Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #8

Sam

Öne çıkan mesajlar

Masticore said:

sabonis said:

he koyacak homuna ortalığın murloc :D manyak mısınız la. ne nerf yiyecek daha.. zaten öle bi deck kalmıyor standard ile.

murlock warleader wipe olmuyorsa yapiyorum.. Görürsün bakalım

warleader duruyor olacak da old murk-eye'sız ne poh yicen merakla bekliyorum :D
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

yanliş söyledim ya old-murk'i , warleader diye yazıyorum 2 posttur

E yazmamışlar demin ki nerf listesine ? Bir de direk gidecekler listesi mi var ? Başka hangi kart gidiyor ?

Murk'suz de bir şeyler olabilir... Ama murk eye var diye düşünerek yazdım

Reward kartlar da gidiyor standarttan
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında reward kart olduğundan değilde adamlar quest ile alınmasını kaldırdıkları için standartın bir parçası olmayacak diye gidiyor gibi.

Yoksa onu almak için gereken tüm kartlar standartın bir parçası, oyunun ilk halinde vardı bu. Bariz standart bir kart aslında.

Yani questi de kaldırıp standart dışına attılar kartı bilerek.
Sosyal ağlarda paylaş

Divine Favor denen aptal karta neden dokunmamışlar acaba. Öte yandan Knife jugglera daha ağır nerf beklerdim. Prieste buff resmen ya ahah.

Hayır rogueu neden yok ettiler acaba. Miracle vardı nerflediler. Bi oil rogue kalmıştı o da gitti. Bu exp roguea iyi kartlar gelmesi lazım artık.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane golem üzdü,4-1 yapılabilirdi,combolock gg

savage roar yerine nature nerflenmeside baya komik,sorun nature dğlki roar bana kalırsa

blade flury de 4 mana abartı olmus,3 mana sadece borda dmg verse yeterliydi rog bitmis gibi,

juggler hala op,sadece face dmg veriyo olarak değişmeliydi bence bordu sikip atmasını kaldırsalar iyi olurdu 1 dmg düşürdüler diye bişey değişmicek bence,

owlda saçma olmuş 2-1 yerine 2-2 yap bari 3 manaya cıkartıyosan,şimdi owl konmazki speelbreaker varken

en güzel nerf lore olmus,yere attıgın gibi 2 kart çektiren tek karttı artık oda gitti
Sosyal ağlarda paylaş

savage roar niye nerflensin ki. combonun sıkıntısı adam boş boarda sahipken bir turnde 14 vurabilmesiydi. Şimdi senin bu boardu kendi turnünde temizleme şansın olacak.

Ancient of Lore direk çöp olmuş. 7 mana 5/5 zaten düşüktü statları. Azure direk daha iyi direk. Keeper of the grove da çok iyi karttı to the ground baby yapmışlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Keeper nerfi abartı olmuş

http://media-hearth.cursecdn.com/avatars/147/874/42.png

Hem buna, hem de yeni ironbeake bakınca silence ı 1 mana costa sabitlemişler gibi. Class cardların cost + 0,5 value olduğunu düşünürsek

Şu kartın ya 3 mana ya da en kötü 2/3 olması lazım. Baya gereksiz yeni haliyle, bence toz toprak yere inince hafifletirler bu nerfi 2/3 falan yaparlar.

Force of nature yerinde olmuş, ancient of lore da hala oynanır ama fix 2 yerine 1 tane koyarsın desteye. Mantıklı nerfler

Rogue lol hohahaha keşke @vingthor diye mention verebilseque

Sosyal ağlarda paylaş

Longshanks said:

savage roar niye nerflensin ki. combonun sıkıntısı adam boş boarda sahipken bir turnde 14 vurabilmesiydi. Şimdi senin bu boardu kendi turnünde temizleme şansın olacak.

