Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #8

Sam

Öne çıkan mesajlar

sabonis said:

4 normal, 1 gold Ancient of Lore
5 normal, 1 gold Force of Nature
6 normal, 2 gold Keeper of the Grove
16 normal, 2 gold Ironbeak Owl
sadece 3 normal BGH :(
3 normal, 1 gold Blade Flurry
sadece 5 normal Knife Juggler :(
15 normal Leper Gnome
7 normal, 1 gold Arcane Golem
sadece 3 normal Molten giant :(
9 normal, 2 gold Master of Disguise

mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

bi dakka bi dakka bi hesaplama yapiim dedim de.

3200
3600
2200
1840
1200
1100
500
600
1500
1200
2500

ohhhhhhh yeaaaaah. 19.5k dust durduk yere
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

Belge getir belge. Taranmış halini koy.
sen 114'ü 250 üstünden almışındır.

adam "1 saat erken çıktım işim olduğu için" demiş bi de ya asduhfuadshfua.

ayrıca toefl, sat falan geçiniz bunları ya. toefl yine daha iyi yani ama 3 hafta boyunca ineklersen ders mers alırsan illa ki yüksek not alırsın.

ama senin ingilizce temelin düzgün sonuçta, axedice allah bilir wow'dan falan öğrenmiştir :P
Sosyal ağlarda paylaş

Wow ne la üniverstede oynadık wowu lel. Dune adventure masterrace bir adım öne çıksın

Ha bu arada toefla girdiğimde sınavın içeriğinde ne var hiç bi fikrim yoktu, speakingde dağ kenarında mı tatil seversin deniz kenarı mı tarzı angut sorularda eöö aöö diye takılmasam 118 de yapardım. ZA

Çocukluğum chhiyalide zengin ingiliz çocuklarına abaküslük yaparak geçti =((
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

Axedice'ın dah aiyi olabilir lan. Sonuçta adamlar senelerce İngilterenin sömürgesi olarak yaşadılar. MAtematik derslerinde logaritmaları ezberletiyolarmış Burağa mesela.

tanımıyom etmiyom kıçımdan sallayıp laf sokuyom lan zaten :D

ama arkadaş sen de ne biçim yazıyon foruma. hayır bi de klavye dersi de aldın sen senelerce, nasıl becerebiliyorsun bunu, üstüne tez yazıcam senin.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Ha bu arada toefla girdiğimde sınavın içeriğinde ne var hiç bi fikrim yoktu, speakingde dağ kenarında mı tatil seversin deniz kenarı mı tarzı angut sorularda eöö aöö diye takılmasam 118 de yapardım. ZA

114 falan baya %99 percentile falan olsa gerek. ya sıkış var ya da sıkış var :P bak bonepart koyarım buraya scan'ini diyo, hodri meydan! :D
Sosyal ağlarda paylaş

1 senedir bu anı beklemis kırmamıs adam asdasd,bende son 2 ay ampul yanmaya basladı :/

sabonis said:

sabonis said:

4 normal, 1 gold Ancient of Lore
5 normal, 1 gold Force of Nature
6 normal, 2 gold Keeper of the Grove
16 normal, 2 gold Ironbeak Owl
sadece 3 normal BGH :(
3 normal, 1 gold Blade Flurry
sadece 5 normal Knife Juggler :(
15 normal Leper Gnome
7 normal, 1 gold Arcane Golem
sadece 3 normal Molten giant :(
9 normal, 2 gold Master of Disguise

mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

bi dakka bi dakka bi hesaplama yapiim dedim de.

3200
3600
2200
1840
1200
1100
500
600
1500
1200
2500

ohhhhhhh yeaaaaah. 19.5k dust durduk yere

Sosyal ağlarda paylaş

samaella said:

Dust miktari mi artti niye bekletti okadar?

Ya adam 10k dan fazla dustı, 3k dan fazla goldu varken bile gelen exp'ten pre order ile 50 pack alıyordu.

Bankadaki dustları harcamıyor, kartları ilk günden beri kırmıyor. Aynı karttan 20 küsür olan var yani. Doğal olarak bu nerflerin kaymağını o yemeyecekte biz mi yiyecez?
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

ben de az bişey yedim kaymagını ama adam cok ballı.

Ben mesela dust lazım oldugunda bakıyorum.8-10 tane var onu 5-6'ya fln. indiriyordum ama gel gelelim gold'lara hiç dokunmadım oyun başından beri muhafaza ettim.

Sadece 1 tane jugger 1 tane de Ironbeak Owl gold'um iş yaptı.

balla çok alakası yok ya. senin muhtemelen 1.5-2 katın açmışımdır pack, normal yani. bi de her sezon 5'e ulaşıp golden epic alıyorum, gerçi bunu bi sürü kişi yapıyor da, classic ve gvg zamanında çok hayvani arena yaptım ben.

bu yazdıklarım fazlalıklar diil bu arada. direk komple dust'larsam gelecek rakamlar. ki zaten çoğu kart kullanılmaz durumda olacağı için hepsini dust'lamak mantıklı. sonra ihtiyacın olursa yaparsın.
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

Abi son 2 tanesini bile tutmadan dustlarsam. 4760dust var. Sanırsam ysera grom bide ragnaros yapıcam hmm yada antonidas. Metaya bakarık. Ama CW oynayabilmek istiyorum artık.

tombalacı mage oynanır mı? biter mi acep

Tempo mage için antonidas şart değil ya, ragnaroslu 2x conjurer lı versiyonları da var gayet iş görüyor.

Yeni kartlar var bi sürü bi de, şimdiden craft planına kasmamak lazım cok

O diil de su nerflerden sora, yeni meta nolur hesaba çok katmazsak freeze mage'in yıldızı çok parlayacak gibi, alex'i ice block'u falan ellememişler, secret eater sokcturaklar illa destelere. Bakalıms
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...