Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO

di

Öne çıkan mesajlar

Red said:

bravoos müziği çok iyi ya. dizide jenerik müziğiyle beraber en iyisi bence.

arya'lı sahnelerde müzük dinliyorum sadece sdfs

waif arya'yı öldüremediyse saçma. altından başka bir şey çıkması lazım. çat diye gırtlağı keserdi kalbine de saplardı. karnına çalıştı. fight club teorisi güzel. o olursa iyi.

karabalık reis jaime'yi yoketti resmen dsf.

jon ve sansa çok acemiler. tamam orda tam bir talker olan davos var ama jon da yabanileri ikna etmiş adam. çok mal kaldı hep ortada.

Abicim teori sposuna teori yazın, içinde küçük de geçiyor olsa.
Sosyal ağlarda paylaş

o kadar da hassas olmayın ya. şu spoiler abartmanız bir bitmedi dizi başlayalı 6 yıl oldu.

jon snow için de 40 tane teori yazıldı şurada. birinden biri gerçekleşecek en nihayetinde. kitaptan kesin bilgi değil bir şey değil.

ben burda benim teorim baelish cercei'yi öldüretecek desem spoiler mı oluyor sdfs.
Sosyal ağlarda paylaş

Reyizin piçi çıktı büyük duvara,
Sarı cüce düştü karıya , kumara
Haber salın , ramsay denen davara
Winterfell için yola çıktı yiğitler..

Kuzeyde mavi gözlü iblis ürüdü,
Winterfell'i bembeyaz kar bürüdü,
Reyiz öldü bir bozkurt uludu,

Anan vermiş öz dayına meyili
Yok nasıl olsa zinanın delili,
Tommen'in de gelecek elbek vakti

Jorah reyiz , ak saçlıya boş değil
Dul kadına bu yaptığı hoş değil,
Gönül sevmiş, gizli sevda suç değil

Kor ateşte yumurtalar çatladı
Ejdercikler omuzlara atladı
Khaleesi'miz karizmayı katladı
Winterfell için yola çıktı yiğitler.
Sosyal ağlarda paylaş

arya'li kisim cok sacma olmus ama neyse artik. bolm sokunu ona vermisler.
hound kismi da sarmadi gerci.
sansa kafasina gore zaten hep.
neyse bran khaleesi vs gormedik en azindan.
sweetgirl
sweeet girl
...

sigi..
siggi arya..
siggi sansa

dur ya bear island dediginiz bu muydu abi.

ergen kiz anca 62'den tavsan yapti
Sosyal ağlarda paylaş

Nigger_of_the_sand said:

Ya su Jaime'nin gozundeki Cersei perdesi kalksin artik nolur. O kadar sey yasadiktan sonra karakteri adam gibi sekillendi derken hala "fuck everybody but us" kafasinda seyler soylemesi cok aci. Joffrey'nin, Ilhan Sesen'in, Cersei'nin malliklarini gordun arkadasim nedir bu Lannisterlik hirsi hala.

Adamın babası öldü. Bir nevi tüm ailenin yükü omuzlarında artık. Cercei de mağdur duruma duştu paraleller yüzünden. Adamin yakınlaşması değişmesi normal.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

o kadar da hassas olmayın ya. şu spoiler abartmanız bir bitmedi dizi başlayalı 6 yıl oldu.

jon snow için de 40 tane teori yazıldı şurada. birinden biri gerçekleşecek en nihayetinde. kitaptan kesin bilgi değil bir şey değil.

ben burda benim teorim baelish cercei'yi öldüretecek desem spoiler mı oluyor sdfs.

abi tamam da işte ben istemiyorum şok olmak istiyorum. özellikle bran ile ilgili teoriler. zaten george r.r. martin faktörü de kalmadı kör gözüne parmağım gidiyor seri, teoriyi biliyosan bir ucundan tutarsa hepten gidiyor arkası.

bi hodor mevzusu şok etti misal bu sezon, o da george amcanın eseriydi. o yüzden teori falan yazmayın yazıyosanız da teori spo'su falan yazın dediğim gibi.

ema diziyi nası izliyo anlamıyorum misal, her yiğidin yoğurt yiyişi farklı tabi saygı duymak lazım.

HASSASIM GoT KONUSUNDA SORRY! :P
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

Nigger_of_the_sand said:

Ya su Jaime'nin gozundeki Cersei perdesi kalksin artik nolur. O kadar sey yasadiktan sonra karakteri adam gibi sekillendi derken hala "fuck everybody but us" kafasinda seyler soylemesi cok aci. Joffrey'nin, Ilhan Sesen'in, Cersei'nin malliklarini gordun arkadasim nedir bu Lannisterlik hirsi hala.

Adamın babası öldü. Bir nevi tüm ailenin yükü omuzlarında artık. Cercei de mağdur duruma duştu paraleller yüzünden. Adamin yakınlaşması değişmesi normal.

babasının ölümü, kardeşinin kaçmak zorunda kalması vs hepsi cerceinin saykoluğuyla bağlantılı ama
+kendisini aldattı bulduğu herkesle
az adam olsa böyle davranmazdı, reyizin dediği gibi: I'm disappointed
Sosyal ağlarda paylaş

Emaleth said:

?

brotherhood without banners: hani bunlar realm'i koruyordu? masum kesmek nasıl oldu ööle?

kitabı yeni okumaya başladım daha malum yerlere gelmedim ama biliyorum internet sayesinde LSH'yi o olabilir bunun cevabı, spoiler istemiyorsan LSH'yi araştırma tabi, net bilgim de yok gerçi öyle tahmin ettim ben de.

Sosyal ağlarda paylaş

Nigger_of_the_sand said:

hahah İlhan Şeşen hangisi?

Bu arada Bear Island ne güzel yermiş. Gidip orası neresiyse orada yaşayasım geldi. Pauselayıp baktım resmen sahneye. Bob Ross tablosu gibi maşallah.

Spoilerdaki arya teorisi de tam Huffington Post mallığında olmuş. Umarım gerçek çıkmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...