Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO

di

Öne çıkan mesajlar

bariz bi şey çıkmasına gerek yok.
ayrıca şimdi çıkmamış olabilir bir bölüm sonra çıkabilir vs.

kendim için de söylemedim zaten.
ama son bölümü konuşurken spoya alma durumundaysak daha gelmemiş bölümün adını spoya almamak abesle iştigal. görmek istemeyen olabilir gayet de normal.
Sosyal ağlarda paylaş

_Rave said:

jon'un dirilmesi konusunda benim içime kurt düştü geçenlerde grrm nin izlediğim bi röpörtajı yüzünden.

george r.r. martin, tolkienin hobbit ve yüzüklerin efendisi hakkında konuşuyor.ne kadar esinlendiğini,ne kadar saygı duyduğundan ve özellikle boromir ve gandalf gibi ana karakterlerin ölümünün onu nekadar etkilediğinden bahsediyor.

ama gandalfın ölümünü ikinci kitapta geri gelmesi sebebiyle eleştiriyor.hatta ''bana kalsa gandalf ölü kalmalıydı'' diyor ve geri dönüşünün onu açıkça hayal kırıklığına uğrattığını söylüyor.

bunu diyince aklıma direk jon geldi.hani bunu söyleyip aynısını kendi eserinde yaparmıki? bilemedim.

ayrıca herkes yüzde yüz gözüyle bakmaya başladı bu olaya.kimsenin neredeyse şüphesi yok.grrm sağlam bi twist yapıcak gibi geliyor bana bu konuda herkesi ters köşeye yatırarak.

İnsan bir spoiler verir bütün lotru döşemişsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Komutan said:

Bölüm ismini dün bir yerde görmüştüm ama yanlış olabilir tabii.

06x04 Book of the Stranger
06x05 The Door

bölüm isimleri.

the door biraz yakın gibi o kapı yüzünden falan bilmiyorum. asıl şimdi çok boş bi bölüm gelicek kesin ya. umarım göt olurum.
Sosyal ağlarda paylaş

ekşide melisandre ile ilgili ilginç bir yorumda bulunulmuş bana mantıksız gelmedi açıkcası

1- melisandre'nin gerçek hali yaşlı kadın değil saçmalamayın. melisandre hepimizin beğendiği asimetrik de olsa diri göğüslü, taş vücutlu gencecik bir ablamızdır. 2- kolye kendisini sürekli genç göstermesini sağlayan bir büyü değil, büyü ve zehirlerden onu koruyan bir koruyucudur. 2x1'de üstatların en tontiği cressen'i kaybettiğimiz zehirli şarap sempozyumunda zehri içtiğinde kolyenin parlamasının sebebi şarabın zehrini absorbe edip "bende kanka raad ol" şeklinde selektör yapmasıdır. 3- jon öldüğünde, ateşler içinde kıştepesinde savaşırken gördüğü jon'u geri getirmek için bir bedel ödemesi gerektiğini bildiği için hüzünlenmiştir. 4- jon'u geri getirmek için ödeyeceği bedeli bildiği için de perişandır. 5- buz ve ateşin şarkısını geri getirmek için ödeyeceği bedel de buradadır. 6- kolyeyi çıkarmış, iksiri içmiş, bedelini ödemiştir. lütfen jon dönecek mi, melisandre aslında yaşlı mıymış gibi teorilerinize biraz ara verip dinlenin. sevgiler, davos.

Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

2

beklenenden hizli gitti ya, jon direk kalkti. 2 lord harcadilar bi bolumde adsf. davos niye jon'a bu kadar merakli anlamadim ben.

Bence diriltme olayini Davos'a bu kadar bağlayarak hata ettiler zaten. "Melisandre sen kesin adam diriltmeyi biliyorsundur" gibi kör bir yaklaşımla olayı yönlendirdi.

Kitapta daha mantıklı olacağını tahmin ediyorum. Büyük ihtimalle Ghost da bir rol oynar.

Sosyal ağlarda paylaş

2

"son saniyede HÖÖÖEEEHHH diye gözlerini açacak" diye bekleyerek geçti son 5dk lol. yakıştıramadım got'a böyle char reslemeyi.

reslerken de "300'e yükseltin, şarj, çekilin" filan mı diyordu öyle ahah.

bir bölümde iki pislik öldü, bunun acısı iyilerden illa çıkar yakında. frey ve remzi de yolda inşallah. remzi çabuk gitmesin ama babası gibi. o kadar entrikacı adam remzi'ye hem mad dog deyip hem napacağını öngöremedi topkek. rest in pieces.

bir diğer pislik alister de ggnore. of jon'u görünce inme iner inşallah.

balon da gazı kaçmış balon gibi çok güzel çakıldı. keşke remzi'nin sevgilisi gibi posteri çıksaydı taşlara.

high sparrow paso cami duvarına işiyor da onun defterini dürecekler yakında şimdi kral da anasının güdümüne yeniden girince.

meereen hiç çekilmiyor barristan başgansız, tyrion bile yetmiyor direkt silik kıta artık.

willis'in de hikayesini merak ettim şimdi.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...