Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #8

Sam

Öne çıkan mesajlar

Bunun pahalı olanı yok ki, bu işte dragon warrior. Yeni adv. gelio dust harcama derdim de, warrior aylarca tahtını korur muhtemelen. Grommash da kraftlamaya değer ilk bi kaç karttan birisi neticede.
---
Sanırım tüm legendaryler açıklandı karazhan'ın. LoE ile çok yükseltmişlerdi çıtayı. Ben beğenemedim bu yeni kartları hiç.

Dragon sinerjili yeni kartlar çıktı. Demek ki brm ile soyu nerdyse kuruyacak dragonların yerlerine yenileri gelecek. Discover a dragon if u hold a dragon diye kart yapmışlar baya iyi. Klasik seride bi sürü oyun sonu dragon var sonuçta. Museum crator gibi bişi olur.

Bu arada wotog iyice yerleştikten sonra oyunun son halindeki metası hiç fena değil. Ne kadar arada ilallah dedirtse de, bu hep böyle olacak onu anladım. Büyük resme bakınca hoşuma gidiyor son gelinen nokta kısacası.

Ha bi de yeni shaman çıkmış piyasaya, ancestral ve faceless kartlarıyla bi sürü taunt atıp duruyolar. Aoe ve recoverı da bol deckin. Hoşuma gitti ama 5 tane falan epic ile halezeal eksik anasını satayım. Oyunda yapamadığım tek deck falan şimdi. Gıcık olmadım değil hehe
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:
dragon warrior yapamıyorum blackwing corruptor+drakonid crusher+deathwing yok.

brm'nin o winglerinden işime yarayan kart yok başka. goldu oraya harcamak istemiyorum. bide iğrenç bi dek sonuçta.

dragonlarin cogu gidici zaten (simdi yenileri geliyor ama olsun)..

secret paladinden kurtuldugumuz gibi, yeni yilda dragon warrior illetinden de kurtulacagiz allah'in izniyle..
Sosyal ağlarda paylaş

Sexdice

axedice said:

sabonis said:

Wut?

https://hydra-media.cursecdn.com/hearthstone.gamepedia.com/0/02/Animated_Armor%2827252%29.png

Abi bu kombo ne işe yarıcak? Ne zamandan beridir silahtan aldığımız damagenin bi manası var ki?
Napcan deathwingi vura vur amı öldürcen?
Ha genel olarak zooya karşı güzel olabilir
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...