Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

baristalara verdiğiniz sahte isimler

Mc_Lovin

Öne çıkan mesajlar

Red said:

nerden ne ekmek çıkacağı belli olmaz. piyasa kahveciler olsun, üniversite civarı kahveciler olsun, buralarda gerçek isim vermek iyidir.adımızı bağırsınlar sdfs. kahveyi beklerken etrafa iş atıp swarm'dan çekin patlattın mı tamamdır. stalkerlara malzeme verin arkadaşlar.

millet okeyplus oynarken karı düşürüyor öyle bi dünyadayız.

abi 1 argos lordu
2 ginaly
3 red

forumbaşından klavye playboyluğunda ihtisas

bu ne lan hahahah

hayır sonra bir de gidip ramsese falan laf atıyonuz sdfdsg
Sosyal ağlarda paylaş

lan burda yıllarca fakirliğimizi benimsemiş, sitim'den çılgın gibi oyun oynayıp, fapfap mahkumu olduğumuz zaman nerelerdeydiniz sdfs. o günlerin acısını çıkarmak klavye playboyluğu olmuş sdfs. bazı şeyleri çok büyütüyorsunuz bu nedenle sequo'nun dalga geçmesi normal geliyor bazen.
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

ben bi kere ingilterede Gokhan dedim starbucksdaki adama, adam fake isim söylediğimi sanıp " I know! it's from Dragon Ball right?" tarzı bişey dedi Gohan yazdı verdi. Bozmadım herifi.

Ahahahaha (tu)

Ben sirf su yuzden teni isim ararken kastim turkce isim zor oluyor diye, farscadanda turkiyeye girmis olmadina ragmen 3-4 defa ariel yazdilar burda :(
Sosyal ağlarda paylaş

Tori said:

Red said:

nerden ne ekmek çıkacağı belli olmaz. piyasa kahveciler olsun, üniversite civarı kahveciler olsun, buralarda gerçek isim vermek iyidir.adımızı bağırsınlar sdfs. kahveyi beklerken etrafa iş atıp swarm'dan çekin patlattın mı tamamdır. stalkerlara malzeme verin arkadaşlar.

millet okeyplus oynarken karı düşürüyor öyle bi dünyadayız.

abi 1 argos lordu
2 ginaly
3 red

forumbaşından klavye playboyluğunda ihtisas

bu ne lan hahahah

hayır sonra bir de gidip ramsese falan laf atıyonuz sdfdsg

la bir şeyin klavye başında yapılması real life'ta yapılmayacağı anlamına mı geliyor. nası bir algoritma var kafanda.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...