Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO

di

Öne çıkan mesajlar

zorla foruma mı girdiriyorlar?

bide üstüne iradesizlerin yetersizliği yüzünden boktanlaşan posta girmeye mahkum bırakıyorlar.

"benim dediğim olacak!"
"tamam olsun, bende şurda takılayım?"
"hayır sende benim dediğimi yapıcaksın!"
"neden?"
"çünkü arbeit macht frei!"
tiLi said:

sefacaNBA said:

BEN 10 GÜNDÜR YOKUM HALA SPOILER MI TARTIŞIYORSUNUZ. SPOILER HASSASİYETİ BEKLEYEN ADAM BENİM ORUCUMA HASSASİYET GÖSTERMEZ AMA NEYSE.

zorla yemek mi yediriyolar?
Sosyal ağlarda paylaş

lan ben daha yeni basladim!

simdiye kadar nasi olsa izlemem diye sagda solda okuyodum nedir fln bu diyede, neyseki aklimda zerre bisiy kalmamis o yuzden spo yememis oldum sdfsdf

ilk sezon 2. bolum bitti bugun 3 u izlicem.

soru

olm bu kralin sarisin cocuklari birbirini bafilerken gordu kucuk cocugu attilar fln, bunlar bide cuce oz kardeslermi? degillerse nasi anladilar bunlar birbirinin kardesi olmadigini? ilerleyen bolumlerde mi ortaya cikacak?

ayrica fazla spoiler yemeden su ulkelerin haritalarini, ve baslarindaki krallar kraliceler nedir guzelce gosteren bi harita gibin bisiy var midir?
Sosyal ağlarda paylaş

nıç,
son bölümü izlemeyenler başka başlıkta toplanabilir yerine zorla bütün postları sezonunun bölümüne kadar spoilera aldıranları destekliyorsun.

forumun fontu değişti spolar yüzünden resmen
tiLi said:

ben oruca hassasiyet göstermemek nasıl yapılıyor onu merak etmiştim. spoiler konusuna geri mi dönüyoruz?

son bölümü izlemeyenlere başlığı yasaklamak yerine zorla spoiler tuşuna tıklatanları destekliyorum evet. faşistim ben arbeit mach frei
Sosyal ağlarda paylaş

Westeros özelinde diyosan spo yemeden bulabilirsin de bence gerek yok, direk sor sen biz spo vermeden anlatmaya calısalım.
reyou said:

lan ben daha yeni basladim!

simdiye kadar nasi olsa izlemem diye sagda solda okuyodum nedir fln bu diyede, neyseki aklimda zerre bisiy kalmamis o yuzden spo yememis oldum sdfsdf

ilk sezon 2. bolum bitti bugun 3 u izlicem.

soru

olm bu kralin sarisin cocuklari birbirini bafilerken gordu kucuk cocugu attilar fln, bunlar bide cuce oz kardeslermi? degillerse nasi anladilar bunlar birbirinin kardesi olmadigini? ilerleyen bolumlerde mi ortaya cikacak?

ayrica fazla spoiler yemeden su ulkelerin haritalarini, ve baslarindaki krallar kraliceler nedir guzelce gosteren bi harita gibin bisiy var midir?
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

nıç,
son bölümü izlemeyenler başka başlıkta toplanabilir yerine zorla bütün postları sezonunun bölümüne kadar spoilera aldıranları destekliyorsun.

forumun fontu değişti spolar yüzünden resmen
tiLi said:

ben oruca hassasiyet göstermemek nasıl yapılıyor onu merak etmiştim. spoiler konusuna geri mi dönüyoruz?

son bölümü izlemeyenlere başlığı yasaklamak yerine zorla spoiler tuşuna tıklatanları destekliyorum evet. faşistim ben arbeit mach frei

son bölümü izlemeyenler için başlık açarsan o başlıkta 3 tane post olur en fazla. o konu böylelikle yok olur ve spoiler dolu tek konu kalır geriye. bunu öngörmek lazım tabi
Sosyal ağlarda paylaş

yoo, rahat rahat konuşabileceğimiz bi yer olur, popülasyonun önemi yok.
Hatta bu başlıktan çok daha kalabalık olacaktır. Zaten kilitlenmesinin sebebi bu.

Ayrıca hatırlatırım, "ben en iyisini bilirim sizin için en iyisi bu" kafasının nerden geldiği belli :).
Sosyal ağlarda paylaş

ben denenmesine karşı değilim zaten. ama senin açtığın konunun başlığı ana konuyla aynıydı ve konular birbirine girecekti. şöyle olmalıydı: "SADECE SON BÖLÜM SPOILERLI got hbo"

iyi olcağını düşünmüyorum ama böyle bi istek varsa da engellemezdim. açıp bakılır
Sosyal ağlarda paylaş

benim rahatsız olduğum şeyin savunucusu sen değilsin ben sana giydiriyorum. aynı şekilde senin rahatsız olduğun şeyin savunucusu ben değilim sen bana giydiriyosun.

sen açtığın başlığa izin verilmemesindesin aslında. ama spoilerları gözünüze sokarız umrumuzda olmaz diyenlerle yan yana duruyosun gibi görünüyo sonra aslında tartışmanın iki tarafı olmayan kişiler tartışıyo böyle
Sosyal ağlarda paylaş

ivit

(tu)
tiLi said:

benim rahatsız olduğum şeyin savunucusu sen değilsin ben sana giydiriyorum. aynı şekilde senin rahatsız olduğun şeyin savunucusu ben değilim sen bana giydiriyosun.

sen açtığın başlığa izin verilmemesindesin aslında. ama spoilerları gözünüze sokarız umrumuzda olmaz diyenlerle yan yana duruyosun gibi görünüyo sonra aslında tartışmanın iki tarafı olmayan kişiler tartışıyo böyle
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...