Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #8

Sam

Öne çıkan mesajlar

hahahaha haşşettör ya basarcos ile dalga geçe geçe benim de başıma geldi, hem de daha fenası.

Unstable Portal'dan bgh yedim lan... üstüne sonraki tur indiğim 8/8'imi spellslinger'dan Sabotage alarak öldürdü, tabii bunlardan önce board'da bol minion varken 4 veya 5 manaya Sea Giant açtı falan filan :D O neymiş öle ya. Çok uzun süredir ilk kez 0-1 başladım arenaya. hayırlısı :D
Sosyal ağlarda paylaş

Wishmaster said:

başardan önce de böyleydin abi :D

Ben öyleyim ama ben gerçekten ters bişiler olduğunda yazıyorum arada sırada. Bak mesela 0-1 başladım, 10-3 bitti tertemiz. Son maçta da kraken'ıma entomb yedim sonraki turn benim kraken'ımı çekti ve o sayede yendi herif. korkunç olaylar sürekli oluyor da işte sürekli masa yumruklamak, bağırmak çağırmak ve gerçek anlamı ile ağlamak falan saçma şeyler :D
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

benim portal algoritmam bozulmus sanirim :P arenada 3 defa olumkanat geldi portaldan ahahah

topdeck oynarken olumkanat atmak = priceless

Unstable portalin leg yuzdesi artmis ya. Bugun quest icin 2 mac mage ile girdim. Sirasiyla

Al'Akir
Ysera
Alextrazsa
Mal'Ganis

Bunlar dustu. Iki maci da bunlar sayesinde kazandım
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.hearthstonetopdecks.com/wp-content/uploads/2016/03/nzoth-the-corruptor-200x287.png

http://www.hearthstonetopdecks.com/wp-content/uploads/2016/03/RBHH5NTE5B451458754832346-200x247.gif

Kayda değer deathrattle kartlar: Tirion, Sylvanas, Cairne, Highmane, Thalnos...

İlk kontrol/mid paladin geldi aklıma. Tirion ve Sylvanas hayli hayli yeterli bu kartla kullanmak için mesela. Bakalım yeni deathrattle kartlar nası olacak.

1/1 deal 1dmg vardı bi de Nzoth tentacles mı ne.

Cthun ve nzoth sistem olarak iyi gözüküyor ya, diğer 2 old god da aşağı kalmaz. Kontrol hype olacakmış efsane late game'ler görecekmişiz falan ıslandım ben biraz dfs

edit: Undercity Rogue kartıymış.
Sosyal ağlarda paylaş

Taam azcik detayli anlatayim madem.

Warlock en iyi hero powera sahip. Nokta. Buna karsilik kartlari optimal degil. Iyi ya da kotu demiyorum bak. Tum kartlar hero power goz onunde bulundurularak ayarlanmis durumda. Mesela doomguard warlockta olmasa hic bir decke giremez. Ancak buna ragmen tum warlocklar genellikle neutral kartlara agirlik vermek zorunda kaliyorlar.

Bu yeni karttan verim almak icin deckine kac tane abuk zubuk lock karti koymayi goze alabilirsin? Ne biliyim succubus ya da 3 manalik tazdingoyu(adini hatirlayamadim bile) void destroyeri, decke koymaya toton yiyo mu:) Hadi PO aldin, imp aldin, hellfire aldin.(hf ile imp arasindaki anti sinerjiyi de gormezden geldim senin icin) Etti 6. E 1 de bu. 7 etti. Deckin 4te biri 0 sinerjili kartlardan olusuyor.

Bak gelecek kartlarin randomluguna da deginmedim ha. -1 mana innervatei gorunce gulerim sana:)
Sosyal ağlarda paylaş

iyide- abi choose one class değil kart
gidip shamanda gelebilir hunterda
hangi decke koyucan bu kartı
nasıl bi alt yapı yapıcan
butun decki randomize ediyosun

bu arada sabo neden 2 mana dememin sebebi şu
ikinci turnde oynanacak bir kart değil
mantığını anlamaya calısıyorum sadece
bi olay mı var benim atladığım diyorum
bi kartla mı kombo olacak
Sosyal ağlarda paylaş

Aylar sonra oyun geri dönünce merak ettim, brawldan gelen paketten iyi birşeyler çıkar mı diye.. Legendary çıkmadı, ama üç tane golden kart çıktı, toz ettim hepsini. 5 paket alıp bakacaktım ama daha uldamanı falan tamamlamamışım, 700 biriktirip oraya yatırım yapacağım gibi.
Brawl da fena değil ama Rafaam oynamak baş ağrıtıyor; Kel'Thuzad'ın skili ile karşıdaki deli gibi elemanları (tabiki en işine yarayanı) diriltince kafamı masaya vurmaya başladım. Bir oyunda karşımdaki adamda 4 belcher falan vardı yerde.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...