Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iPhone - iPad - Apple Watch

kizillelma

Öne çıkan mesajlar

bu fotolarin su anda pek bi kiymeti espirisi fln yok ya. kimse donupte 5 yil onceki tombik halini gormek istemiyor.

buyuk olasilikla 12371239 tane cekilip bir daha hic bakilmayacak fotolari toptan AI ile kullanicilabilir hale getirilecek, gezdigin yerlerden tut, iste yaslanma hizina (ne kadar yiprandigin ile alakali olabilir), o anki modunun ne olduguna fln fistik. google photos az biraz girisiyo bu iste bakalim nasip kismet.

Sosyal ağlarda paylaş

Hemen 1 TB iPhone 15 Pro Max almalıyım!

ABD: 43051 TL - ortalama net maaş: 108420 TL
İngiltere: 53776 TL - ortalama net maaş: 87944 TL
Almanya: 56422 TL - ortalama net maaş: 81182 TL
Türkiye: 92999 TL - ortalama net maaş: 10000 TL

Hmm... düşündüm de... en iyisi almamak.

Bone tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad, 12.09.2023 14:18 tarihinde dedi ki:

bizim milletin pro max 1 tb merakı nedir onu anlamıyorum. diğer iphonelara çöp muamelesi yapıyor millet. tamam onlar da pahalı da en pahalısını alma zorunluluğu mu var

kizillelma, 12.09.2023 14:48 tarihinde dedi ki:

Orhan ofiste Ahmet’e hava atıyor

Ayşe tüm ofis kadınlarına hava atıyor

Bu kadar maalesef . Özelliklerini kullanan görmen imkansız.…

çok application kullanan, çok fotoğraf çeken, video çeken, Spotify'da müzikleri offline dinlemek için saklayan vs birisiysen 128 GB depolama yetmiyor.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...

Adamlar m1pro ve m1maxi cikardiklarina pismanlardir. M2 gume gitti o cpular yuzunden, m3 de soru isareti.

Fiyati ucuz bu arada eski macbook pro’lara gore. Release msrp’leri 2000 dolar civarinda oluyordu m1 oncesi cihazlarin. M3’u galiba 1700 dolar gibi bir rakamdan salmislar. Yani Turkiye fiyati 63000 lira tabii ama soyle bir dusununce hedef kitlesinin 1-1.5 aylik maasi yine. Fena degil.

Bir de aliyorsun 10 sene kullaniyorsun. Benim 2015 macbook pro’u esimin kardesi kullaniyor, 2021’de kendime m1pro alinca ona verdim. 6 sene tik demeden isimi gordu alet.

Gerci iki kez sorun yasadim ama 1 haftada anakart degistirip geri verdiler garanti dahilinde. Bir de 2020’de garantisi bittikten cok sonra ekranindaki antireflektif malzeme soyuldu, komple ekrani yine bedavaya degistirdiler covid’in ortasinda nispeten kisa surede. 

M1pro yerine Monster laptop alacaktim hem is hem oyun laptop’i yaparim diye, sirf musteri deneyimi icin Apple’dan vazgecemedim. Bir de ustune desktop guncelledim oyun icin ama artik oyun deneyimi de daha iyi. En basidinden Baldur’s Gate 3 native olarak mevcut sjfk

Apple onlari ovdugum icin bana para versin artik ;(

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

As threats to user devices continue to evolve, we work tirelessly to develop powerful new protections for our users and their data," a spokesperson for Apple said in a statement to CNN. "In the rare cases where a thief can observe the user entering the passcode and then steal the device, Stolen Device Protection adds a sophisticated new layer of protection."

Users will have to opt-in to Stolen Device Protection in their settings, as it will not be automatically toggled on once the software update is completed.

iOS 17.3

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...