Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

astral seyahat

Karag8z

Öne çıkan mesajlar

Karag8z said:

işin gerçeği adama borç vermiştim. geri vermeyecek mi, lan bu ayak mı yapıyor. diye içime kurt düştü.

edit: gm trader title filan istemez giderse de helal olsun. umarım sadece rüya filandır. başka bir şey çıkmaz altından.

bi dakika tam anlamadım
ne demek istiyorsun ?
astral seyahat yapıp yapmaması senin borcunun geri dönüp dönmemesi ile ne alakası var ?
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:

Karag8z said:

işin gerçeği adama borç vermiştim. geri vermeyecek mi, lan bu ayak mı yapıyor. diye içime kurt düştü.

edit: gm trader title filan istemez giderse de helal olsun. umarım sadece rüya filandır. başka bir şey çıkmaz altından.

bi dakika tam anlamadım
ne demek istiyorsun ?
astral seyahat yapıp yapmaması senin borcunun geri dönüp dönmemesi ile ne alakası var ?

astral seyahat ile uzaklara kaçarsa diye korkuyordur
Sosyal ağlarda paylaş

masa said:

Astral seyahat yaptığını iddia eden kişi ya yalan söylüyordur ya da akıl hastasıdır. Malesef üçüncü bir ihtimal yok. Arkadaşını psikiyatri klıniğine yönlendir, tedavisi var.

Dis. psikotik bi tablo gibi duruyor. Hele eskiden beri diyorsa kesin gitsin, yeni başlamışsa da kesin gitsin, son dönemde antidepresana başlamışsa (paxera vb) dopamin pik yapmış olabilir (çok nadir bi yan etki)

Sonuç olarak cin, peri, uzaylılarla bağlantı, tarikatlar beni takip ediyo hedehödö = beyindeki nörotransmitterlerin sapıtması
Psikiyatri bir bilim dalıdır, gitmekten korkmayınız. Hacı hocaların görüp geçirdiklerinden daha fazla makale okumuştur psikiyatristler
Sosyal ağlarda paylaş

Karag8z said:

uyumadan yazayım. bu gün bir arkadaşım bana çocukluğunda başından geçen bir astral seyahat olayını anlattı. bedeninin dışına çıkmış vücuduna bağlı kordonunu görmüş. bulutların üstünde bir kişi ile konuşmuş, adam ona neler olacağını anlatmış ama bu kısmı sadece adam bana vücuduna geri dönersen bütün bunları unutacaksın. eğer şu an devam edersen ömrün buyunca devam edebilirsin demiş. bu arada diyor ki oturduğum mahalleden bile 8-9 tane kordon çıktığını gördüm. etrafıma baktım oldukça çok kordon vardı. hatta bunlar birbirleri ile nasıl dolaşmıyor diye düşünmüş.
bunu anlatan arkadaşım içki kullanmıyor, uyuşturucu ile ilgisi yok, dengesiz adam değil, ateist değil, hatta cumaları kaçırmaz (ben kaçırırım o pas geçmez.) bugüne kadar bana anlatmayışının sebebi olarak ta dalga geçerim, belki de uzaklaşırım korkusu yüzünden anlatamamış.

özellikle garbage te açtım. aman noyan görmesin bu arada.

ne alaka
Sosyal ağlarda paylaş

kolektifinsan said:

Karag8z said:

uyumadan yazayım. bu gün bir arkadaşım bana çocukluğunda başından geçen bir astral seyahat olayını anlattı. bedeninin dışına çıkmış vücuduna bağlı kordonunu görmüş. bulutların üstünde bir kişi ile konuşmuş, adam ona neler olacağını anlatmış ama bu kısmı sadece adam bana vücuduna geri dönersen bütün bunları unutacaksın. eğer şu an devam edersen ömrün buyunca devam edebilirsin demiş. bu arada diyor ki oturduğum mahalleden bile 8-9 tane kordon çıktığını gördüm. etrafıma baktım oldukça çok kordon vardı. hatta bunlar birbirleri ile nasıl dolaşmıyor diye düşünmüş.
bunu anlatan arkadaşım içki kullanmıyor, uyuşturucu ile ilgisi yok, dengesiz adam değil, ateist değil, hatta cumaları kaçırmaz (ben kaçırırım o pas geçmez.) bugüne kadar bana anlatmayışının sebebi olarak ta dalga geçerim, belki de uzaklaşırım korkusu yüzünden anlatamamış.

