Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İş ilanı-Yanıma adam arıyorum patidaşlar

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

patron da neticede patron be zaugna :)
ne yapayım, şirket benim olsa 2500 tl'ye başlatırım. demek ki ben patrondan daha insancılım. B)-

deep paticik'ten arkadaşların uyarması ile ilave bir bonus yazayım...
2 ayda 1 Bellow'un çalıştığı mekanda biralar benden. Yanında da 10 numara muhabbet, çeşitli iş kollarında çalışan patidaşlardan hayat tecrübeleri.
Sosyal ağlarda paylaş

Drall said:

abi açıkçası istanbul üniversitesi malzeme mühendisliği vesaire bişeyden mezun olmuş olsaydım ben düşünürdüm bu işi, ha kuddusi beni düşünür müydü onu bilmem sdf

ama bence iyi iş, sonuçta hakikaten hiçbir şey bilmeden mezun oluyor çoğu üniversite mezunu. anca teknik üniden mezun olanlar üç beş bir şey biliyo, yoksa çevremdeki küçük üniversite mühendisliklerinden mezun insanlara baktığımda adamlar stajlarını bile balon yaptı. kuddusi de boün'ün dereceli mezunlarını aramıyo sonuçta, ingilizce bilsin üni mezunu olsun yeter diyo. bence kriterlere askerliği yapmışı da ekle bu arada kuddusi, adamı eğiticem diye alıcaksın 6 ay sonra askere gidicek, sinirlerin bozulur

çok doğru söyledin vallahi.
ben onu yazmayı unutmuşum ama tabii ki erkek adayların askerlik yapması şart.
kuddusi beni düşünür müydü ne demek canım kardeşim? aşkolsun.
evet,büyükçekmece civarında oturan arkadaşlar da sabah benimle veya başka bir pazarlamacı arkadaş ile gelip akşam dönmeye okey diyorsa neden olmasın ama ben 11 senedir bu çorlu-çerkezköy yollarından bıktığım için özellikle yazdım çerkezköy'de oturan arkadaş diye.

olumlu eleştiriler için teşekkür ederim arkadaşlar.
hepinize saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

maas konusunda da takilmayin benim tanidigim bu ise baslayan hemen herkes su anda ek 3-4 uncu isini yapiyor..azicik zeki elemansaniz bu firmanin musteri portfoyunde kesin yurtdisindan ithal edilmesi gereken baska kalemlerin de oldugunu gorursunuz..onlari da ufaktan siz temine baslarsiniz. gun gelir sayin mavra ile ortak is bile olasi -ki gayet olagan bir durum gibi duruyor-..sonra kendi isini cevirmeler ..insaat mutahitlik vs vs..
Sosyal ağlarda paylaş

hype diilde yigidi oldur hakkini yeme, iyi bir yerden yaklasiyor cunki ithalat/ihracat isletmelerin su anda en bocaladiklari konu turkiyede ve turk halkinin ingilzice ve yabanci kulturlerle olan muazzam sinavi ancak bi 1000 yilda filan biticek. ben sirketlere egitime giderken ne sakirtlerin baskose oldugunu gordum bu alanda. herifte cap sifir, ingilizce acun level diil, vizyon zaten yok ama gidip patrona en pahalli oyuncaklari aldirmis, en baskose odaya kurulmus, bir dedigi iki yapilmiyro ve "karsida oturuyorum" diye ozel saatlerde calisiyordu, patronlar nasi seviyordu "bize ihracat yaptiricak!" diye. sonra 1 senemei ne sonra ayni sektorde cok daha iyi bir sirkete 3 kati maasla girdi harbi. su isin en yorucu yani fuar filan ugrasmak yani.

yeni mezunlar kuddusi reroro diyip filan kacirmasin, ucrette yeni basliyan icin iyi gayet, ne staj istemis ne abuk subuk sartlar yazmis ne is tecrubesi sormus. cok zor hani boyle sartlarda ise girmek yeni mezun icin, muhendisler begenmez tabide bu daha cok isletmecilerin isi hani.

su teklifin tek kotu yani kuddusinin marjinal politik goruslerini sabah 9 - aksam 6 dinlemek hani, yigidi oldurun hakkini yemeyin :D

illa trolliycekseniz "kurtleri aliyormusun yanina?" filan tarzi olabilir benden size tiyo :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...