Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

For Honor

Sorieno

Öne çıkan mesajlar

Oyunun classları vs. hiç bilmiyorum sordum gayet iyi niyetle ne oluyor diye açıklasın işte oyunda şu class ın şöyle abilitysi var ondan komik bu falan diye. Kendimi hypelamaya çalışıyorum alasım var sanki ama playerbase toxic bebelerden oluşuyor görüldüğü kadarıyla. Neyse.
Sosyal ağlarda paylaş

Yav bütün gün diskord'ta trollük yapmadın mı hacı sen :D Doğal olarak kesin trollüyo bak beni diye düşündüm.

Açıklayayım. Shinobi'nin double dodge moveu var. Böyle ninja stayla, puf puf yapa yapa dodgeluyor. Tabii normalde stamina istediği için sonsuza dek yapamıyosun.

Ama revenge moda girdiğin zaman staminan sınırsız oluyo. Tabii adam poffudu poffudu gitme şansına erişiyor. Adam tam poffudu poffudu giderken kafasına gelen random hammer yüzünden de ölüyor.

Bak senin için pıtırcıklık olsun diye poffudu poffudu gibi şirin mi şirin bir ikileme ekledim güzel Türkçemize. Barıştık mı?
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:

Eh abi 3 sayfadır topigi trollüyorsun, sonra "ee noluyo yani" diyosun bilmedigin oyunun webm'ine, adam da gayet atarsız shitpostlamış sana alıngan kız arkadasa dönmüşsün üstüne oyuncu bulamazsınız çekiyosun.

Kalsın abi.

Şuna bi bak...

https://forhonor.ubisoft.com/game/en-ca/news-community/164-320343-16/state-of-balance-season-4-recap

D A T A'ları açıkladılar.

Lawbringer 1v1'de top3'te...
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:

xunn said:

Eh abi 3 sayfadır topigi trollüyorsun, sonra "ee noluyo yani" diyosun bilmedigin oyunun webm'ine, adam da gayet atarsız shitpostlamış sana alıngan kız arkadasa dönmüşsün üstüne oyuncu bulamazsınız çekiyosun.

Kalsın abi.

Şuna bi bak...

https://forhonor.ubisoft.com/game/en-ca/news-community/164-320343-16/state-of-balance-season-4-recap

D A T A'ları açıkladılar.

Lawbringer 1v1'de top3'te...

Adamlar ne guzel aciklamislar. Kenseinin degisiklikleri okudum, ben direk bunlarla basladigim icin farketmemistim ama bunlar olmasalardi muhtemelen Kenseiyi secmezdim bile. Yanlis anlamadiysam Nature's Wrath yokmus hatta, favori punisherim ya duruma gore. Bakis acilarini da begendim, nerfden cok digerlerine uyum saglatma vs.
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:

Yav bütün gün diskord'ta trollük yapmadın mı hacı sen :D Doğal olarak kesin trollüyo bak beni diye düşündüm.

Açıklayayım. Shinobi'nin double dodge moveu var. Böyle ninja stayla, puf puf yapa yapa dodgeluyor. Tabii normalde stamina istediği için sonsuza dek yapamıyosun.

Ama revenge moda girdiğin zaman staminan sınırsız oluyo. Tabii adam poffudu poffudu gitme şansına erişiyor. Adam tam poffudu poffudu giderken kafasına gelen random hammer yüzünden de ölüyor.

Bak senin için pıtırcıklık olsun diye poffudu poffudu gibi şirin mi şirin bir ikileme ekledim güzel Türkçemize. Barıştık mı?

Teşekkürler.

Şu yanıtı ilk mesajda alsam (poffudulu ya da poffudusuz) hiç bir sıkıntı olmayacaktı.

@Xunn: Ya oyunun genelde ve patide oyuncu sayısı çok fazla değil, bununla ilgili 2 kuple trollemek hakkı, onu yaptım sadece.

Ha sen diyorsan ki, ben bir konuyu trollersem veya beni trollerseler o konudakilerle artık ölüm dövüşü içindeyizdir, bir daha hayatta sorduklarına düzgün cevap vermem - garip. Kendi açından düşün, sevmemişsin bir diziyi ilk sezonu sırasında topiğine girip trollemişsin misal, ama 2. sezon arap atı gibi açılmış dizi sen de sardırmışsın topicte bir şey soruyosun misal "şu karakter niye öyle davranıyo, ilk sezonu izlemedim bilmiyom" ben de diyorum ki "eşeğin penisinden ötürü" gibi gibi. Alakasız yani.
Sosyal ağlarda paylaş

@quix: Baba trolle tabi trolleme diyen yok, ama o zaman kırılgan olmıcan yani dfg. Hiç alakan olmayan trollemeye geldiğin topikte gif'e ee noluyo yani diyosun yayık yayık sonra eşşegin penisi oluyoya alınıyosun ve GERÇEKTEN MERAK ETMİŞTİM, İLGİLİYDİM çekiyosun. Pls. Hani adam anana sövmüş gibi bir tepki veriyorsun da durum gayet light, ace de light cevap vermiş alınmana zaten, adamın vücudunda zerre rage yok yani.

