Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO

di

Öne çıkan mesajlar

copry dun azı dısımı cektıler
30 dakka surdu artık az mı agrı kesıcı yaptı nedır bagırta bagırta cektı adam
cenem agrıdı butun aksam

bence bu hıkaye gottan daha ilgi çekici

got olsa
Dişi çeken adam sebebsiz yere ölür bende o kanlı dişli halimle 30 bölüm yaşardım.
Sosyal ağlarda paylaş

aciklik olayi gotta kisitli o guzel bence
az yani bi gladyator dizisi vardi onun sacmaliginda degil.

ama 1. sezon evet sacma sapan bi cinseelik iceriodu. Gerci dizi ayni zamanda benzer bir gore da iceriyo
adamin gozlerine bastirarak patlatisini izledik

manyakmisiniz olm ya.
bide sebepsiz yere oldur herif falan
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

cenem agrıdı butun aksam

got olsa
Dişi çeken adam sebebsiz yere ölür bende o kanlı dişli halimle 30 bölüm yaşardım.

geçmiş olsun :/

sayfa başı ediki ;

GOT rules (:D
Sosyal ağlarda paylaş

copry said:

Suark said:

cenem agrıdı butun aksam

got olsa

sayfa başı ediki ;

Abi madem dert yanabiliyoruz discilerden, ben de yanicam izninizle;

Disciye gittim bugun. Senin dolgu sizdiriyo panpa, crown lazim ona, al fatura £900 diye bi sevdiler beni. Sonra da bi ara sacma sapan doldurulan ve senin duzelttigin disin fotograflarini cekip bu da catlamis, ondan agriyo, seneye de bunu yaptirirsin deyip gonderdi.

Parasi bi yana bi de badem sekerlerini usulca yere birak, misir falan yeme, kirma o sizdiran dolguyu crown'u yapana kadar diye yasak ustune yasak dayadilar, tumden yiktilar beni. Reek gibi caresiz hissettim. bohu.

edit : copry'nin duzelttigi yaptigi dis patates oldu degil bu arada ha, baskasina yaptirdigim dolgu rezalet cikinca gel bi bakalim deyip hayatimi kurtardi resmen. aman diyim yanlis olmasin. =)
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

copry said:

Suark said:

cenem agrıdı butun aksam

got olsa

sayfa başı ediki ;

Disciye gittim bugun. Senin dolgu sizdiriyo panpa, crown lazim ona, al fatura £900 diye bi sevdiler beni.

edit : copry'nin duzelttigi yaptigi dis patates oldu degil bu arada ha, baskasina yaptirdigim dolgu rezalet cikinca gel bi bakalim deyip hayatimi kurtardi resmen. aman diyim yanlis olmasin. =)

millet boşuna kalkıp gelmiyo elin britanyasından copry'e tedaviye

btw. ben de edit'de bahsettiğini yanlış anlamıştım, şaşırdım. copry'de yamuk iş olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

copry said:

Suark said:

cenem agrıdı butun aksam

got olsa

sayfa başı ediki ;

Disciye gittim bugun. Senin dolgu sizdiriyo panpa, crown lazim ona, al fatura £900 diye bi sevdiler beni. Sonra da bi ara sacma sapan doldurulan ve senin duzelttigin disin fotograflarini cekip bu da catlamis, ondan agriyo, seneye de bunu yaptirirsin deyip gonderdi.

Parasi bi yana bi de badem sekerlerini usulca yere birak, misir falan yeme, kirma o sizdiran dolguyu crown'u yapana kadar diye yasak ustune yasak dayadilar, tumden yiktilar beni. Reek gibi caresiz hissettim. bohu.

Sen yine dua et. Askerdeyken bi çocuk vardı, uzun dönem. Çocuk dediysem 30'lara gelmiş neredeyse.

Liseden sonra Avusturya'ya gitmiş, orada üniversite okumuş, bitirmiş, sonra işe girmiş orada. Eş bulmuş evlenmiş, bi de küçük kızı var. Eskiden ara ara Türkiye'ye gidip gelirmiş, ama birkaç senedir fırsat olmamış.

Günün birinde feci diş ağrısıyla uyanmış, bakmış geçmiyo gitmiş dişçiye. Bi kallavi fatura söylemişler, unuttum miktarı da sağlamdı. Demiş o paraya (veya üstüne biraz koyup) ben TR'ye giderim, orada çektiririm, hem bikaç gün tatil yaparım he aileyi görürüm. İşten 1 hafta izin almış, atlamış uçağa gelmiş.

Eleman yıllardır gelmediğinden ne üniversite denkliğini yaptırmııış, ne de askerlik ertelemesini. Havaalanında direkt ASIZ toplamış, üni diploması da "yok" diye çat diye yapıştırmışlar uzun dönem askerliği. İtiraz falan etmiş ama nafile. Sinir krizi geçiriyordu. Bi de işi ayıp "ya 1 hafta dedim ama 1 sene askerlik" falan diye açıklaması gerekmiş :D Hala uğraşıyodu "en azından kısa döneme" çevrilmek için.

