Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

Saeros said:

bingildak said:

Trial of valor da yine melee analar babalar ağlıyor ya. Her fight melee dps yapamasın diye tasarlanmış adeta

yup
bi tek ikinci boss iyiydi o açıdan, 300k dps yaptım lan ilk defa
son bossu da kesemedik bu arada, o addler filan geliyo böyle nasıl bir shitstorm aman allahım dfsg

Ben de kesemedim son bossu ya. 865ilvl ortalamali grup var. normal. Ama millet phase 2yi gecemiyor. Pug cok zor su seyde ya
Sosyal ağlarda paylaş

bunun sebebi artificial şekilde ilvl artması. EN HC raidi topluyorum. adamın ilvl 873 xaviusu kestin mi hiç diyorum. ya da kaç defa denedin? hiç cevabı alıyorum.

Eh herkes de ilvl bakiyor. Adam istediğim gibi grup bulurum kafasında.

Trial of valor aslında çok zor olmaması lazım. Mesela xavius daha zor normalde Helya'dan bence. Ama Helya acayip koordinasyon istiyor. ufak addlerde patlıyor her grup o yüzden.
Sosyal ağlarda paylaş

Aynen, gördüğümden beri merak ediyorum çalışıp çalışmadığını.

Gerçi mythic+'lar hariç dmg'dan yattığım herhangi bir raid fight'ı yok şimdiye kadar ama mythic+'larda tadından yenmezdi.

Bana legendary'ler düşmedi düşmedi 10 gün içerisinde 2 tane düştü bu arada. Hatta birisi %4 dmg azaltan ring adını unuttum. Mythic+'lar için de şu avenger's shield legendary'leri düşse tamamdır.
Sosyal ağlarda paylaş

bende iş yüzünden Tanklıgı bıraktım. işten gelince taktik oku ,video izle falan vakit kaybı olmaya başladı. yada ne bileyim mythic yapıyorsun dps i 2-3 dak. bırakıp gidersin söylersen hiç bişi olmaz ama tankı 2-3 dak. bırak git asdasdasd anında sövüyorlar. guild ile raide girdim dedim çocuk uyandı bi 5 dak. izin verin asdasdasd adamlar bir sonraki raide almadı beni :D hahah bide alliance olunca gece 12 den sonra veletler yattıgı için adam bulmakta zor.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

Aynen, gördüğümden beri merak ediyorum çalışıp çalışmadığını.

Gerçi mythic+'lar hariç dmg'dan yattığım herhangi bir raid fight'ı yok şimdiye kadar ama mythic+'larda tadından yenmezdi.

Bana legendary'ler düşmedi düşmedi 10 gün içerisinde 2 tane düştü bu arada. Hatta birisi %4 dmg azaltan ring adını unuttum. Mythic+'lar için de şu avenger's shield legendary'leri düşse tamamdır.

3. legendary düştü; düşen de avenger's shield'ı 5 target'a sektiren pant.

ŞİMDİ CHEST LAZIM O DA DÜŞSÜN PLS
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

Ben 17 gun playedi devirdim legion'da. Bir de her hafta hc raid ustune mythic+ donuyorum.

Yalniz bariz bir bug var. ilk legendary'im 15 gun playedla falan dusmustu sanirim. Uzerine bu kadar kisa surede 2 tane daha dusmesi esyanin tabiatina aykiri. Keske su algoritmalari verseler de incelesek :(
rng benim ondan fazladır her hafta her contenti yapıyorum hala ikinci düşmedi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...