Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Witcher 3: Wild Hunt #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

ps'de öldükten sonra da 40 sn load bekliyorsun. resmen iş yaptım oynarken.

bu sorun bu arada ps ile de kısıtlı değil. pc release'lerinde ssd yoksa onlarda da aynı problem var. fo4, w3, bloodborne hepsinde mevcut bu durum.

bu arada hikaye ne kadar uzun lan. büttünn hafta sonu oynadım, sadece main story yapıyorum, hala hikayenin sonuna yaklaştığımı hissedemiyorum asdasd
Sosyal ağlarda paylaş

Hikaye sampiyon uzunlukta cidden..27 saat olmus, en olmadik side questler corap sokugu gibi geldikce geliyor, "bakalim ne olacak?" diye merak ediyorum aliyorum valla.

Tahmini ne kadarina geldim acaba oyunun..

Spo

Dandelion'u kurtarmak icin hamama girdim ciktim

Ha birde Bloody Baron uzdu beni ya.:(
Sosyal ağlarda paylaş

attack/counter ikilisi her oyunda aynı değil mi? en iyi yapan batman serisi de öyle. animasyonlar tarzı gereği daha hızlı diye daha mı iyi oluyor. daha bile spam olmuş oluyor =)

çok tuşla combat olan bi oyun gösterin de oynayalım =) anca key prompt sistem yapıyolar bundan başka o da daha kanserlik bir sistem.
Sosyal ağlarda paylaş

ben base gamei bitireli cok oldu. daha yeni dlc'i aldim suan onu oynuyorum. movement eskiden bir dokunsan ucardi geralt, sanki hic agirligi yokmus gibin onu bir nebze de olsa duzeltmisler eyvallah ta combat hala dandik.

ben full control istiyorum. oyle firil firil done done kilic savurmali patates animasyonlara sahip, silahlarin hic bir agirli olmayan bir combat degil. witcher'in bir shadow of mordor kadar bile iyi bir combati yok maalesef.

3 oyundur cdpr, oyunun combat kisminda, bir arpa boyu yol kat edemediler.

onlara burdan bir tutam dd/soulsborne hatta monster hunter oynamalarini tavsiye ediyorum sdfsfd.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...