Bütün classlara bi bash bi unblockable lazım, başka türlü bunlara sahip olmayan classlar hep alt tier.

Shaman, kensei, LB, raider, berserker gibi heroların hyper armordır unblockabledır bash'tir varken diger classlara vermedigin zaman opener alamıyorsun, turtle oynayan adamı acmanın en güzel yolu unblockable veya bash, Peacekeeper'a bu adamları açmak için ability yerine dünyanın en gimmicky 400 ms zone vermiş olmaları çok talihsiz. Hem kullanması keyifsiz, hem karsıda oynayan adam için bayık. Kesinlikle bi rework lazım PK'ya.

Oyunun en havalı counter'ı olan deflect oyunda asla kullanılmıyor mesela, çünkü daha kolay olan daha risksiz parry hep daha cok punishliyor. Bunlar komik design hataları. Düzeltirler diye umuyorum. Şu ana kadar güzel hep, oyun hiç daha kötüye gitmiyor da bazı şeyleri fixlemeleri fazla uzun sürüyo, dataya gerek yok bazı şeyleri çözmek için çare belli.
Sosyal ağlarda paylaş

Frostbite said:

Oyun en iyi ne ile oynaniyor? Gamepad?joystick? Yada orjinal emektar klavye mouse kombinasyonu?
Cok pahali birde.division dan sonra ubiye para kazandirmak istemiyorum artik

15 dolar şu anda oyun. Ah ulan hatırlarmısınız bir zamanlar 1 dolar 2 lira falandı...

Oyunun en iyi oynandığı bir kombinasyon yok. Hani gerçekten yok. Ennn iyi oyuncuların arasında kb/m oynayanlar da var, xbox gamepadi ile oynayanlar da var. Ben kb/m oynuyorum. Gaayet akıcı.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya devler iyi niyetli hakkaten. Evet yavaş ve yetersizler ama en azından dinliyorlar.

1 yıl geçti, herkes "oyun öldü yea" derken bile her hafta "Developer yayını" yaptılar. Benim bildiğim hiç bir oyunda, istisnasız her hafta devlerin yayın yapıp, twitchteki "X OP NERF PLX, U SUCK" yazılarına maruz kaldığı bir ortam yok.

Çok yavaşlar, gerçekten çoook yavaşlar. Ama ilk defa bir oyunda (starcraft dahil) yapılan bütün patchlerin doğru yapıldığını gördüm.

@cicibeybe

Ya eski kensei kötüydü. Hakkatten kötüydü. Hatta görmüşsün bir önceki patchte tierlistin en sonunda duruyordu ve hak ediyordu orayı. Nature's Wrath vardı hatta unblockable idi ama oyunun en kötü unblockable'ı idi.

Adamların datası bile maalesef oyuncu grubunun genel olarak ne kadar casual olduğunun göstergesi. Top %2.5'ta lawbringer'ın %55 winrate'i var öyle mi? OMEGALUL
Sosyal ağlarda paylaş

P O G F U C K I N C H A M P

First step of lag compensation and also the new training trials and arena will be coming in the next patch amongst other things. No ETA for when that patch will be out yet. The first step of lag compensation will only be active for PC first to make sure it's stable, then it will be released on consoles.
Sosyal ağlarda paylaş

Tierlist'in açıklamalarını yapmış skor. Bayaa da güzel olmuş. Listenin çoğuna ben de katılıyorum. (ufak tefek yer değişiklikleri olabilirmiş. Mesela bence Aramusha, Orochi'den daha iyi ama yaaani tierlistin dibinden bahsediyoruz. Hepsi çöp.)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1bk6y7jw2ujLrjm0Zzbb4aEZUV13gyGoy-IobrkfNgaY/edit#gid=0

Bu sefer eski tierlisti kökten silmiş. Cicibeybe artık karıştıramaz :D:D:D:D:D

X(
Sosyal ağlarda paylaş

Abi base oyunu alın. Gold edition, season pass falan sakın sakın ALMAYIN. Değmiyor. ingame currency gaini gaayet yeterli (ha ben bütün heroların bütün kozmetiklerini toplayacam demezseniz tabii)

Base oyun indirimde 65 lira. Kesinlikle değer. Starter edition 3 vanguard class + 3 seçtiğin class'ı veriyor. Kalanları ingame currency ile açman gerekiyor. 50 lira. 15 lira için değer mi? Ben olsam verirdim. 1 paket malbuş parası. Ama starter aldım oynayamıyom yiea diye bişi yok.

Bu haftasonu double xp weekend var. Başladı hatta. Pazar gecesi bitecek.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...