Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iPhone - iPad - Apple Watch

kizillelma

Öne çıkan mesajlar

Saldırının ardından 2 ay geçmesine rağmen FBI'ın kıramadığı San Bernardino saldırganının telefonunu Apple'ın kırması kararına varıldı. ABD mahkemesinin kararına yönelik Apple'dan henüz resmi bir cevap gelmedi.

http://www.ntv.com.tr/dunya/san-bernardino-saldirganinin-telefonunu-apple-kiracak,JUThvqgIVU-Mw8N9lQ_-0w
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Apple device lar sanilanin aksine fazla iyi securitye sahip demek.

After it emerged that the FBI was demanding that Apple create a backdoor in its iOS software to help agents access information on the San Bernardino shooter's iPhone, CEO Tim Cook has taken the unusual step of publicly commenting on the matter. In an open letter posted to the company's website, Cook details Apple's involvement in the case, when a locked iPhone was recovered following a terrorist attack that killed 14 people and injured 22 more on December 2nd, and explains why it's "too dangerous" for the company to acquiesce to government demands.
Sosyal ağlarda paylaş

iphone 6s kullaniyorum. bir kac sorun var, telefonun erkenden kapanmasiyla ilgili.

2 farkli durum var.

1- metroya yururken eger hava cok ski bi sekilde soguksa(bahsettigim soguk -10, -15 civari) kapaniyor, ki bununla ilgili yazilari okudum internette. -2,-3'ten sonra kapanmalar olabilir lyon pil icinde ki maddeden dolayi zart zurt.

2- bazenleri ise olduk olmadik zamanda normal oda sicakliginda otururken, bir kac app acikken(ki bunlar oyun degil) %7 civarlarinda kapanmalar oluyor.

her iki durumda yeniden acabilir miyim diye power tusuna yukleniyorum.
beni sarj et diyor hiyar.

iphone 5s kullanirken boyle bir sorun yasiyordum. pili degistirdim. hakikatende balon gibi olmus pil. sonra rahatlamisti telefon.

ama bu telefonuda ciktigi gun aldim. arti sarj etme islemlerine cok onem veriyorum. bitmeden sarjada takan birisi degilim.

bi kac yerde okudum, battery doctor indir bak bakalim vs diye. onun kontrolunde sarj ettim ama yok cacik. sildim gectim.

any ideas ?
Sosyal ağlarda paylaş

"The iPhone 5se will allegedly be revealed by Apple at a March 15th event, come with the internals of an iPhone 6S, improved camera setup."

iPhone 6S'in özelliklerine ama daha iyi bi kameraya sahip ve orjinal iPhone 5 şeklinde bir iPhone gelirse şahane olur valla.
"improved camera setup"a takıldım. 6S'e göre mi improved yoksa 5S'e göre mi improved...
Sosyal ağlarda paylaş

1,600 mah batarya kapasitesi var. neredeyse 5s ile hiçbir farkı yok.

ben 5s'den 6plus'a geçince dünyalar kadar ferahlamıştım batarya ömrü sayesinde. mesela dün sabah %50 ile evden çıkıp 2 saate yakın görüşme, 2-3 saat internet kullanımı vs derken akşam 9'da eve %10'un altına düşmeden döndüm. 5s olsaydı öğlenleyin pil mokoko.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu saatten sonra 2000 lira verilip 5s alinir mi ya? Annemde ahi gitmis vahi kalmis bi 4s var, babamda da ne idugu belirsiz bi Windows phone var, birer 5s alayim diyorum da cok pahali lan. Annem iOS'a zar zor alisti, Android kullanmayi ogrenmekle ugrassin istemiyorum, babamin da gozu iPhone'larda. Ikinci elle falan da ugrasmak istemiyorum falan, darda kaldim :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...