Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone Tavern Brawl

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

applev0dka said:

Bonjo said:

applev0dka said:

değişik combolar yapıp egleniyorsun o kadar.

adamların tasarladıkları yeni ve başarılı legendary kartları alkışlamak yerine boş yere hala gömmeye calısıyorsunuz, olmus işte mis gibi, cok iyi olmuş cok da güzel olmuş

Sonunda bir amaç olmadıkça eğlendirmiyor valla ilk wine pack veriyorsa 10 . 50 . Winede birşey verselerdi bir amaç uğruna oynanırdı misal.

Yeni legendaryler yapmışlar sadece brawl modda kullanılıyor yeni kartlar öğrenip ezberlemek hiç cezbetmedi valla .

Tabi bu dediklerim göreceli şeyler eğleniyorum diyene iyi eğlenceler.

abi öyle de ona bakarsan ladder sisteminin de bir amacı yok.

kacımız ilk 100 e girip turnuva elemelerine katılıyoruz ?

ben de mesela orda keske rank 10 olursan gold rank 5 olursan pack rank 1 olursan 5 pack falan seklinde hediyeler gelse diyorum.

rank 20 adama da rank 1 adama da aynı hediyeyi veren bir sistemi günlerce eğlenerek oynuyor insanlar ?

burda 1 wine de 10 wine de aynı hediyeyi vermiş cok mu yani :D

1 haftalık bile olsa bu kartların kendi sinerjileri falan hoşuma gitti, çerezlik eğlencelik zaten tcg'nin amacı bu yani.

yoksa katılıyourm hediyeler iyi olsa,rekabet olsa daha tatlı olur

Ladder konusunda dediklerine katılıyorum.

Galiba bana itici gelen yeni kartlar oldu. Gvg ye tam alışamadan blackrock geldi şimdi yeni extrem kartlar çok antipatik geldi. İki gün sonra para için bunlarıda piyasaya sürerler ..
Sosyal ağlarda paylaş

yooo, zoo deck ile legende cıkanlar var.

trump'ın ünlü rank 1'e cıkan starting mage ve shammy deckleri var, öyle süper über kartlar gerekmiyor, hele rush deck oynuyorsan.

karşıdaki warrior daha 5 manayı görmeden yamuluyor adamın deckte 6-7 legendary olması bir işine yaramıyor yani.

ayrıca bir önceki ay aldıgın rankı da yok sayması ve göstermemesi ayrı sacmalık. göstersin su ay bunu aldın bu ay bunu aldın diye, daha eglenceli olmaz mı
Sosyal ağlarda paylaş

legend olan adama kart vermenin anlamı yok. o zaman rank 10'dan ileri gidemeyen adam ile legend arasındaki farkı daha da açmış oluyorsun...

ufak tefek hero skin, card back, card skin (polymorph turtle falan mesela) verecekler 15-20, 10-15, 5-10, 2-5, 1-2 ve legend'a ayrı ayrı. ha kart da versinler benim için dert değil ama işte yukarda dediğim gibi dengeyi daha da bozacak bir şey olur.
Sosyal ağlarda paylaş

nef bariz güçlü abi. 5 mana ile başlıyorsun, elinde dragon consort falan varsa eziyorsun zaten. Early'de board dolduramıyorsan başlangıç elin çok kötü demektir. Dragonkin slayer ney lan mesela :) imba

8 manaya döşüyorsun board'u. Ragnaros hp da etkisiz kalıyor o zaman. Bi de her turn başı minionlarına +3 attack bonus veren bir şeyler var. Sinerjiye gel. Aynı kart Onyxia ile de sinerjiye sahip. RNG sana gülmüşse, bloodlust veya savage roar çekmişsen zaten gg. Warrior'un skill crush falan geliyor, deadly shot geliyor, shadow word death geliyor...

Her türlü nefarian derim ben.
Sosyal ağlarda paylaş

ya kart ilk aklima gelendi onu yazdim. card değil gold versinler.

makas acilirsa da acilsin ona bakarsan ligde şampiyon olan 10. olandan fazla para aliuor makas açılıyor ama düzen bu. ne kadar ekmek o kadar köfte.

ranka gore gold versinler arena girsin millet bişey yapsin.

ama bir ay boyunca size card backden baska bir sey vermeyen sistemi eleştirmek yerine 1 haftalik çıtır çerez bişeyi eleştirmeyin .d digeri konusunda forumlarda lobi yapilsin da adamlar laddere ödül sistemi getirsin
Sosyal ağlarda paylaş

Nefarianla hiç kaybetmedim, ragnarosla hiç kazanamadım. Gerçi örnek havuzum dar ama bariz fark var ya insanlar raggy gelince concedeliyor falan ahah. Bi dahaki sefere az balance çalışırlarsa güzel olur, yoksa yine eğlenceli olay.

Ragnarosa karşı oynarken ragnaros çekebilen var mı acaba unstable portaldan? Ona emote yapsalar komik olurmuş

Ha diğer taraftan ragnarosla kazanmak işin challangeı da olabilir
Sosyal ağlarda paylaş

ben 1 seneyi geçti oynamıyorum bu oyunu, şimdi baktım telefona çıkmış. yetişmek çok zor değil mi güncel decklere? karşıma bir herif geldi practicete maşallah legendary show yaptı nolduğunu bile anlamadım adam 9*9 luk 6-7 minionla bitirdi

of bir de yanlış başlığa yazmışım.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...