Ancient of Lore direk çöp olmuş. 7 mana 5/5 zaten düşüktü statları. Azure direk daha iyi direk. Keeper of the grove da çok iyi karttı to the ground baby yapmışlar.

http://static.icy-veins.com/images/hearthstone/256-bloodlust.png

http://media-hearth.cursecdn.com/avatars/147/396/329.png

6 manaya 6 dmg vurmakmı abartı yoksa 3 manaya heronada dahil bütün borda 2 dmg vermekmi

bana kalırsa savage roar nerf yemesi lazımdı,4 mana yapcaksın sadece yere atak vercek oldu bitti.6 manaya 6 dmg vurmak (force) çok abartı bişey dğl bence,he tamam pyroya kıyasla yine 12 dmg vurcaktı (sadece roar nerflenseydi) ama 2 kart oynuyosun 12 vurabilmek için pyroda 1 karta 10 vuruyosun,bence saçma bi nerf olmus force of için,zaten lore nerf yediği için 2 kart çekip comboyu bulim veya adamı eritim ağzına kürekle vurim gibi bi durum olmıcak.druid sevmem ama yinede üzüldüm oynayanlara
Sosyal ağlarda paylaş

GONDARCENGIZ said:

Longshanks said:

http://static.icy-veins.com/images/hearthstone/256-bloodlust.png

http://media-hearth.cursecdn.com/avatars/147/396/329.png

6 manaya 6 dmg vurmakmı abartı yoksa 3 manaya heronada dahil bütün borda 2 dmg vermekmi

bana kalırsa savage roar nerf yemesi lazımdı,4 mana yapcaksın sadece yere atak vercek oldu bitti.6 manaya 6 dmg vurmak (force) çok abartı bişey dğl bence,he tamam pyroya kıyasla yine 12 dmg vurcaktı (sadece roar nerflenseydi) ama 2 kart oynuyosun 12 vurabilmek için pyroda 1 karta 10 vuruyosun,bence saçma bi nerf olmus force of için,zaten lore nerf yediği için 2 kart çekip comboyu bulim veya adamı eritim ağzına kürekle vurim gibi bi durum olmıcak.druid sevmem ama yinede üzüldüm oynayanlara

charge lı creature çıkarmak işte adamların engellemek istediği. Warsong commander da bu sebepten nerflenmedi mi.
Sosyal ağlarda paylaş

blizzin şu an derdi OTK'ları bitirmek
yane yoksa adamlar 30/30 creature kodyu lan oyna
sonucta hs nin en büyük rakibi MTG
MTG'de interrupt ve instant diye bi olay var
yane adamın attığı büyüyü counterlaman ya da durdurman mumkun
hatta defans yapcak creatureyide sen seciyorsun o sebeble oyun cok daha kontrollü dengeli gidiyo

hs de ise adamın attıgı büyüyü durdurman imkansız
frost mage once alex atıyo sonraki turn 15 dmg vuruyochargeli creatureyi durdurmak imkansız
hit pointlerini 30un ustune cıkaramadıgın bi oyunda cok sakat bi iş bu
adam sansa bala gote canını 14 'e ya da 20nin altına dusururse seni direk öldürüyo ve yapableceğin hiç bir şey yok

bu arada force of natureyi nerflemelerindeki amaç bence ilerisi için
basic kart sonucta charge ile urasmak istemiyolar
hatta adamlar diyo ki
al 5 manaya 5 tane 1/1 wisp koy diyo
onyxia at sonra roarla diyo ona karsı değil
ama bir turnde yapma bunu rakibine oynama sansı tanı diyo
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

BonePART said:

creatureyi

Creature ı

BonePART said:
natureyi

Nature ı.

Kıriiçır ve neyçır diye okuyacaksın.

Arkadaşım bak. Yetersiz ingilizcenizle gelmeyin abna. TOEFL 108 skorum var benim. Belgeyle gelin bana. Pronunciationu sizlerden öğrenecek değiliz.

Bu arada türkçede yabancı kelimelere gelen ekler okunuşa göre gelir.

Natureyi
Creatureyi o sebeple.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...