ne alaka

ateist degil = yani akli basinda normal bir insan anlaminda kullanmis
cumalari kacirmaz = sorumluluklarinin bilincinde harika bir insan anlaminda.
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün üniversiteden çıkıp çarşıya gitmek için otobüse bindim. Yanımda boş yer vardı. Şöför de milleti organize etmeye çalışıyor. Bir tane kapalı bindi. Şöför, "Gızım geç şu boş yere." dedi. Kapalı da, "Yoh ağabeey." diye nara atıp arkaya yöneldi. Şöför de boş koltuğun yanında bir erkek oturduğunu görünce, "He tamam geçme." dedi.

Bu da, bugünden enteresan bir anımdı.
Sosyal ağlarda paylaş

Karag8z said:

Şimdik efendim, bu konuda kitaplar okumuş, tecrübeler deneyimlemiş insanları dinlemiş biri olarak söyleyebilirim ki evet bazı astral seyahat yapan insanlar gümüş kordon, göbek bağı vs gördüklerini idda ederler. Hatta uzun senelerdir astral seyahat yapan bir arkadaşım bir keresinde göbek bağını gördüğünü ve kopacak gibi olduğunu söylemişti. Kopunca ruhu ile bedeni arasında ki bağ da gidiyormuş.

Bir arkadaşım da level 2 reiki üstadı, uzun senelerdirde astral seyahat yapıyordu. Bir gün ateist olduğunu ve artık tüm inancını yitirdiğini ve bu tarz spiritüel işleride bıraktığını söyledi. Hayırdır dedim, söylediğine göre bir sabah yine astral seyahat esnasında şehrin üzerinden geçerken budist tapınağı görmüş. İstanbulda böyle birşeyin mümkün olamayacağını astral seyahatinde beynimizin bize oynadığı bir oyun olduğunu anlamış. Hayırlısı olsun. İşte bunlar hep lusid.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşının dopamini görece azalmış muhtemelen o esnada, biraz da eğitim durumu ya da zekası iyi olunca içgörü kazanmış. Serviste de öyle bi hasta yatıyodu. "Bunu bana ya çok zengin bi tarikat yapıyor, ya uzaylıların işi, ya da beynim bana bir takım oyunlar oynuyor. Şimdilik en büyük ihtimalin üçüncüsü olduğunu düşündüğüm için anneme beni doktora götür dedim geldik" demişti adam

Kısacası astral seyahat varsa bi psikiyatriye gidin/götürün. Ertelerseniz ve içgörüyü kaybederse hasta kişi, geri dönüşü daha da zorlaşır. Kısa psikotik bozuklukken şizofreniform bozukluğa kayarsa tedavi uzar ve tanı riskli bi hale gelmiş olur, hastalığın koşarak şizofreniye gidip ömür boyu tedavi altına alınma riski ciddi düzeyde artar.

Aynı şekilde cinlerle iletişime geçen insanların da nas ve felak surelerine değil, doğru tanı ve antipsikotik ilaç tedavisine ihtiyaçları var. Burada üniversite mezunu insanlar bari "ama o cumaları kaçırmaz" demesin lütfen
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşın şu deneyi uygulasın.

Bir arkadaşına büyük bir kağıda ama çok büyük bir kağıda büyük puntolarla bir rakam yazdırsın (Astralde fiziksel herşey bulanık olduğu için yazılar pek okunmuyor). Bu rakamı bilmesin ve görmesin. Onun girmeyeceği bir odada bir duvara yerleştirtsin. Ardından astral'a çıkıp o sayıyı öğrensin. Astralden çıktığında o sayı duvardaki sayı ile aynıysa tebrikler, yeni bir abilty kazandın.

Değilse Drall'ın dediği gibi doktorun yolunu tutmasını tavsiye ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...