Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Witcher 3: Wild Hunt #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

Bitirdim şimdi Hearts of Stone u, 10 numara.

Baya beğendim ya, yani filler hikaye olsa da baya içine çekti konu. Shani'yi görmek sevindirdi. Witcher 1'de ne yürümüştüm. Wedding questi inanılmaz iyidi.

Sonunu 2 şekilde denedim;

1)Olgierda yardım ettim, riddle ı çözdüm yok oldu Gaunter iblisi
2)Olgierda yardım etmedim, Gaunter Olgierdın ruhunu emdi, eyvallah çekti gitti.

2. si kötü son tabi. Direkt 2. ending saveini sildim o yüzden ehhe.

Shani de , gitmeden bir beni gör diyordu. Expansion bitince gittim gördüm ama yoktu gitmişti. O yüzden öncesine load ettim gittim yanına, sevişiriz herhalde dedim bi bok çıkmadı naapiosun ne ediosun dedik 2 muhabbet ettik gittim. Hayal kırıklığı oldu

Neyse süper bir ek paket olmuş. Diğerini heyecanla bekliyorum

Sosyal ağlarda paylaş

Valvyn said:

Boyle butun craft setleri potlarin falan guide i var mi bende bastan basliim diyorum mmo gibi bunlarada kasiim bu sefer.

Edit: Bi de hakkaten bu witcherdan bi mmo cikmaz mi ya guzel olur

kafanda tabi aynen bu şekilde harika openworld , grafikler, animasyon ve hikaye anlatımı var MMORPG sini isterken

Ama bunun MMORPGsini yaptığın an o grafikler bir anda çöpe döner. Bütün dünya instanced olur bir de üzerinde git 10 drowner kes diye quest alırsın.
Sosyal ağlarda paylaş

mmo'nun iş yükü sp'e göre 1000 kat fln daha fazla. getiri aşağı yukarı aynı sub falan koymadığın sürece. isteseler güzel grafikli olanını da yaparlar da niye yapsınlar gibi bir soru var. karakter gelişimini yine aynı story line ile yaparsın aynı kalitede, sadece "sceneleri" solo instance veya group instance a çevirirsin. tam mmo olmaz ama baş kentte kestiğin bossun verdiği armorla hava atarsın işte hehe. coop ekleseler onun yerine daha güzel.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Witcher mobası var bu arada mobil için. Hiç denemedim ama baya gereksiz bişeye benziyor.

Hatta bi tane de online board game yaptılar ama o da pek açmadı.

http://ec0c5a7f741a6f3bff65-dd07187202f57fa404a8f047da2bcff5.r85.cf1.rackcdn.com/images/emTtdlvpypvz.878x0.Z-Z96KYq.jpg

valal screenshot LOL'dan daha ii gözüküo das.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunun menülerini açınca seste cızırtılar geliyor bende, oyun içinde sıkıntı yok ama hiç. Bir süredir oynamayıp tekrar yüklemiştim oyunu kaldığım yerden devam etmek için, yeni patch problemi filan mı acaba, başka var mıdır böyle bir problem yaşayan?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...