Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

For Honor

Sorieno

Öne çıkan mesajlar

4 kişi çok az. Takım bazlı bir oyun değil. Meydan savaşı süslemesi yapıp 4 kişiyle sınırlamanın konsollardan kaynaklı bir sorun olduğunu düşünüyorum. Az sayıda kişilik modlar olsun tabi. Ama oyuna bot koyup meydan savaşı süsü verecekseniz en azından titanfall gibi oyuncuların sıradan asker olmadığı kılıf falan bulun bari. O oyunda bile kat kat fazla kişiyle oynanıyordu. 4ün üzerinde kişilik modu çıkmadan yüzüne bakacağım bir oyun değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Şunun neyini beğendiniz gerçekten merak ettim.

Gameplay'i gördüm, "tipik ubisoft" dedim direk. AI'la kapışırken arkada salak salak bakan diğer AI'lar, burnundan arcadelik akan bomboş bir gameplay, süslü püslü grafiklerle kaplanmış bomboş bir oyun lan. GAZA GELDİM HÖRÖR falan yazılmış bi de. 12 yaşındaki konsol bebesi gaza gelsin diye yapılmış videodan koca koca adamlar gaza geliyosunuz ayıb.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

Gameplay'i gördüm, "tipik ubisoft" dedim direk. AI'la kapışırken arkada salak salak bakan diğer AI'lar, burnundan arcadelik akan bomboş bir gameplay, süslü püslü grafiklerle kaplanmış bomboş bir oyun lan. GAZA GELDİM HÖRÖR falan yazılmış bi de. 12 yaşındaki konsol bebesi gaza gelsin diye yapılmış videodan koca koca adamlar gaza geliyosunuz ayıb.

Aynen. ubi bu sefer takılmış 4v4 e . her oyun böle olacak neredeyse.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

Oha adam sarj olmus, aksam yemegine biri mi sicti hayirdir?

Melee/medieval combat uzerine cok secenek yok ki, var olanlarda pek(hic) akici degil..varsa onerin, yaptiysan bir oyun gizli gizli soyle, paylas, onu oynayalim.

Mb2 Bannerlord cikana kadar ben raziyim, ruscudan alirim 7/10luk bir oyun olsun yeter, vakit gecirtsin maksat.

Atk/Block sistemi sanirim Fight Night'i andiriyor, sag/sol/asagi x tas/kagit/makas sistemi gibi geldi bana. 4v4 domination meh duruyor ama freeforall modu eklerlerse neden olmasin oynanir gayette.
Sosyal ağlarda paylaş

WaNTeD said:

http://www.youtube.com/watch?v=EDkoj932YFo

tamam işte slash hiçbirşey yapmaz plate üzerinde, thrust da az zarar verir. öyle "ben ASASİNOYUM, katanayı bir salladım yarı canı gitti" gösterirlerse komik. holivut gibi katanalarla fencing üzerine olmaz zaten, videoda anlatıldığı gibi o silahı başka silaha zart zurt çarparsan dağılır kısa sürede.

tek ilginç gerçekçi kısım gösterdikleri kılıcın kabzasının silah olarak kullanılabilmesi.

aklıma gelmişken bir diğer eleştiri olarak da "OKÇULAR OKLAYIN" diye arcade büyülerinin işi ne, okçu lazımsa okçu sınıfı koyarsın, arkadan oklar.

ama dediğim gibi herşeye rağmen denemek isterim. böyle oyun fazla yok zaten. first-person olmadığı sürece denenir.
Sosyal ağlarda paylaş

vücudun plate ile kaplı olmayan kısımlarına (vizör, koltukaltı filan) batırmak üzere özel zırhlı dövüş teknikleri geliştiriliyor, longsword yerine özel saplama kılıçları çıkıyor estoc gibi. öyle longsword sallarsanız geri seker, o işe yaramasa millet servet harcamazdı yaptırmak için.
http://www.youtube.com/watch?v=1S_Q3CGqZmg
holivot bunları seyret de öğren biraz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...