Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #12

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

Bir iş bulabilsem , direk geçicem. En son söylediğim şey 'kadın basketbol 3. ligi falanda olur , asgari ücret olduktan sonra çalışırım ben' oldu , hala yok tık.

'küçükken üniversiteye kadar oynadım tofaşta ama şuan çok NBA takip ediyorum birazda euroleague takip ediyorum beni işe alın' diye bir CV henüz keşfedilmedi. Bir tanıdık torpil falan olması lazım.

edit : uzun şart değil ama basketbol camiası içerisinde takılıp takılıp basketbolcu olamayıp antrenöre geçiş yaparsan işin kolay , basketbolcu olamayıp sonra başka işlere kayınca uzaklaşıyosun ortamdan.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

zipzip said:

Mithat 250bin abonem var Youtube'da. Yukarıdaki rakamı kaç günde kazanıyosun bilmiyorum ama ben bir gecede kazandım.

Ek olarak normalde pamuk gibiyimdir de şöyle herifler boş konuşunca tutamıyorum kendimi, üzgünüm ahali.

herkes biraz milf sever abi, ayıp bir şey yok bunda.

abi işin kötüsü ben merak edip videoya baktım
italian milf yazıyor da babalı kızlı komikli ensest videosu çıktı ahahasdf.
Sosyal ağlarda paylaş

Cs:go hiç anlamıyorum ya , 170 saat oynamışım hala tırt seviyelerdeydim bıraktığımda önüme gelen geçen öldürüyodu , nadiren öldürdüğüm sayısı öldüğümden fazla oluyodu.

Ben öyle internet oyun falan yapabilecek olsam nba 2k16 veya total war:arena olurdu ama onlarda da ortalamayım en iyi ihtimalle , ortalama üstü bile değilim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...