Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

E3 2015

progamer

Öne çıkan mesajlar

Ghost Recon Wildlands güzel gibi bence, yani iyi süslerler ise gameplay'i zevkli olabilir.

Gamersyde yüksek kaliteli videoları yayınladıktan sonra grafik yorumu yaparım. Stream'de hepsi kötü görünüyor. Division'da fark edilir bir downgrade var tabi.

Yani ilk videolarında görüşü kısıtlayan çok daha fırtınalı bir ortam vardı, şehir daha boş, terk edilmiş görünüyordu. Şimdi daha yeni boşalmış ve sadece kar yağıyor gibi. Bari temel atmosferi koruyun ulan!

Trackmania her zamanki gibi güzel. South Park'ı hala oynamadım ama heyecanlandım :D

For Honor çok arcade duruyor. Yani atmosfer iyi ama Chivalry oynuyorum şu sıralar, onda da var aynı atmosfer. Sword fight'ı daha yavaş ve skill üzerine yaparlarsa tutulabilir.

Siege CS'nin yerine gözünü dikmiş ama işte beta'da milletin konuştuğu denge bozucu gadget'ları düzeltirlerse zevkli olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

LathspeLL said:

For Honor çok arcade duruyor. Yani atmosfer iyi ama Chivalry oynuyorum şu sıralar, onda da var aynı atmosfer. Sword fight'ı daha yavaş ve skill üzerine yaparlarsa tutulabilir.

evet chivalry'nin third-person'u gibi olmuş bir bakıma, zaten alakasız savaşçılar çarpışıyor filan fantastik bayağı. :) war of the roses vardı işte düzgün yapan bu tarzı ama chivalry daha çok tutunca viking versiyonunda onu da arcade yaptılar.

ama işte third-person olması kritik oynanabilirlik bakımından, sırf o yüzden gene de denenir yani. betaya yazılayım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...