Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #8

Sam

Öne çıkan mesajlar

komplo teorileri konusunda benim de saçmalayacaklarım var.
ilk olarak açılışta mind vision atılırsa yüzde 80 falan adamın coinini çalıyor. defalarca oldu artık kabullendim.
yogg-saron atan tarafa hayvan gibi kart çektiriyor. kart çektiren spellerin o kadar yogun olduğunu sanmıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

severek okuduğum çok yazmadigim bi platformda neden bi kişinin yazdığını 3-5 kişi farklı cümlelerle tekrar ediyor anlamıyorum. ihtimal dahilinde olan bir şeyin üzerine kola israil turk aklı işte gibi yorumlar yazınca çok akıllı hissediyor musunuz?
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

önce şuna bakın baya efsane bi maç oldu: https://hsreplay.net/replay/iAptrhnwWYBCxapSd7ddrT
herhalde %99'luk kesim paletress yediğinde ve oradan anubarak geldiğinde concede ederdi ama NEVER CONCEDE mentalitesi sonuç verdi :D adamın 2 rng'si muhteşemdi, orada süper swing yakaladı adam. 4-5 tur sonra da benim bi %25'im bir de %50'm tuttu. ggnormk

bu arada offfffffffffffffffff komplo teorileri coşmuş yine amunike :D oyunun bişi yapmasına gerek yok gençler. kart oyununun doğası gereği zaten en fazla %65 win rate yakalayabiliyor oyuncular, neyin dengelemesinden bahsediyoruz?

helal çok güzel maç olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

sloth said:

severek okuduğum çok yazmadigim bi platformda neden bi kişinin yazdığını 3-5 kişi farklı cümlelerle tekrar ediyor anlamıyorum. ihtimal dahilinde olan bir şeyin üzerine kola israil turk aklı işte gibi yorumlar yazınca çok akıllı hissediyor musunuz?

yazılım abi bu. olasılıkları gayet de kafalarına göre ayarlayabilirler dengeyi yakalamak adına, eyvallah. Ama para verilince iyi curve gelmeye başlaması teorisi çok komik lan sgşfdkhg
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

tyrande promosyonu duyurulmus sonunda, twitch prime istiyor ve tabiki turkiye dahil diil LEL isin komigi thijs de alamiyor cunki hollanda da dahil degil, kufur gibi.

neden avrupada ikinci sinif surekli ariza cikaran serverlar, sinirli kampanyalar (amazon coin lel), tavern brawlin kisa surmesi, dandrik organizasyonlar ve rekabetin zor olmasini gectim blizzard iyice ethnocentrizme bagladi bu isi

ama korkmayin yoldaslar!

amazon hesabinizla griyorsunuz

My account > view kindle orders > settings

ulkeyi US yapiyorsunuz, adrese turkiyenin NY baskonsoloslugunu veya

1857 Mt. Eaton Road, Saylorsburg
Pennsylvania

girin, telefonada sallayin bisiler. 1 liralik bi sanal karti girin ve tamamdir, 30 gun prime deneme veriyor

sonra ucurun hesap bilgilerini, cancel edin subi gitsin

mazlumun zaferi, eyyyyyy irvine! okyanus otesinden mazlum oyunculari dusunmeden sacma sapan kampanyalar yapmak kolay! benim tankin onune yatan, mermiye kafa atan halkimin onunde duramazsin! DUNYA BESTEN BUYUK

sanal kart tr diye olmadı benim, o işi nası halledicez ?
Sosyal ağlarda paylaş

olm bi evolve shaman geldi rank 7 maç,elise falan bile var lavukta,cw oynuyom ağzıma sıçtı late game gittik jaraxus falan takıyo göt dfsf,yogg saolsun kazandırdı 1 dmg farkla,şaka gibi şu şaman mk,tuskar hikaye şu 1 mana deal 9 dmg işi bitiyo hala,ve ısrarla %25 şansla spell totem cıkarmayı başarıyolar
Sosyal ağlarda paylaş

GONDARCENGIZ said:

olm bi evolve shaman geldi rank 7 maç,elise falan bile var lavukta,cw oynuyom ağzıma sıçtı late game gittik jaraxus falan takıyo göt dfsf,yogg saolsun kazandırdı 1 dmg farkla,şaka gibi şu şaman mk,tuskar hikaye şu 1 mana deal 9 dmg işi bitiyo hala,ve ısrarla %25 şansla spell totem cıkarmayı başarıyolar

Ya o 1mana weapon'u basan adama cok kufrediyorum her pyun. T2 spell totem de geldi mi gg falan

Ne alemi var yani niye hala shamana guxku kart basiyosun. Bi soraki pakete sakla anasini satiim

Maelstormu saymiyorum bile
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...