Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO

di

Öne çıkan mesajlar

Auril said:

hiç merak etmiyorum nedense :D
kitabı da salladım diziyi de
bir efsane nasıl piç edilir diye belgesel yapsalar yeridir

Nasıl daha fazla para kazanabiliriz derken ettiler içine

Açgözlü şişko kitapta da aklına ne geliyorsa yazıyor zaten alakasız karakter doldu ortalık
Sosyal ağlarda paylaş

Lucas gibi buna da para tatlı geldi, saygım kalmadı açıkçası. "Ben otla bokla uğraşmayayım da dizi yetişmeden ve ölmeden kitabımı yazayım" demiyor da yok yan novel yazıyor, yok işte "ben ölürsem senaristlere çıtlattım onlar halleder eki" diye yol yapıyor falan, sonra böyle şirinlikler aklınca.

Dizinin ilk iki sezonu arasında 5. kitabı yayınladı yanlış hatırlamıyorsam, biz "dizi oralara gelmeden seriyi tamamlar mı lan acaba" derken; dizinin 5. sezonu bitti daha 6. kitap yok ortada. Ne ara yazacaksın da sonra 7'yi yazıp seriyi bitireceksin, diziyi 14 sezon yapsalar anca yetiştirirmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:

Lucas gibi buna da para tatlı geldi, saygım kalmadı açıkçası. "Ben otla bokla uğraşmayayım da dizi yetişmeden ve ölmeden kitabımı yazayım" demiyor da yok yan novel yazıyor, yok işte "ben ölürsem senaristlere çıtlattım onlar halleder eki" diye yol yapıyor falan, sonra böyle şirinlikler aklınca.

Dizinin ilk iki sezonu arasında 5. kitabı yayınladı yanlış hatırlamıyorsam, biz "dizi oralara gelmeden seriyi tamamlar mı lan acaba" derken; dizinin 5. sezonu bitti daha 6. kitap yok ortada. Ne ara yazacaksın da sonra 7'yi yazıp seriyi bitireceksin, diziyi 14 sezon yapsalar anca yetiştirirmiş.

önceden de huyu böyleymiş ama galiba. Kendisi de diyor aynı anda tek bir proje üzerine değil de birçok proje üzrine çalışmayı daha çok seviyorum diye. Kaç yaşına gelmiş adam yavaş yavaş yazıyordur:D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...