Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

turkiyenin ve ulkemiz insaninin guzel taraflari [without sarcasm]

chrome

Öne çıkan mesajlar

Esh said:

O yedigin gercek yogurt ama burda kerpic yiyosun.

Ev yogurdu yapiyosun o da gayet sivi oluyor

quixef said:

Yok ya

Yoğurttan yeni yeni haberdar olan memleketlerin yemeği olmaz olsun. LAN KOCA ÜLKEDE ŞÖYLE KALIP KALIP BİR YOĞURT OLMAZ MI kafayı yiyecem, doğal yoğurt diye alıyosun sıvı kıvamında hepsi

Başka birisi de bu aynısını demiş siz yoğurt yapmayı bilmiyorsunuz diye beni niye sıvı yoğurt yemek zorunda bırakıyorsunuz arkadaşlar
Sosyal ağlarda paylaş

Bizim yogurttan bi kac kat daha iyi abi sivi yogurt.

Burada ne koyuyolar icine bilmiyorum. Inek sutunden o kati yogurdum cikmasi imkansiz.

Ote yandan koyun yogurdu da tas gibi oluyo acayip lezzetli pislik bisi. Ezinede yemistim o tadi unutamiyorum.

bingildak said:

türkler amerikada greek yoghurt altında piyasaya sürdüler bizim alışıla geldik yoğurtu. çok hızlı genişletiyorlar, baya tuttu amerikada. avrupaya gelir 1-2 yıla. tr'deki yoğurtun aynısı adı greek yoghurt işte.

http://www.chobani.com/

çobani
Sosyal ağlarda paylaş

türkler diyorsunuzda chobanin sahibi baya baya kürt,kobaneye milyon dolar yardım yolladı hatta

neyse o detayı bırakın,uzak doğu mutfaklarıyla işkembeyi karşılaştırmayın lütfen

vietnam,tayland,ÇİN,japonya,hepsi içlerinde çeşitli sakatat yemekleri bulunduran mutfaklar zaten,ve hepsi kelle paçadan daha teknik,daha geleneksel,daha lezzetli,daha iyi yemekler bulunduruyor kendi içersinde

köylülüğünüzü coh belli ettiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...