Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #8

Sam

Öne çıkan mesajlar

Ozan said:

Bu ne ya, her oyun yarım saat sürüyor, sıkıntıdan bırakıyorum oynamayı artık. Başka kartlar falan gerlene kadar bırakıyorum ben.

+

dün akşam oyundayken uyuyakalmışım, sabah telefonun şarjı bitmiş uyandım, ekran dinlenme moduna da almıyor oyundayken, maç sırasında falan kapanmasın diye açık tutuyor.

o kadar sıkıyor bazen.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla agro decklere karşı güçsüzse bilemem ama control destelere karşı insanlık dışı bir oyunu var. Daha 4 manada yere 4/10 minion koyarak bir başlıyor yeri doldurmaya 2 brawl bile yetmiyor adamı durdurmaya. Zaten control priest falansan direk bittin, doğru dürst aoe'side kalmadı priestin yer bir noktada sonra devasa minion doluyor.

Üstüne yetmiyor gibi çok ağır tauntları var, 5 mana 4/6, 6 mana 5/7, 7 mana 5/10 ya da 2x4/6 bitmek bilmiyor resmen.

Hepsini geçtim neredeyse her oyunda o C'thun 30/30'un üstüne çıkıyor. Yani oyun uzadıkça artık boşa bir caba içinde oluyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Hangi rank aralığında bu söylediğin. Legend seviye için yetersiz olabilir evet. Düşük manalı minion konusunda da bir sıkıntısı var ona da evet.

Ama rank 1-5'in kralı n'zoth priest, reno warlock ve tempo warrior ve C'thun druid. Resmen shaman yene yene yükselip bunlara yenilip düşüyorum. Kırk yılın başıda hunter rogue geliyor. Mageler kayboldu bir anda nedense. Son 2 günde 40 küsür maçta 1 tane geldi frost mage geldi gele gele.
Sosyal ağlarda paylaş

takip edenlerin bileceği üzere shaman ve warrior'un domine ettiği bir metamız var, mryagut 1-2 gün önce mid range hunter yapmış ve de bu klaslara karşı iyi çalışıyor

https://pbs.twimg.com/media/CiiFHD1W0AErmzO.jpg

65 maç yapmışım, %59 winrate, rank 6'ya düşmüştüm, 3'e kadar geri çıktım bu desteyle
warrior 10-4, shaman 7-6

mulligan'da doomsayer ve ötesini (3>4 drop) denk getirdiğinizde müthiş bir tempo yakalayıp warrior/shaman ve hatta zoo'nun açılış elini dağıtabiliyorsunuz.

tundra rhino ile deathrattle'lı minyonların ve de call of the wild'ın sinerjisi müthiş. Stampeding kodo da, mevcut popüler bi çok minyon'u çat diye yerin dibine gönderip müthiş bi tempo swing sağlıyor (ör: warrior'un 2/6 enrage taunt'u, shaman'ın muhtelif totem ve minyonları, rogue'un thalnos'u etc)

tempo/midrange'in parladığı meta için çok güzel bi deck kısacası
Sosyal ağlarda paylaş

huntard'la ilgisi yok, wotog öncesi camel hunter vardı, combowombo druid'lerin doluştuğu meta'da güzel iş yapıyodu, bu da onun gibi bildiğin, fırsat buldu mu agressor olmaya meyilli ve de kötü durumdan kendini bi şekilde kurtarabilen tempo kartlara sahip güzel bir midrange deck.

bununla birlikte 2 gündür popüler olan bi de beast druid var sanırım. abuk subuk shaman ve warrior'un doluştuğu meta'ya (bu 2 klas benim rakiplerde %45) böyle dengeleyici deckler şart gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

eh yani :d
face hunter bitti secretard başladı hop combo druid tiksindirdi zoo yordu şimdi bi de shaman'larla uğraşıyoruz. sonu yok

ben tgt hemen öncesi başlayıp hunter'dan nefret etmiştim, aylar sonrasında camel hunter oynayınca biraz ısınmıştım klass'a, N'zoth'u gördüğümde de aklıma ilk tirion ve savannah'ı sylvanas eşliğinde diriltmek gelmişti, huhuran'ı falan kraftladım keza ilk günler ama baktım olmuyor ölmüş bitmiş hunter. sonra huhuransız callofthewild'lı bu deckler gene biraz oynanabilir gibi olunca hoşuma gitti denedim beğendim.

o değil de, wotog'la birlikte doomsayer-kodo-cairne gibi kartların dirilmesi çok enteresan.
oyuna ilk başladığımda cahil cahil doomsayer DE ettiğimi falan hatırlıyorum da ne komik hehe
Sosyal ağlarda paylaş

Maalesef, ne kadar bir kesim gerçekten kanser destelerle oynamaktan zevk alıyor olsa da bir çoğunluk wallet destelere $$-Dust yettiremediği için oynuyor. Keşke oynamasalar o ayrı ama :P
Ben Wotog legleri arasından en çok Xaril, the Poisoned Mind i beğenmiştim ilk açtığım 7li packte çıktı, zaten Miracle/Malygod destelerini çok severek oynuyordum.
Huhuran çok hypelendi forumlarda ama henüz t1 deck göremedik hunterdan.
Yogg çok eğlenceli bir kart, N'ztoh direk Paladini god-tier yaptı. Çok oynamak istediğim bir deste, bol bol da dustım var ama şu Eadric, the Pure craftlamaya elim gitmiyor :)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...