Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone Special Announcement

mulgear6

Öne çıkan mesajlar

bu arada kafaya koydum aslında yeni expansion ile 50 pack satın almayı, 30 pack civarı da gold ile almayı. ama bi yandan da gvg'ye bakıyorum. setten çıkan kullanılan epic ve legendary'ler çoooooooooook sınırlı

Legendary:
Dr boom, Malganis, biraz Neptulon, azıcık Sneed, Voljin ve Toshley

Epic:
Piloted Skygolem, Medivh, Qurtermaster, biraz da Fel Reaver ve Lightbomb

bu mu lan yani? 3 tane legendary, 3 tane epic için mi o kadar para vericem diyorum yani bi yandan da. Kararsız kaldım şimdi.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

inanılmaz saçma olabilecek potansiyele sahip. boş board'a insen sekizinci turda ve tap'lesen. olacak iş değil lan. hele 4 mana ve üzeri bir şey çekersen...

Ben bu legi hiç başarılı bulmadım ya yanlış bakıyoruz birimiz. 8 mana costa 4/4 + random ?/? Koyuyorsun ama 8 mana costa çok daha efektif legendaryler var yani ne biliyim, ama taunt lockta iş yapar diğer türlü kumar gibi
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

bu arada kafaya koydum aslında yeni expansion ile 50 pack satın almayı, 30 pack civarı da gold ile almayı. ama bi yandan da gvg'ye bakıyorum. setten çıkan kullanılan epic ve legendary'ler çoooooooooook sınırlı

Legendary:
Dr boom, Malganis, biraz Neptulon, azıcık Sneed, Voljin ve Toshley

Epic:
Piloted Skygolem, Medivh, Qurtermaster, biraz da Fel Reaver ve Lightbomb

bu mu lan yani? 3 tane legendary, 3 tane epic için mi o kadar para vericem diyorum yani bi yandan da. Kararsız kaldım şimdi.

Kesin alacak gibi girip yazdıkça almaktan vazgeçmek...

50 pack e card back veriyorlarmış neyse :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...