağmen daha relax (activity de global cdye girmeyen fr'den kaynaklanıyor).bu arada aptallar dünya kadar yeni legendary getirdiler, warriora getirdikleri yeni legendary tam bir şaka (sanki 2-3 tanesi dışındakiler şaka değildi de). birde gidip eldiveni nerflemişler, evet bende eldivenin oyundaki en iyi legendary olduğunu düşünüyordum ama nerf çok ağır olmuş. bu adamların balancelayacağız ayağına bu kadar sert değişiklikler yapmaları çok saçma. hiç bir şekilde olanı yada olacağını hesaba katmadan scale yapmaya çalışıyorlar ve beceremiyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

ya kolayi zoruda yok ki hepsi ayni terane 5-6 tus :D

5-6 tuşta zamanlama var, rotasyon var, rng elementi var, target değişimi var, movement var bir sürü etken var. fester stackleyip, patlattığın specte target değiştirerek unholy oyna bakalım kaç dps yapıyorsun frost a kıyasla.

frost tam no brainer, hiçbir şeyden etkilenmiyor. koşuyorsun target'a rune olduğunca obli, proc gelince rime okut sonra runic erit - repeat. target değiştirdim derdi yok, cd bekle derdi yok, proc gelmedi derdi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

ben arms oynayamıyorum nedense. Denedim ama içim bayılıyor animasyondan. Bir de vuramazsan out of range vs add falan olursa toparlamak biraz tecrübe işi o bende yok. Fury animasyonuna alıştıysan trinket procla böyle heroism açmış gibi yardırıyorsan falan keyif veriyor çok.

Çok ilginç ama main pve dmg spectini arms yapmaları. Ne canlar yaktı şimdiye kadar fury unutulmuş demek ki :(
Sosyal ağlarda paylaş

samaella said:

ben arms oynayamıyorum nedense. Denedim ama içim bayılıyor animasyondan. Bir de vuramazsan out of range vs add falan olursa toparlamak biraz tecrübe işi o bende yok. Fury animasyonuna alıştıysan trinket procla böyle heroism açmış gibi yardırıyorsan falan keyif veriyor çok.

Çok ilginç ama main pve dmg spectini arms yapmaları. Ne canlar yaktı şimdiye kadar fury unutulmuş demek ki :(

bende ona aldandım exp başında dps chartlar ortaya çıkmadan önce iyide gidiyordum ama ne zaman millet gearlanmaya başladı sanki fury böyle olduğu gibi kaldı buff falan geldi ama halen nafile gibi. gerçi beleş execute yüzüğü düşerse furye geçerim, ramage+execute combosu çok keyif verici furyde.
Sosyal ağlarda paylaş

yok onu eskiye hitaben söyledim biraz. Hani armsın pve de esamesi okunmadığı zamanlarda. Valla her spectin artifactlarını fullüyorum yavaş yavaş ilerleyen zamanlarda spec değiştiririm belki. Ek açılan slot çok saçma geldi %5 dmg o kadar puana meeh. En iyisi 3 specti fulle sonra bak işine :p
Sosyal ağlarda paylaş

dk oynarken movement çok büyük sıkıntı abi. artık her fightta movement var. downtime'ı çok fazla. için sıkılıyor. ben senin yerinde seçim yapacak olsam enhancement giderdim.

bi de bu notlar tam değil bence, official not yok daha ortada. "coming soon" demişler sadece. bunlar ptr notlarından çıkartma sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...