Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO

di

Öne çıkan mesajlar

imamizer said:

brandon da ölsün abi!! ulan 3 sezondur mu 4 sezondur mu haplanıp haplanıp göz beyaz rüyaya yatıyor hıyar. amma uzattılar onu da ya toplasan yarım sezonluk screen time gitmiştir rahat. onun yerine kuzeydeki haneleri işleseler ya. şu remziye brandon'ın kardeşini getiren bi eleman vardı mesela, küfürlü konuşan. ne güzel karakterdi abi mesela. iron islands var, ver abi coşkuyu oraya.

sonra arya ölsün pls. yeter mk 4 sezondur monk kasıyor noob. şu anda sanırım ben tiyatrocu olacağım falan diyecek. şu faceless muhabbeti adam gibi çok sağlam bi yere bağlamazlarsa ciddi söveceğim. öldürün abi aryayı. geç.

sam zaten ölsün. şu malın dramını izleyene kadar vadideki gelişmeleri, şu starkların akrabanın kaleyi alışını falan izleseydik ya.

şu an beni tek çeken kingslandingdeki paralelciler sayesinde dönen entrika. onun dışında harbiden sıkmaya başladı dizi. dizi de bunun farkında sürekli khalesi ile bi hype yaratma peşinde. güldüm artık ya.

ne güzel demişsin ya. şu karakterlerin yanında khaleesiye de saplasalar da kurtulsak.

make of that what you will
Sosyal ağlarda paylaş

Seru said:

beyler mad king'i falan gösterdi bu filmde bran'ın flashbacklerinde, demek ki hakkaten o delirtmiş adamı.

beni dizide en çok bayan karakter khalesi net ya. gidiyo geliyo aynı şeyler

.

o bir kıstas değil abi naptın sdfs ned'in ölüm anını falan da gördü ned'i bran mi öldürmüş oldu yani sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

bütün geçmişi uploadluyor işte.hatta bu hikayenin içinde bulunduğu timeline 3.+ timeline olduğu için geleceğide uploadluyor muhtemelen.

zira ilk timelineda hodor normal.ikincide bran warglıyor.üçüncü ve şimdiki timelineda daha önceden warglanmış halde.bikere daha warglıyor.

muhtemelen değişmesi gereken ''bir''olay var.hayati öneme sahip olan.diğer timelinelarda bi şekilde başarısız olmasına sebep olan.o kısma kadarki olayları birebir tekrarlaması lazım şimdi ki o değiştireceği yere gelebilsin.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...