Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #8

Sam

Öne çıkan mesajlar

5/5/6 - deckine 3 legendary koy (oynadigin klas beya neutral, duplicate olmayacak sekilde)

Aha yeni legendary de bu. Yayin korece oldugundan cevirimi yazdim :d
Garipmis bu kart. Kucuk elise gibi bisi. Sadece klas karti olsa metayi sallardi :d

Ustteki yazdigim bu arada gercek kart mi sadece adventuredaki boss fightta cikan bisi mi anlamadim.

Ha bi de 3 mana warrior spell, her rakip minion icin 1/1 taunt koy.
Sosyal ağlarda paylaş

3 degil 5mis, battlecry degil sabit etkiymis

said:
new cards: - rare warrior spell 3 mana "Protect the king": for each enemy minion summon a 1/1 pawn with taunt - legendary minion 5 mana 5/6 "Prince Malchezaar": at the start of your turn shuffle 5 extra legendary cards into your deck

Eh hakkaten mini elise, control decklerine son oynancak kart olarak girer (removal tukettirip atmalik) guzelmis
Sosyal ağlarda paylaş

hmmm. ingilizcesini başka yerden okuyup, resmi direk koymuştum. meğer at the start of the game imiş.. yani oyuna başlarken 35 kartla başlıyorsun. iyi diil bence. 14. turn'de bununla beraber twilight drake oynamak falan baya ciddi iyi olurdu. ama "at the start of the game" oyunun başında deckini, curve'ünü, her şeyini bozuyor.

Sosyal ağlarda paylaş

Abi ne diyosun renolock için efso.

Reno dışında legend koyamazsın ama, aynı legenddan iki tane çekerse reno proclamaz.

Olsun varsın, nolcak :)

ek: düşündüm, beş legendary kendim mi seçmek random mu almak isterim diye, zaten fazladan dört kart seçiyorsun, o dört kart survive veya card cycle olursa hiç sorun olmaz random olması.
Sosyal ağlarda paylaş

bu kart biraz da oyuna yeni başlayan düşük koleksiyonlu oyuncuların işine yarıycak.

Deckbuilding kurallarına sadık kalıyor diyor yani destede olan legendarylerden yüklemiyor ve class içi ve neutral legendaryleri koyuyor desteye. Yeni başlayıp legendaryleri craftlayamamışlar için, işe yarar legendary gelmesi daha olası
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...