Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #8

Sam

Öne çıkan mesajlar

ben huzuru pirate warriorda buldum.

rank5'e yaklaşınca miracle rog'a geçiyorum.

betadan beri oynuyorum oyunu. hiç face deck oynamamıştım. midrange veya combo seviyorum çünkü. kontrolden de tiksiniyorum.

face oynayın arkadaşlar. hızlı hızlı yeminle. yüzde 51le kazanıyosan kardasın.

old god rog oynuyodum veya cthun warrior. baya denedim ikisini de falan.
ama şu anda çok mutluyum. surata vuruyorum. taunt inerse concede.
Sosyal ağlarda paylaş

Niye abi? Aggro ya da freeze mage oynamıyorsanız ağlanacak bişe değil.

10 mana. 6/6 + 2/4 koymuş oluyor. 10 manaya çok daha efektif tempo play yapma şansınız var. 20 armora sövüyorsanız sövmeyin. Sövmeyiverin. 20 Armor'un oyun kazandırmasının 2 conditionu var. Birincisi Fatigue durumu, ikincisi anti aggro. Fatigue deckine karşı hp değil value kazanmaya, bu arada tempoyu tamamen feda etmemeye çalışmanız lazım. Shieldbearer kombosu ne value sağlıyor, ne tempo. Aggro oynuyosanız ve warriora denk geldiyseniz daha da önemlisi tempoyu bir türlü ele geçirememişseniz o maç gg olmuştur işte. Go next.

Thing from below ve Call çoook farklı. İkisi de boardu domine eden kartlar. Thing from below sayesinde bir turnde 5 mana avantajı sağlama şansınız var! Innervate 2 mana kazandırıyor diye isyan ediyoruz belki ama 5!!! 5!!!!!...

Call hele.. Ah o call hele...
Sosyal ağlarda paylaş

Abi nasıl aggro yada freeze mage oynamıyorsan ağlanacak bişey değil diyebiliyorsun?

Control deckiyle Cthun warrior karşısına geldiğin zaman, zaten yüksek ihtimal fatigue e gidecek oyuna adam +20 ile başlamış oluyor. SS execute brawl ını control decki olmandan dolayı inefektif kullandıramayacaksın büyük ihtimalle. iş elize monkey e geldiğinde o +20 yüzünden yenildiğin gayet oluyor.

Midrange decklerde daha da dert olduğu oluyor. late game e girmeden öldüremezsen o +10 yada daha kötüsü +20 adama 1-2 turn kazandırabiliyor-ki boardı bi stabilize ederse, o dakkadan sonra her şey yokuş aşağı midrange için.

Bunlar dışında o kart miracle rogue un da belalısı. rogue un büyük body lerle başa çıkması için deckte sap var. ama shieldbearer a sap atarsan gg. evis / cb falan kullanırsanda bildiğin burst unu minion a harcadığın için gg falan. kısaca o kadar yüzeysel bakmaman lazım o +10 / 20 armora
Sosyal ağlarda paylaş

Ah miracle rogue'u unutmuşum. Miracle rogue'da tamamen haklısın. Ama şunu da unutma. Warrior miracle rogue'a hep bela oluyordu. (Eski miracle roguelar warrioru dövebilmek için assassins blade alıyordu turnuvalarda.)

Control vs. Control matchuplarına gelince

Oyunda control olarak sayılabilecek 4.5 deck kaldı.
CW, Kanser Priest(Dragonlu ya da dragonsuz), Reno-Handlock, Zoth pala. Buçuk olan druidler.

-CW mirroru atlıyorum. ResidentSleeper. Zaten karşılaştırma yapmamız için mirrora bakmamızın doğru olmadığını düşünüyorum
.
-Kanser Priest Fatigue'e giden eşleşmelerde her zaman warriora göre avantajlıydı. Entomb bu matchup'ta domine eden kart zaten. Açıkçası +20 armor zerre umrumda olmaz.

-Zoth Palalar Justicar kullandıkları zaman ciddi avantaj sağlıyorlar. Gerçi eskiden de kontrol palalar CW'ye karşı avantajlıydı. +20 armor değil de boarda minion inmeyip +16 HP elde etme şansı var.

-Reno-Handlock matchupı daha çok "Warlock turn 4'te boarda ne inecek? CW'nin elinde Shieldslam ya da execute olacak mı?" sorusunun cevabına bakıyor. Hani t3-4'te boarda inen Twilight ya da Giant'a karşı warriorun cevabının olup olmaması 10. turnde boarda inecek karttan çok daha önemli.

Bak kötü bir kombo demiyorum. Ama shieldbearer'dan önce call ve Thing'in icabına bakılması lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Wishmaster said:

Abi arena oynayayım dedim, huntera çıkan decke bakın.. Pek dengeli olmadı ama yine de sinir kestim adfgd

3 legendaryli ilk arena deckim lel

http://i.hizliresim.com/81MJOr.png
http://i.hizliresim.com/DJPa11.png

abi yanlıs gormuyosam bi tane bide deathrattle yok
neden nozth pickledin
karsısına ne geldi
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...