Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO

di

Öne çıkan mesajlar

axedice said:

Ema abla sen koy dedikodu biz tartışırız da, yeni bişi kaldı mı? Bölüm isimlerinden analiz bile yaptık.

r+l=j baya ayyuka cikti mesela.
Baya mainstream knowlegde oldu.
Katiliyor muyuz? Onay verdik mi paticik olarak?
Ben mi kaçırdım?

Bi de işte her foto yayinlandiginda arkadan minnacik gorunmekte olan (atiyorum) siyah cizmeden aman yarab teorileeerr teorilerr oluyo. Teaser'lara frame by frame incelemeler.. Bunlar burada yok. Burada sirf ukalalik. Dava ediciim.
Sosyal ağlarda paylaş

Ablacım verdiğin linkte bi kanıt yok ki, kitap teorilerinin izini dizide bulmaya çalışmışlar ki kitapta atılan ekmek kırıntılarının yanında mikroskopik ölçüde kalıyor bunlar. Trailerların sahnelerinden heyecanlanmıyoruz çünkü ne olacağını zaten biliyoruz. Winds of Winterdan gelecek bi kaç spoiler var sadece bu sezon, e onu da trailerda açık etmezler.

Jon a ne olacağı belli. Nasıl olacağı soru işareti. Bran a ne olacağı belli, Dany ye ne olacağı belli, tyriona ne olacağı belli. E nesine heyecanlanalım şimdi. Cerceiye bile ne olacağı belli
Sosyal ağlarda paylaş

Doğru tahmin, tabii ki yalnızca dizi bilgisiyle yapılamamış ve bi ton kitap bilgisi lazım buna. Özellikle Sandor kısmına. Ama Valonqar tahminleri yanlış çünkü

6. kitap / 6 ya da 7. sezon MAJOR spoiler

Cerseinin Valonqarı Jaime. Ölüme mahkum olduktan sonra eski kral Aerysin kings landing altında bırakıp şehri yakmayı hedeflediği (ve Jaimenin onu engellemek için öldürdüğü) wildfireları bu defa saykoya bağlayan Cersei patlatmaya çalışacak. Jaime de bunu engellemek için kardeşini kesecek. Küçük kardeş o. Dünyaya birlikte geldiler birlikte gidecekler vs. şiyirsel bağlayacak orayı şişman

Sosyal ağlarda paylaş

Hayır dornea diyeceksiniz. Doğrusu bu çünkü en çok ben biliyorum.

Şimdi önümde danynin khal jhaqonun önünde durduğu gibi esas duruşa geçin

http://static1.squarespace.com/static/52fc05c9e4b08fc45bd99090/56bcd048555986e2a34a2522/56c39566d210b8eb3868c890/1455658373156/GOT_MP_092415_3330.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...