Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iPhone - iPad - Apple Watch

kizillelma

Öne çıkan mesajlar

abi geçen gün telefonu sarja koydum. koyarken o prizle sarjın bağlantı noktasının arasına kablo girmiş. sanırım gece boyunca bi temas etti bi etmedi bi etti bi etmedi. sabah baktım %97 ve hala sarj oluyor gösteriyodu. sonra tekrar taktım 2-3 dakkada %100 oldu.

şimdi sanki sarj süresinde bi sıkıntı var gibi ama.

etkiler mi bu?
Sosyal ağlarda paylaş

lumia ulser ediyor artik, androidi de sallayip iosa geceyim diyordum da

kucuk olmasi iyi, buyuk ekranda ios ihtiyaci icin ipad airim var zaten
1.5k'a sifir 5s 64gb gibi bir dunya da yok gordugum kadariyla
eski tasarim da irrelevant benim icin, alacagim ilk ayfon

1. nesil galaksi s'i bile 4 yil kullandim, emektar ipad 2'ye halen guncelleme geliyor ve isimi goruyor ; bunu da uzun sure kullanirim diye dusunuyorum

bu sekilde baktigimizda se'in sorunu ne ki ?
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Fly said:

lumia ulser ediyor artik, androidi de sallayip iosa geceyim diyordum da

kucuk olmasi iyi, buyuk ekranda ios ihtiyaci icin ipad airim var zaten
1.5k'a sifir 5s 64gb gibi bir dunya da yok gordugum kadariyla
eski tasarim da irrelevant benim icin, alacagim ilk ayfon

1. nesil galaksi s'i bile 4 yil kullandim, emektar ipad 2'ye halen guncelleme geliyor ve isimi goruyor ; bunu da uzun sure kullanirim diye dusunuyorum

bu sekilde baktigimizda se'in sorunu ne ki ?

Benim hatun tutturdu se icin. Ablasi getirecek onumuzdeki ay. Speclerini falan karsilastirdim 6s'le cok bir farki yok. Ha selfie manyagi falansan on kamerasi 6s'e kiyasla daha kotu ve parmak izi kullanacaksan eski nesil oldugundan yavas. Ama islemcisi vs. hep ayni. Ekran boyutuyla ilgili sikinti yoksa alinir.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.ntv.com.tr/turkiye/uzman-cavusu-pkk-kursunundan-cep-telefonu-korudu,XeSNMlEGS0-0okeHUuQn0g?_ref=infinite
http://img-cdn.ntv.com.tr/gorsel/turkiye/uzman-cavusu-pkk-kursunundan-cep-telefonu-korudu/uzman-cavusu-pkk-kursunundan-cep-telefonu-korudu-7134-dhaphoto3,Jlky_neQWEWqBCrNysHCug.jpg

yigidi gül ağlatır, android öldürür
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Mrlee said:

apple.us dan tr kredi kartıyla
amerika adresien gönderlebilihyor mu
tecrübe eden?

Ben geçen ay gönderdim. Ama ufak bir trick yapmak lazım, illa state istiyor billing address'te de. Oraya bir state sallayıp geri kalana ve özellikle ZIP Code'a sen kendi Türkiye adresini gireceksin, kartın kayıtlı olduğu bankadaki adresi ya da.

İlk başta 10 dolar mı ne para kestiler, sonra kalanı çektiler, telefonu yolladılar.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

Mrlee said:

apple.us dan tr kredi kartıyla
amerika adresien gönderlebilihyor mu
tecrübe eden?

Ben geçen ay gönderdim. Ama ufak bir trick yapmak lazım, illa state istiyor billing address'te de. Oraya bir state sallayıp geri kalana ve özellikle ZIP Code'a sen kendi Türkiye adresini gireceksin, kartın kayıtlı olduğu bankadaki adresi ya da.

İlk başta 10 dolar mı ne para kestiler, sonra kalanı çektiler, telefonu yolladılar.

fatura adresini kargo adresi yaptım
parayı çekti bakalım sonuç ne olacak
(fatura sahibine: kendi ismimi yazdım)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...