Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #8

Sam

Öne çıkan mesajlar

Friendly minion rasgele seçilmiyor, yani kendin seçiyorsun hangisi değişecek diye, bence gayet iş yapar. Özellikle yüksek manalı bir minion ile bir şey öldürüp sonra bunla değiştirirsin hem de 1 mana daha yüksek bir minion'a dönüşecek. Control shamanda baya iş yapar.

Ama asıl kafamı kurcalayan şey şu oldu, 20 manalı molten giant değiştirince neye dönüşecek :D. Aynı manaya çeviren kart gene molten giand yapıyordu full hp'de ama bu ne yapacak orası tuhaf.
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

sloth said:

Başarcoş'un yayınında katıldığı kim 500 milyar ister programını oynatıyor tekrar. kenan ışık'a bile ağlamış. şimdiye kadar çok ters geldi falan diyo ahah

ah kacırdım

olm boşver o hasta ruhluya canlı yayında view vermeyin :D sonradan VOD olarak izle, ben %90 öle yapıyorum.

he chat'ten sataşacaksan tabii canlı izlemek lazım. ama azıcık ters bişi söylediğinde anında banlanıyorsun :D
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

http://media-hearth.cursecdn.com/avatars/149/103/12198.png

su ne kadar play goruyor diye basliyabiliriz degerlendirmemize :D

ııh öyle diil ama. 4 slotunun şu anki kıralı tartışmasız Şiredır.

Şiredır'dan önce midrangelerde kıral Yeti, kontrollerde ise Tazdingo'ydu. 2 drop ise karışık. Aggro deckler ile kontrol decklerin 2 drop seçimleri çok farklı. Rekombobulatör'ü kullanmak isteyecek deckler kontrol deckleri. Ama oyunda şu anda curve o kadar önemli ki... Yani sallıyorum. Renolock olsun. Rekombobülatör bütün aggro decklere karşı aşırı kötü. Kullanılamayacak kadar kötü.

Bu kart ise Şaman'a midrangein kıral kartını sunarken + 1 de özellik veriyor. Ama iyi ama kötü. Kıçı kırık bir 2/1 damaged golemi 2 dropa çevirse bile kardır. Ya da late gamede Mistcaller'ı 7 dropa çevirme şansın da var(adsfsdf). Ki 3 manada Tuskarr Totemic bu açıdan oldukça işe yarar.
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:

Friendly minion rasgele seçilmiyor, yani kendin seçiyorsun hangisi değişecek diye, bence gayet iş yapar. Özellikle yüksek manalı bir minion ile bir şey öldürüp sonra bunla değiştirirsin hem de 1 mana daha yüksek bir minion'a dönüşecek. Control shamanda baya iş yapar.

Ama asıl kafamı kurcalayan şey şu oldu, 20 manalı molten giant değiştirince neye dönüşecek :D. Aynı manaya çeviren kart gene molten giand yapıyordu full hp'de ama bu ne yapacak orası tuhaf.

molten giant
Sosyal ağlarda paylaş

demin başarcoşa bağlıyodum az kalsın :D :D

lethalım varken ve rakibin eli boş, 2 tur üst üste taunt, üstüne oynadığım ayıcığa assassinate.

tabii ondan önceki 2 maçımda önce 2/1 ve 1/1 minionlar varken 3 kafaya arcane missiles atmam,
sonra rakibin 1/10 şansla 6/2 minion'ımı mad bomber'la öldürmesi falan.

böle masa falan yumruklayacak kıvama gelmeme az kaldı :D sinir kat sayısı olarak dallamaya baya yaklaştım ama tabii ben rakiplerimin her hareketinde küfür edip aşağılamıyorum o hıyar.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...