Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

Dün akşam girebildim anca, s.pri 3 lvl aldım, questler ve zone gerçekten harika. Sesli güldüğüm bi iki yer oldu lel. Ama shadow pri sarmadı beni ya, 90-100 arası da yakın zamanda kasmıştım o zaman da bıkıp disc e dönmüştüm, dün de bi denedim de disc le tam ömür törpüsü olur gibi. Akşam rogue a başlayacam çok heyecanlıyım fds
Sosyal ağlarda paylaş

Benim için de uzun zaman sonra beğendiğim ilk paket oldu. Haritalar oldukça canlı, artifact weapon ve artifact talent olayı zaten en önemli olayı bu paketin.

100'den sonra hemen quest chain ile artifact weaponı alıp kasmak oyun başında büyük motivasyon sağlıyor. Görevler birbirine güzel bağlanmış ve sistem sizi kolaylıkla yönlendiriyor.

Görevler arası sinematikleri başarılı buldum, ben diğer paketlerde bu kadar bol sinematik olduğunu hatırlamıyorum.

Serverlar oldukça stabil ve popülasyon olayını iyi dengelemişler. Treasure chestler, Yıldızlı eventler vs. oyuncuyu oldukça oyunda tutuyor.

Benim diğer en sevdiğim şey görevlerden gelen ve lootlarken yeşil/mavi gördüğün itemların lucky upgrade ile bir seviye üst loot olması. Yeşil maviye, mavi epice upgrade oluyor.

Ben ilk defa 3-4 alt kasıp, hepsine artifact weaponı alıp 110 yapma istediği duydum.

Kısacası 100 tl'yi oldukça hak edecek bir ek paket olarak 8/10 veriyorum. 2 puan da mainlediğim DK ya yaptıkları nerf ve frost oynama şansımı elimden alması. Bir de frostmourne vermemeleri.
Sosyal ağlarda paylaş

Bütün artifact powerları alır almaz aynı silaha kullanmak ve level atlatılır hale gelir gelmez bir sonraki levela geçmek en mantıklısı değil mi ya? Sonuçta her level atladığınızda bulduğunuz artifact powerlardan kazandığınız puanın miktarı yüzdesel olarak artıyor.

Bu açıklamada anlatılan olayları değiştirmediler ise, baya bir süre tek spec için yüklenip, abartı bir yüzdeye ulaştıktan sonra (level 11-15 arası bir şey yeterli gibi göründü bana) diğer speclerle ilgilenmek gerekir gibi görünüyor.

Edit: Yok ya, level 11 bile aylar sürecek bir süreç olabilir. Belli bir levela kadar beklemek değilde en azından level 110'a kadar beklemek gerek gibi.

Sosyal ağlarda paylaş

dungeonların normali çok basit olmuş ya. 700 gearlı karakterle hem deep hem tank olarak girdim. ne kadar kötü olursan ol başarısız olamıyorsun. herkes bitirsin zorluğunda yapmışlar yine. tamam heroic gibi kasmasın ama en azından avoid etmen gereken şeyi avoid etmediğinde biraz healerın manası falan gitseydi :(
Sosyal ağlarda paylaş

Hallettim.
Bir kere gitti iseniz tekrar gitmek için Dalarandaki eski kuşçu duran platfoma gelip hemen yanındaki yıkılmış duvardan aşağı atlıyorsunuz karşıdaki uçan adacığa. Yetişemesenizde sorun yok yarasa yakalıyor sizi havada. Orda bir portal sizi yolluyor order hall demon hunter yerine.
Ama ilk sefer nasıl gittim hatırlamıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...