Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO

di

Öne çıkan mesajlar

ilk sezondan beri izlemiyorum şu seriyi de, maşallah her bölümü izlemiş gibi oluyorum.
hangi GoT fanına sorsan spoilerdan nefret eder, ama her bölümün spoilerlık kısımlarını açık biçimde konuşmaktan da çekinmez.
Lost zamanı bu kadar spoiler yemiyorduk yav.
Sosyal ağlarda paylaş

Kurt yine vakit kazandırmak için yaptı yapacağını kendini feda etti, hadi orman kızı da "beni yerlerken vakit kaybederler" diye kendini feda etti diyelim de Hodor sahnesi pislik tam. Adama "kapıyı tut" diye bağırmak nası bi götlük ya. "Biz kaçalım götümüzü kurtaralım, sen kapıyı tut öl Hodor! Aman kapıyı bırakma sakın! Bak biz kaçacaz daha" :D

Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Kurt yine vakit kazandırmak için yaptı yapacağını kendini feda etti, hadi orman kızı da "beni yerlerken vakit kaybederler" diye kendini feda etti diyelim de Hodor sahnesi pislik tam. Adama "kapıyı tut" diye bağırmak nası bi götlük ya. "Biz kaçalım götümüzü kurtaralım, sen kapıyı tut öl Hodor! Aman kapıyı bırakma sakın! Bak biz kaçacaz daha" :D

orada işte bilinçli mi yapıyor
bran mı yapıyor ?
Sosyal ağlarda paylaş

Nigger_of_the_sand said:

Zaten Littlefinger Sansa ile konusurken Jon icin "your half-brother..." diye duzeltme yaptiginda acaba "cok da yakin degilsiniz, evlenseniz olur aslinda" mi demeye getirdi yoksa "o senin tam anlamiyla kardesin degil, pek de guvenme" demeye mi getirdi cozemedim.

Bence ikincisi.

Kendisinin artık kaale alınmadığını gördü, kız Jon'a güveniyor. Ona olan güvenini kırıp kendini geri kabul ettirmek için bi nifak tohumu ekti ortaya.

Sosyal ağlarda paylaş

Nigger_of_the_sand said:

Zaten Littlefinger Sansa ile konusurken Jon icin "your half-brother..." diye duzeltme yaptiginda acaba "cok da yakin degilsiniz, evlenseniz olur aslinda" mi demeye getirdi yoksa "o senin tam anlamiyla kardesin degil, pek de guvenme" demeye mi getirdi cozemedim.

ikincisi daha çok

Güvenme ona anlamında söyledi, sansa aptal olduğu için littlefinger hala yönlendiriyor, kendi ordunu topla bryndenın adamları jona değil sana sadık olur mesajı verdi.

Bu arada bütün sezon leaklenmiş, kimlerin öleceğini anlatan postlar var redditte 4chanda falan. Meraklılar için double triple spoilerda yazıyorum

Ciddi spoiler

bak leaklenen 5. bölümü doğru tahmin edenden spoiler

Son uyarı, bundan sonra ilk cümle BAM diye sezon sonu

Tommen sezon sonunda camdan atlayıp intihar ediyor ve ölüyor

Ramsey Rickona işkence etmiyor ama son savaştan önce jona koşsun diye bırakıp biraz oynayıp tam jonun kollarında öldürecek şekilde okluyor. Sansa kocasını tanıyor tabi, he's already dead diyor rickon için.

Jon ve sansa kuzeyi gezip destek topluyor, hatta 50 askeri olan genç bi kız kitaplarda wyla manderlynin efsane söylemine benzer bi sadakat söylemi çekiyor, sonuçta çok az destek alsalar da kazanıyorlar, akabinde diğer lordlar özür dileyip jon u king in the north ilan ediyorlar. Vale knights ve bryndenin adamları hakkında bilgi yok.

Cleganebowl yok, hound ian mcshane in elder brother karakteriyle gezerken thoros ve ekibi bunları yakalıyor, thoros vs hound sonucu thoros ölüyor (elder brother da ölüyor).

Cerceinin trial by combat isteği reddediliyor, Franken-gregor septa unellanın beynini patlatıyor. Tommen sanırım bu arada bi yerde faithle annesi arasında kalıp intihar edecek

Arya o tiyatrocu kadını öldürmüyor, waif bunun peşine düşünce waifi öldürüp westerosa kaçıyor.

Sosyal ağlarda paylaş

Nigger_of_the_sand said:

ben onu "jon half-brother, o yüzden güneye inseniz jon'u kimse sallamaz" olarak algıladım açıkcası.

Sosyal ağlarda paylaş

Benim spoilerdaki leakler sanırım sadece izleyebilen (HBO çalışanı vb gibi) birilerinden. 5. bölüm leaki HBO nordicin hatasıyla oldu yanlış zamanda bölümü uploadladılar insanlar anında izleyip arşivledi ama spoilerda yazdıklarım için vidyo link falan yok.

5. bölümdeki büyük revealları 2 hafta önce aynen yazdıkları için doğru olduğunu tahmin ediyorum.

@nigger aadsfsdfs lel düşünemedim onu kusura bakma
Sosyal ağlarda paylaş

Nergal69 said:

Nigger_of_the_sand said:

ben onu "jon half-brother, o yüzden güneye inseniz jon'u kimse sallamaz" olarak algıladım açıkcası.

Bence amac fitne - manupilasyon
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...