Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dat Martı

µh

Öne çıkan mesajlar

http://www.youtube.com/watch?v=5GqRs8vvk20&feature=youtu.be

Şişli'de 7 otomobilin karıştığı zincirleme trafik kazası sonucu D-100 karayolu bir süre trafiğe kapanmıştı. Trafik Kontrol Merkezi'ndeki kayıtlarda karşıdan karşıya geçen bir martının kazaya neden olduğu görüldü.

aahahahhashdahah
Sosyal ağlarda paylaş

sıyrılan otomobil takip mesafesini koruyabildiği için kurtarmış,i arkadaki mallar takip mesafesi denilen şeyin farkında olmadıkları için durma veya kaçma fırsatı bulamamış

yandaki servisler de devam etmek yerine durmuşlar arada takip mesafesini koruyan iki arabanın kaçacak yeri kalmamış onlara yazık olmuş

neyse iyi ders olmuştur
Sosyal ağlarda paylaş

sabah radikalde haberini okudum alla alla nasıl beceriyorlar en sol şeritte kaza yapmayı anlamıyorum derken videoya denk geldim :D şoförlüğüne güvenmiyorsan, acemiysen geçme abicim en sol şeride avarel gibi ulan tarla gibi bomboş sağın solun martıyı görünce yavaşlıyor resmen önüne geçince de direk duruyor en sol şeritte. aptal herif ya aban gaza geç git, ya hafif bi sağa al geç git ya da ez git abi artık. e-5 orası insanlar göt göte 100-120 km hızla gidiyor takip mesafesi falan hakgetire, öyle fren yapılır mı en solda. tamponum çizilmesin diye arkada bissürü insanın kanına giriyormuş az daha allahtan öyle sağlam giren olmamış.
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

sıyrılan otomobil takip mesafesini koruyabildiği için kurtarmış,i arkadaki mallar takip mesafesi denilen şeyin farkında olmadıkları için durma veya kaçma fırsatı bulamamış

neyse iyi ders olmuştur

hanginiz şu mesafeyi koruyo lan sol şeritte söyleyin. herkes kaçmaya çalışıyo en hızlı şekilde. ya ehliyeti alıp arşive kaldırdınız ya da şoforluğunuz yok.
Sosyal ağlarda paylaş

ne alakası var lan ben öyle mi kullanıyorum dedim? sen izmirliydin galiba e-5 ve istanbul trafiğinden bihaber olduğun için ithamlarda bulunmadan önce biraz tecrübe sahibi ol lamacım. istanbula gel ve gör e-5te sol şeritte insanlar nasıl gidiyor. arada bi yerde orta şeritte 90 kmye sabitlemiş beni de görebilirsin belki.
Sosyal ağlarda paylaş

Seru said:

BabacumMostors said:

neyse iyi ders olmuştur

hanginiz şu mesafeyi koruyo lan sol şeritte söyleyin. herkes kaçmaya çalışıyo en hızlı şekilde. ya ehliyeti alıp arşive kaldırdınız ya da şoforluğunuz yok.

selam, ben mesafeyi koruyorum, ayrıca trafik ışıklarında yaya yolunun üstünde değil geride duruyorum sırf bu yüzden iki kere tampon tampona kalmışlığım bile var
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

sabah radikalde haberini okudum alla alla nasıl beceriyorlar en sol şeritte kaza yapmayı anlamıyorum derken videoya denk geldim :D şoförlüğüne güvenmiyorsan, acemiysen geçme abicim en sol şeride avarel gibi ulan tarla gibi bomboş sağın solun martıyı görünce yavaşlıyor resmen önüne geçince de direk duruyor en sol şeritte. aptal herif ya aban gaza geç git, ya hafif bi sağa al geç git ya da ez git abi artık. e-5 orası insanlar göt göte 100-120 km hızla gidiyor takip mesafesi falan hakgetire, öyle fren yapılır mı en solda. tamponum çizilmesin diye arkada bissürü insanın kanına giriyormuş az daha allahtan öyle sağlam giren olmamış.

Neresinden tutsan elde kalan bir post ya, gerçekten böyle adamlar karışmalı işte bu kazalara, güzel denmiş. "SÖN ÖZMÖRLÖ DÖĞÖLMÖSÖN SÖN SÖS" şeklinde alakasız cevap da kompozisyonu tamamlamış.
Sosyal ağlarda paylaş

şu anasını sattığımının istanbul trafiğinde geçirdiğim 1 aydan sonra öğrendiğim şeyleri sıraliim;

-istanbulda herkesin ama istisnasız herkesin acelesi var dolayısıyla trafik önceliği hep kendilerinde.
-kornadan elini ayırmayan ayıoğluayılara kornayı uyarı maiyetinde dıt ettirsen yol ortasında durup camdan sarkıp NE BASIYON AMUĞAGODUMUNUN OĞLU SENİ KORNAYA GÖMERİM diye bağırabiliyorlar. 4 gün önce başıma geldi.
-bu bahsettiğin takip mesafesi var ya götümle gülmeye başlıyorum artık duydukça, sol şerit tıkalı orta şeride kaçamıyorsun önündekine çok yaklaşmayayım diyorsun ya işte orda 5 saniye vaktin var götüne birinin yapışıp selektör çakmaya başlaması için.
-ne olursa olsun sakın kimseye ters bişi söyleme, el kol yapma. aksi takdirde koluna bacağına sıkılma ihtimali inanılmaz yüksek.
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:

Liebe said:

Neresinden tutsan elde kalan bir post ya, gerçekten böyle adamlar karışmalı işte bu kazalara, güzel denmiş. "SÖN ÖZMÖRLÖ DÖĞÖLMÖSÖN SÖN SÖS" şeklinde alakasız cevap da kompozisyonu tamamlamış.

ulan ben niye bu kazaya karışıyorum olm aptal mısın? ben istanbulda en nefret ettiğim olgulardan birini açıklıyorum insanlar sinirli aptal ve kurallardan habersiz, ben öyle mi kullanıyorum mu demişim ahahahah ya kafalara gel tamam abi ben takip mesafesi falan bırakmadan önündekine yapışan hanzo bmwcilerdenim :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...