Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO

di

Öne çıkan mesajlar

trailer baya iyiydi

cuce mal hareket yapmaz vardir bi plani. Yani targeryan bile olsa dahi atese immune olmak ayri bisey, khalessinin abisinde yoktu mesela o ozellik, hatta bir suru targetyanda yok.

ya onlemini almistir, yada trailer bize kesip baska sahneyi gostermistir. Bole salakca oldurmezler dizideki kalan son 2 adamdan birini

Sosyal ağlarda paylaş

Targaryenler ateşe immün değil. İnsanlar deliriyor şu önermeyi duyunca ahah

Danynin olayı o gecelikti, kuyruklu yıldız + mirri, drogo ve oğlunun ölümü ejder yumurtalalarıyla ruhların swaplanması falan baya büyü dönüyordu o akşam. Şimdi ateş mateş gelse yanar dany. Tarihte fire immune olan hiç bi targaryen yok.

Tyrion da kitapta olan ama diziden kesilen bi karakterin arcını oynuyor ejderhaların yanına giderken. Kitaptaki karakterden farklı olarak bence bişi olmaz, tyrion ın ölmesi için falan çok erken daha.
Sosyal ağlarda paylaş

yani diziye gore konusuyorum tabi ben kitabi bilmedigimden, targaryen daha atese girmeden evvelde isiyi hissetmiyordu, Dizi bize bunu verdi bir suru yerde ( sicak su havuzuna falan girerken, sonre bi yerdede eli yanmamisti danny nin )

Kitap farkli olabilri, ama dizide bu verildi ve bu tema uzerinden gidilio
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Targaryenler ateşe immün değil. İnsanlar deliriyor şu önermeyi duyunca ahah

Danynin olayı o gecelikti, kuyruklu yıldız + mirri, drogo ve oğlunun ölümü ejder yumurtalalarıyla ruhların swaplanması falan baya büyü dönüyordu o akşam. Şimdi ateş mateş gelse yanar dany. Tarihte fire immune olan hiç bi targaryen yok.

Tyrion da kitapta olan ama diziden kesilen bi karakterin arcını oynuyor ejderhaların yanına giderken. Kitaptaki karakterden farklı olarak bence bişi olmaz, tyrion ın ölmesi için falan çok erken daha.

ee 1. sezonda bi sahne vardı, daenerys o kadın uşağına yumurta mı veriyodu sıcak bişey veriyodu, kızın elinde nokta nokta yanık izi kalıyodu, ama daenerys de zerre yanık yoktu. ben ta ordan kafaya yazmıştım dizide full immune to fire diye. yanlış hatırlamıyorum o sahneyi umarım.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...