Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #8

Sam

Öne çıkan mesajlar

burda devamlı anlatılınca bir baktımda hiçbir anlam veremedim

eski yayınlardan birine girdim rastgele, aggro shaman oynuyor overload moverload hak getire basıyor her şeyi, elinde kalan manayla kart oynayamıyor turnü boş geçmek zorunda kalıyor falan sonra zombie chowa giydiriyor, rank10 olamadım meta şöyle statik oyun böyle flawed diye saydırıp yayını bitiriyor

adam kötü ve hani üzülmesi küfür etmesi komik de değil, hani görürsün kafanı çevirirsin o derece rezildir ya bişey, öyle geldi bana ecnebilerin deyimiyle tam bir cringefest :p
Sosyal ağlarda paylaş

abi bu adam nasıl doktora yapıyor onu anlamıyorum.

tam tipik anadolu çomarı. iyi şeylerin hepsi kendinden kötü şeyler dış etmenler.

hep iyi hamle yapar,hiç yanlış oynamaz.
rakip asla iyi bir oyuncu olmaz, yeniyorsa şanslıdır. iyi kart çekmiştir.

top deck varsa top decke ağlar, yoksa o kart da neden geliyor ki adama arenada diye ağlar. kendi top deck yapar, 1 kere de bize olsun canım der.

lan milyonlarca var bu adamdan ülkede, bu hs oynayıp yayınlayanı sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

o konuda da haklısın bişey diyemedim şimdi sdsafa

ama ne bileyim abi. ucundan bilime bulaşmış bir insan nasıl bu kadar ben ben ben ben merkezli olabilir anlamıyorum.

rakip hep salak,hep aptal beceriksiz ve iyi kart çekmese asla yenemez başarı.

bu kafayla adamın tezi 30 yıl falan sürer 1 adım ilerleyemez.
Sosyal ağlarda paylaş

brian kibler izliyorum ben, adam pozitif enerji santralı gibi, arka sayfada sizin yaptığınız gibi öyle acayip analizler yapıyor falan, chati de anlamadığım bir şekilde seviyeli ve düzgün akıyor, subs only olsa anlıcam hehueh

hani adam kart oyunları şampiyonu muymuş neymiş zaten biliyorsunuzdur şimdi mağara cilalı taş devri bilmemne demeyin ;o
Sosyal ağlarda paylaş

Raylen said:

brian kibler izliyorum ben, adam pozitif enerji santralı gibi, arka sayfada sizin yaptığınız gibi öyle acayip analizler yapıyor falan, chati de anlamadığım bir şekilde seviyeli ve düzgün akıyor, subs only olsa anlıcam hehueh

hani adam kart oyunları şampiyonu muymuş neymiş zaten biliyorsunuzdur şimdi mağara cilalı taş devri bilmemne demeyin ;o

kibler eski baya ya, patlayan wow tcg dede calismisti. kiblers bits vardi meshur, CE lerde verdikleri kartlardan cikiyordu ve pet buyutuyordu

ben kibler gibi standart disi decklerle oynayan streamerlari izliyorum bi, reno shadowpriesti zaten efsane adamin ya ahahah. tutarsa korkunc eglendiriyor

https://www.youtube.com/watch?v=B13spCUBySk&t=30s

day9 hakli bide kibler gercekten en tatli ya <3

http://i.imgur.com/buJavD6.png
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

tam tipik anadolu çomarı. iyi şeylerin hepsi kendinden kötü şeyler dış etmenler.

top deck varsa top decke ağlar, yoksa o kart da neden geliyor ki adama arenada diye ağlar. kendi top deck yapar, 1 kere de bize olsun canım der.

ben birkaç aydır izliyorum işte, hergün 6-9 arası arena mağlubiyeti alıyor, ortalama 7.5 desen, 3 ayda 675 mağlubiyet eder. Ben sanırım sadece 3 maçta rakibin normal kazandığını söylediğini duydum. Bak bak rakama bak, 675'te 3 ahaha. Geri kalan hepsinde rakip büyük gerizekalı ve büyük şanslı.

