Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

Kojiroh said:

Mekanlar çok güzel ya, Azsuna olsun, mage class hall olsun, Val'sharah olsun. Müzikelr de baya güzel, oyun baya lezzetli geldi wod'dan sonra

Edit: Yalnız mage'imin artifact'ini hep yanlış yanlış yükselttim ya. Gittim yanlış relic'i aldım, doğrusunun üzerine aynısını taktım, yanlış talentı açtım falan falan. Geri dönüşü var mı bu hataların?

aynen ben de cok dikkat etmeden relic falan aliyorum da ilerde degistirebiliyoruzdur heralde dimi?
Sosyal ağlarda paylaş

Bu exp.te TN cicek gibiydi. Sifir sikintiyla gece yarisi sadece reload ui yaparak kasmaya basladim lag olmadi, zone'lar da bostu gayet. Rahat rahat 105 oldum

1 lvl 2 saat civari suruyor bu arada benim icin. Belki daha kisa da surebilir ama chest toplayip rare kesiyorum; class order q'larini falan yapiyorum. Bir de daha once hic videosunu bile izlemediydin zone'larin vs. kendim deneyimliyorum her seyi. Su ana kadar gayet keyifliydi.

Artifact traitler respecpenebiliyor bu arada ama ap harcamak gerekiyor yanlis hatirlamiyorsam. Relicler de girla. Ozellikle low lvl'de yanlis relic taktiginizda bir sey kaybetmiyorsunuz.

Ben prot. Paladin oynuyorum; inanilmaz zevkli ve etkin. Her seyi aoe kesiyorum toplayip toplayip; dungeonlarda da heal bile gerekmiyor eheh.
Sosyal ağlarda paylaş

TN'de hiçbir sıkıntı yok ya, gir çık bile yapıyorum beklemeden direkt giriyor anında pre-patch gibi sdfsd

Silahı korkudan geliştiremiyorum. Ne aldıysam saklıyorum. Şeyleri patlatıyorum gerçi Artifact Power nanelerini de zaten TN'deki karakterle Shadow hariç oynamayı düşünmüyorum.

Off-spec'i çok ileride alsam yani silahı geliştiremeyecek miyim? Olay o mu?
Sosyal ağlarda paylaş

Valla sosyal medyada, forumlarda falan açık ara en keyif alınan exp olacak gibi gözüküyor. Adamlar şu ilk açılışı mesela baya sağlam kotardılar. Bir tek Silvermoon sanırım biraz kapalı kaldı ama TN gibi bir serverda sıra beklememek, world server down görmemek büyük iş.

Özellikle Order Hall'ları exp başında açıp insanları göreve koymadan o ilk sıkışıklığı atlattılar. Üstüne her bölgeden başlatıp gene tek bölgeye 5000 kişiyi sokmadılar. Artifact olayını da senaryoya bağlayığ instance a sokunca sorunsuz geçiş oldu.

Oyun firmaları arasında improvementın sağlam yapıldığı bir şirket Blizzard, şu exple de ortaya kondu kanımca. Diablo, HoTS'tan da serverları WoW'a geçirmişler aşırılık olursa diye okudum nette, backup plan. Patide bile olumsuz yorum yok gibi :).
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben teknik sorunlara bakmadım bile. Direk questingi çok eğlenceli. Tek bir olay var, o da kişisel tercih. Keşke en baştan bu kadar yükselmeseydi karakterlerimiz. Noname kalsaydık. Herkes bizi tanıyor. Shaman olarak Earthen Ring'in başı olduk şaka maka. Ben eski level 60 zamanlardaki noname adam olarak kalmayı isterdim. Hayvan gibi ünlüyüz, titan forgedlara meydan okuyoruz, kesiyoruz biçiyoruz ama elin boktan noname npcsi quest gereği senin 100 katın güçlü oluyor. :(
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

ya ben teknik sorunlara bakmadım bile. Direk questingi çok eğlenceli. Tek bir olay var, o da kişisel tercih. Keşke en baştan bu kadar yükselmeseydi karakterlerimiz. Noname kalsaydık. Herkes bizi tanıyor. Shaman olarak Earthen Ring'in başı olduk şaka maka. Ben eski level 60 zamanlardaki noname adam olarak kalmayı isterdim. Hayvan gibi ünlüyüz, titan forgedlara meydan okuyoruz, kesiyoruz biçiyoruz ama elin boktan noname npcsi quest gereği senin 100 katın güçlü oluyor. :(

Şu durum gerçekten ilgi çekici. WoD'da zaten Garrisonlar gereği baya balls bir adamdık, her köye girdiğimizde selam veriyolardı. Şimdi bildiğin Doomhammer'la dolaşıp 10 tane kurt kesip görev yapıyoruz o biraz sırıttı ama full legendary görevlerle de 110 olunamıyor işte :D, Thrall da zamanında ne geyik bokları topladı demekki deyip yola devam :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...