Hikaye ne kadar doğru bilmiyorum, bu kadarı bana artık olmaz gibi geliyor, eleman da başka bölükten olduğundan 1-2 kere ya gördüm ya görmedim, ama anlattıklarından şüphelendirecek bir tavrını da görmedim.

Neyse dedim, en azından burada dişi bedavaya yaptırırsın GATA'da.
Sosyal ağlarda paylaş

tim

di said:
copry said:
Suark said:
copry dun azı dısımı cektıler 30 dakka surdu artık az mı agrı kesıcı yaptı nedır bagırta bagırta cektı adam cenem agrıdı butun aksam bence bu hıkaye gottan daha ilgi çekici got olsa Dişi çeken adam sebebsiz yere ölür bende o kanlı dişli halimle 30 bölüm yaşardım.
geçmiş olsun :/ sayfa başı ediki ; GOT rules (:D
Abi madem dert yanabiliyoruz discilerden, ben de yanicam izninizle; Disciye gittim bugun. Senin dolgu sizdiriyo panpa, crown lazim ona, al fatura £900 diye bi sevdiler beni. Sonra da bi ara sacma sapan doldurulan ve senin duzelttigin disin fotograflarini cekip bu da catlamis, ondan agriyo, seneye de bunu yaptirirsin deyip gonderdi. Parasi bi yana bi de badem sekerlerini usulca yere birak, misir falan yeme, kirma o sizdiran dolguyu crown'u yapana kadar diye yasak ustune yasak dayadilar, tumden yiktilar beni. Reek gibi caresiz hissettim. bohu. edit : copry'nin duzelttigi yaptigi dis patates oldu degil bu arada ha, baskasina yaptirdigim dolgu rezalet cikinca gel bi bakalim deyip hayatimi kurtardi resmen. aman diyim yanlis olmasin. =)

:) donus plani varsa ugra tim bakalim istersen. Gecmis olsun cok
Sosyal ağlarda paylaş

ben ingilteredeyken koreli bi arkadaşım jelibon yerken ön üst dişinden birisini kırmıştı. miktar ne kadar bilmiyorum ama doktorlar çok para isteyince koreye gider tedavi olur gelirim çok daha ucuza gelir dedi. gitti dişini yaptırdı 2 hafta sonra geri geldi. lol
Sosyal ağlarda paylaş

copry said:

tim

di said:
copry said:
Suark said:
copry dun azı dısımı cektıler 30 dakka surdu artık az mı agrı kesıcı yaptı nedır bagırta bagırta cektı adam cenem agrıdı butun aksam bence bu hıkaye gottan daha ilgi çekici got olsa Dişi çeken adam sebebsiz yere ölür bende o kanlı dişli halimle 30 bölüm yaşardım.
geçmiş olsun :/ sayfa başı ediki ; GOT rules (:D
Abi madem dert yanabiliyoruz discilerden, ben de yanicam izninizle; Disciye gittim bugun. Senin dolgu sizdiriyo panpa, crown lazim ona, al fatura £900 diye bi sevdiler beni. Sonra da bi ara sacma sapan doldurulan ve senin duzelttigin disin fotograflarini cekip bu da catlamis, ondan agriyo, seneye de bunu yaptirirsin deyip gonderdi. Parasi bi yana bi de badem sekerlerini usulca yere birak, misir falan yeme, kirma o sizdiran dolguyu crown'u yapana kadar diye yasak ustune yasak dayadilar, tumden yiktilar beni. Reek gibi caresiz hissettim. bohu. edit : copry'nin duzelttigi yaptigi dis patates oldu degil bu arada ha, baskasina yaptirdigim dolgu rezalet cikinca gel bi bakalim deyip hayatimi kurtardi resmen. aman diyim yanlis olmasin. =)

:) donus plani varsa ugra tim bakalim istersen. Gecmis olsun cok

Yok ya. Doneni sevsinler. =)

Bi tatile gelip o arada sana da ugramak aklima gelmedi degil aslinda, hatta Oguz da soyledi aynisini ama tedavi biraz uzun sureceginden ve calismadigim gun para kazanmadigimdan bizim doktorun gecirdigi yine insafli kaliyo. hehe
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bu arada neden bu kadar pahali anlatayim;

Cunku private clinic. Ozel sigortalar genelde dis tedavisini kapsamiyo. Devlet gayet yaptirmana imkan veriyo ama randevu gunu almak, dis yaptirmak falan ozele gore cok daha uzun suruyo vesaire. Bir de her gelenin burda tedavi hakki olmuyo abuse edildiginden. Koreli arkadasinin cok pahali bulmasinin sebebi de bunlarin bi birlesimi olabilir.

Turk lirasi olarak dusununce cok buyuk paralar evet ama pound kazaniyorsaniz normal sanki. Bilmiyorum gerci, Irem soylesin porcelain crown kac paraya yapiliyo. Bizdeki adi ne onu da bilmiyorum, porselen kaplama heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

implantı tr de yaptırıcam

bu arada cenem agrıomus benı
30 dakka boyunda dısımı oydugu ıcın arkadas alt cenemın agzına sıcıldı
sımdı daha ıım de dıkıslerı falan alıcak psıkolojık travma oldu bende

yıl 2016 olmus kamırta kamırta dıs cekıo yok mu bunun kolaylı bı aletı ya
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...