baya psikolojik rahatsızlığı olduğunu düşünüyorum ben ya. sinirlendiği zaman istemsiz el kol hareketleri falan yapıyor. damarı falan çıkıyor. ağlayacak gibi oluyor falan.

hani oyuna tepki gösteren çok kişi vardır homuagoim, s.ktirgit bilmemne falan diye, onlar hadi neyse de, dediğim gibi çok extreme tepkiler veriyor adamın vücudu dhasufhduasfh.
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

12k altın biriktirmiş eleman. genel oalrak artıda arenada yani. bi ben beceremiyorum şunu. daralıyorum paket açıyorum direk.

kim basarcos mu? e tabi full arena yaparsan ve 6'nın üzerinde ortalama tutturusan olur yani.

bu arada hep dedim adam oyundan anlıyor. ama işte 10 üstünden 8.5 anlıyorsa, kendisini 10 üstünden 12 anlıyormuş gibi görüyor.

ben 2 aydır arena yapıyorum. 1400g vardı, şu anda 3700g oldu, bi de devam eden run'ım var henüz.

vaktim yokken ama 100g geldikçe en yeni expansion hangisiyse onun packinden açıyordum. Random arena reward çok büyük saçmalık, acilen onu seçimli yapmaları gerekiyor...
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

applev0dka said:

ben birkaç aydır izliyorum işte, hergün 6-9 arası arena mağlubiyeti alıyor, ortalama 7.5 desen, 3 ayda 675 mağlubiyet eder. Ben sanırım sadece 3 maçta rakibin normal kazandığını söylediğini duydum. Bak bak rakama bak, 675'te 3 ahaha. Geri kalan hepsinde rakip büyük gerizekalı ve büyük şanslı.

baya psikolojik rahatsızlığı olduğunu düşünüyorum ben ya. sinirlendiği zaman istemsiz el kol hareketleri falan yapıyor. damarı falan çıkıyor. ağlayacak gibi oluyor falan.

hani oyuna tepki gösteren çok kişi vardır homuagoim, s.ktirgit bilmemne falan diye, onlar hadi neyse de, dediğim gibi çok extreme tepkiler veriyor adamın vücudu dhasufhduasfh.

itiraf ediyorum.

SC2 oynarken ben de benzer tepkileri veriyordum. Ama rakibim şanslı ya da "WTF 6 Pool, 4 Gate" şeklinde falan değil. Kendime kızıyordum. Sonuçta competetive RTS oynayacak yaşı geçtik.

Sanırım SC haricinde de rage açtığım oyun yok.
Sosyal ağlarda paylaş

abi hs da baya şanssız oldugun anlar oluyo ya şimdi yalan değil,rage açılırda,belli bi süre sonra gülüp geçmeyide öğreniyosun.bazen seninde şansın oluyo çünkü onlara sayıyorum falan kafası diye geçicen,ama arenada yseralar raglar falan havada uçuşunca adamların bide 2 skillstrike lı tipler var orda bi rage açılır yani kısada olsa fds
Sosyal ağlarda paylaş

Altin biriktirmede ben de sikintiliyim ya, aliveriyorum paket. Paket acmak oyunun en zevkli kismi falan :D
Bi 90 paket acicam sanirim old gods icin, sabirsizlikla o gunu bekliyorum lel

Cocukken cips acardik taso icin onu hatirlatiyo eheh

Kimi zengin cocuklari magic karti aciomus ama benim mahallede oyle bi kultur yoktu 20 kusur yasimda ogrendim tcg olayini haha
Sosyal ağlarda paylaş

bende magic ilk ogrendigimde salak gibi hazir deck alirdim booster yerine daha ucuz diye :P sonra pokemonla filan ogrendik yavas yavas :D

hatta gene hazir deck almistim yaninada resimlerine bakip booster aliyordum para ustu ile, ilk mewtwo lu decki almistim aptal gibi. ikinci aldigim fire deckin yanina aldigim boosterdan foil charizard ciktiydi :D

internet vs yok tabi, millet haberlerde gormus charizardin 300 dolares ettigini baya kiskaniyorlardi okulda asdfasdf
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...