Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO

di

Öne çıkan mesajlar

Jaegerjaquez said:

ben de bazen bazı dizileri sonradan izliyorum ama mal gibi gidip son postları okumuyorum post tarihine bakıp izlediğim bölümün spoilerlarına bakıyorum öyle olunca spoiler içinde olup olmaması da fark etmiyor zaten

Arada kitaptan spoiler'siz verilen post'lari okuyunca ne yapiyorsun peki ? Ya da hiyarin biri gelip de bilmemkim oluyo sonraki bolumde dediginde ?

Ya da aradan 8 hafta gecmisse, yeni baslamissan oturup 300 sayfalik konunun sayfalarini tek tek arsinliyor musun ?

Sacmalik abi sunu savunman. Ha diyelim ki yapiyosun, sen sahsin olarak olaylari boyle aci dolu, mazosist seviyosun, iyi, guzel, senin tercihin ama bunu bana dayatmanin ya da siz de boyle yapin demenin alemi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

spoiler mevzusunu çok abarttı millet ya. tamam açık açık gelecek bölümlerden yazanlar banlansın da cofri'nin psikopatlığına dair bişiler yazmıştım adam ona bile spo dedi yani.

konu şuan ibnelik yapmaya doğru gidecek. hatırlarsanız bi dallama fake açıp bütün dizideki kritik olayları caps açık forumun her yerine başlık açarak bize göstermişti sağolsun. yine bi deli çıkacak aynısını yapacak bu gidişle millet spo spo diye diye.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Onceki sezonlari izlemeyen niye girsin olm yeni sezonun basligina. Girerse de bile bile lades, kapali spoiler'i da acar o adam, kacari yok onun.

bence kazara basıp girebilir, niye girsin diye bişi yok hocam, öyle olsa hiç spoiler koymaya gerek kalmaz. Adam giriyor, sonra spo yiyor keyfi rezil oluyor şikayet ediyor.

İnsanların kendilerini kontrol etmek mekanizmaları yok, o yüzden zaten ilk sayfada 231421 tane saçma sapan kural sıralandı, bize eziyet oluyor belki ama uyuyoruz.

Spoilerlara şifreli kilit vurmak lazım aslında, o zaman tam olur.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

imamizer said:

valla ben son bölümü izlemeden konuya hiç uğramıyorum kafam rahat. kasmayın siz de o kadar spo mu verdi vermedi mi diye.

Bi dahaki sezon hatirlat da sen mod yapalim abi buraya. Bakalim ne kadar rahat kaliyo o kafa. =)

benim gözüm yıllardır knight online bölümünde ama efsunlu pirens olarak bir türlü kıymetim bilinmedi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...