Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

telefon

yav

Öne çıkan mesajlar

yav said:

Sony x3c ile bir haftayi gectik.10 numara 5 yildiz telefonmus.

Gecen gun kano'ya binelim dedik, telefonu da aldim yanima sulumulu ortamda 4k videolar cektim ettim epey mutluyum.

Z3 compacttan bahsediyorsun dimi? Bunu ben de düşünüyorum ya, ama alırsam gider ayı gibi havuza atlar vidyo çeker bozarım diye korkuyorum sdf. İnternette hep failladı yorumları geziyor, immersionda her türlü mortu çekiyormuş falan.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

yav said:

Sony x3c ile bir haftayi gectik.10 numara 5 yildiz telefonmus.

Gecen gun kano'ya binelim dedik, telefonu da aldim yanima sulumulu ortamda 4k videolar cektim ettim epey mutluyum.

Z3 compacttan bahsediyorsun dimi? Bunu ben de düşünüyorum ya, ama alırsam gider ayı gibi havuza atlar vidyo çeker bozarım diye korkuyorum sdf. İnternette hep failladı yorumları geziyor, immersionda her türlü mortu çekiyormuş falan.

z3 c evet

ben hala çok memnunum. hearthstone hafif kasılmaya başlamıştı, oyun kendi update'i ile gene su gibi akmaya başladı nedense.

su olayına gelince, ben havuza az soktum çıkardım ve yıkadım.
kanoya bindim ölüdenizde bir sürü su sıçradı.
şelaleye soktum çıkardım defalarca. sonuçta hiç bir sıkıntısı yok. tabi ki AA SU GEÇİRMİYOMUŞ BUNUNLA DALABİLİRİM O ZAMAN diye bi dünya yok...

pile gelince 30 saat çatır çatır kullanabiliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
z3c iyi, tavsiye ediyorum.

cam çatlaması teknolojik talihsizliktir dedim aldım, millet genelde başına kötü bişey geldi mi yazıyor internete çok doğal olarak. belli bir seri çatlak çıkmış olabilir, öyle devam edecek olsa kimse sony almazdı. kumar mı, kumarsa oranı epey düşük bir kumar bence. diğer tüm marka modeller için de geçerli sayılır bu.

5-10 defa da diz/kalça seviyesinden düşürdüm, havuza şelale'ye 30sn'den az olmak kaydıyla soktum. bendeki sağlam yani--şimdilik :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...