Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

https://puu.sh/qJcny/563d741692.png

Üst sıra zırh 700, orta sıra 710, alt sıra 720.

Sandıklardan çıkan upgrade itemlerinden sonra hem fury'nin iki silahını hem de prot'un silahını upgrade etmek için 10 tane daha vendordan satın almam gerekti, ondan artan shardlarla da 2 tane pet aldım. Neck, ring, trinket ve cloak da aldım.

Cloth, Leather ve Mail transmog setlerini de bu karakterle aldım.

TL;DR: 1-100 arası invasionlarla kasıp da üstüme ortalaması 710 olan 8 parça giyebildim, bütün warrior specleri için 725 silahlar yapabildim, vendordaki her şeyi satın alıp üstüne de 2 tane pet alabildim.

Vendorladıklarımdan da 2.8k geldi unutmuşum yazmayı.

Deney bitmiştir.
Sosyal ağlarda paylaş

S-H said:

Laurelin said:

ayni halt var bende 110 maxed artifactli ret betada

rakam disinda gameplay olarak tek farki wake of ashesin instant 5 holy power vermesi ki bunun aptal rotasyonu rahatlattigi tek ama tek yer combat basindaki anlamsiz holy power ramp up bide aoe yi bi tik iyilestiriyor ki su an cop otesi ret aoe live de

onun disinda aptal 8sn judgement penceresi zaten specin icine eden, movement agirlikli her encounterda aci cekiyorsun ve bol bol missleniyor o aralik. add geldi acil dps mi yapman lazim? uzgunum judgementini az once bossta kullandin bekle, boss aoe atti kacmanmi gerekti? uzgunum finisher vurmayi kacrdin judgement araliginda ve %40 az dps yaptin, bi sonraki judgementa bakicaz :D

uyuzlar

şimdi benim paladin oynamışlığım falan hiç yok ama dbm bu yüzden yok mu zaten ? ne zaman add geleceğini, boss'un ne zaman aoe ability kullanacağını falan görebiliyorsun, haliyle abilitylerini ona göre ayarlayabilirsin bence.

yok iste demisler asagida olmiyor boyle, arms warrior gibi degil bide rage ile holy power es degil ki armsin colossus smash penceresi BU KADAR dar degil cunki ramp up yok, cd geldimi rage dumpliyorsun

dizayn felaket ozetle, o 8sn icinde hicbir baska isle ugrasmadan holy power generate edip dumplaman lazim ki butun dps buna bagli ustuen turkiyeden oynadigimiz icin o sonuncu yetismiyor cogu zaman :P 0.5, 0.4 de yetistiremeyip kacirdigim coook oldu

iyi bir gameplay tecrubesi diil su
Sosyal ağlarda paylaş

İlk defa bir exp öncesi ne oynayabileceğimin tam kararını verebilmiş değilim. O nedenle de herhangi bir guilde de girmedim. Şu retri iyi olaydı tek karakterle palaya dadanacaktım ama olmadı, sonra düzelir umuduyla da 1 sene bezmek istemiyorum :). DH güzel de onu da herkes oynuyor, heryer DH dolu millet baya küfür ediyor artık :D. MM Hunterla devam edicem herhalde..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Update August 20, 2016: A Microsoft engineer has confirmed that GameDVR is enabled by default, but that it shouldn't be running unless in use.

The engineer, referring to himself simply as JohnMSFT in response to a Reddit thread sharing our report, also says there is a team currently looking into fps drops in Battlefield 4, CS:GO, Dota 2, Diablo 3, League of Legends and World of Warcraft since the Anniversary Update.

windows 10'da FPS düşüşü varsa GameDVR'ı kapatma yolu : http://www.pcgamesn.com/how-to-turn-off-gamedvr-windows-10
Sosyal ağlarda paylaş

Valthon said:

https://puu.sh/qJcny/563d741692.png

Çanta bagnon sanırım da skin ne? Bide bu talentlar skill book vsde skinleyen bi addon var sanırım ama hangisi bulamadım. Masque diyorlar, onun da tonla farklı alt şeysi var hangisi bilmiyorum.

Bide judgement paladin için rotationda, dragon roar warrior rotationında değil.
Sosyal ağlarda paylaş

dün dk ile ilk defa LFR raidlerine girdim, gerçek ortamda denedim unholy'ı (lfr ne kadar gerçek sayılırsa artık tihihi) baya iyi ya. kendini oynatır. talentlarda değiştirip, farklı şeyler denemeye imkan sağlıyor. çoğu classta kalmamış bir durum bu. granted birinciler var tierlarda onları seçip sonsuza kadar değiştirmiyorsun veya 1 tanesi aoe olarak değiştiriyorsun falan. o bakımdan unholy baya iyi.

tek kötü yani kombat animasyonu olarak tek bir animasyon görüyorsun. sağdan sola swing o kadar. başka hiçbir animasyon yok. dc götünden çıkıyor, festering-scourge-claw hepsinin animasyonu aynı. görsel olarak meh.

dk'dan sonra demonology'e baktım. haste artınca ve raid ortamına girince baya güzelleşti. hani mage falan mı 100 lesem diyordum, dünkü denemeden sonra vazgeçtim. yıllar sonra ilk defa farklı bir caster gelmiş oyuna demonology ile. damage'ın tamamen petlerden geliyor olması bazı insanlar için bayıcı olabilir ama bana gameplay abathur/zagara hatırlattı. mob basıp, bufflayıp, daha çok mob basıyorsun.

en son shamanla girdim raide. neden bilmiyorum ben shamana bir türlü ısınamadım ya. enhancement olarak girdim ki zaten main spec olarak onu düşünüyordum. nedense hiç tatmin etmiyor beni spec. kötü de değil yani ama bir şeyler off ne olduğunu anlamadım.

an itibariyle ranged demonology, melee unholy geçer not aldı benden.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

en son shamanla girdim raide. neden bilmiyorum ben shamana bir türlü ısınamadım ya. enhancement olarak girdim ki zaten main spec olarak onu düşünüyordum. nedense hiç tatmin etmiyor beni spec. kötü de değil yani ama bir şeyler off ne olduğunu anlamadım.

elemental denedin mi babzor
hani raid filan denemedim çünkü raid yapmıyorum hiç şu sıralar, ama ICC'de boss sololarken filan çok eğleniyorum, çok sağlam burst dps var

demonology deniyim ben de bi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...